IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
    Това за копторите хич не съм съгласен, и не е вярно. Аз поне и двамата строители дето купих от тях без да ги познавам без нищо бяха супер точни, всичко каквото бяха обещали си го направиха, че даже и повече от необходимото. Последните даже не разрешаваха климатици да се слагат на фасадата, пазят си реномето искат сградите им да са визитна картичка за работата им. Ама като искаш хубаво си плащаш. Ся хем искаш да минеш тънко хем да не е коптор, несъвместимо е. Всяко нещо си има цена.
    Направи им реклама на тези строители с имената, да се възползваме и ние ако са в София. Това сериозно.
    Съгласен, че за добър имот, с правилни стаи, които не са кутийки с причудливи форми и без антрета по 10-15 м2 си заслужава да платиш премия върху цената. Само не забравяй, че в нормалните страни квадрата ти го мерят без общи части, скосявания, стени и т.н. части според държавата, а ти издават до ключ.
    Що се отнася до моет определение за коптори, това са реално почти всички предлагани имоти в търсените от мен квартали, особено тези на вторичния пазар, но и новото е в голяма степен съвсем смотано, ако разпределението става с много кмпромиси, ще е кофти етаж. И това мисля е обективно виждане.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      дано да е по-скоро.
      Айде че не се трае вече....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

        А къде ще се слагат климатиците? Така или иначе външно тяло трябва да има.
        На балкона, направили са канали, тръбен път всичко за да са там, да взема ми от балкона, но такива са му условията на човека. Иначе сложиха шумоизолация на плочите е така за собствена сметка.Нямам идея колко струва едва ли е много скъпо, но си направиха. Мазето ми има плочки, не е някаква замазка. Общите части ги направиха луксозни, асансьора купиха некакъв немски. Облицоваха го с талашит да не се хаби докато вървят довършителни работи. Хубава дограма сложиха. Срещам си се с ръководителя на обекта казвам му какво и как искам, за да не преправям после абе сичко 6. Предния пък строител беше обещал да направи улица и асфалтираха и направиха. Ако не беше се разбрал с общината беше поел ангажимент за собствена сметка да направи, половин платно, тъй че има си и точни строители, даже си мисля, че след 2008 боклука там се изчисти до голяма степен, освен това и хората си търсят качествени неща. Т.е. мина времето на копторите.
        Last edited by pepe1234; 29.06.2021, 11:11.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
          Това за копторите хич не съм съгласен, и не е вярно. Аз поне и двамата строители дето купих от тях без да ги познавам без нищо бяха супер точни, всичко каквото бяха обещали си го направиха, че даже и повече от необходимото. Последните даже не разрешаваха климатици да се слагат на фасадата, пазят си реномето искат сградите им да са визитна картичка за работата им. Ама като искаш хубаво си плащаш. Ся хем искаш да минеш тънко хем да не е коптор, несъвместимо е. Всяко нещо си има цена.
          А къде ще се слагат климатиците? Така или иначе външно тяло трябва да има.

          Коментар


          • Ето защо българиския туризъм е обречен и морските имоти са напълно кухи. Къде ще се мерим с Гърция, Турция, Франция, Италия.
            Както коментрах по рано този месец, платежоспосбните туристи са в Гърция. България я няма на картата.

            Коментар


            • Това за копторите хич не съм съгласен, и не е вярно. Аз поне и двамата строители дето купих от тях без да ги познавам без нищо бяха супер точни, всичко каквото бяха обещали си го направиха, че даже и повече от необходимото. Последните даже не разрешаваха климатици да се слагат на фасадата, пазят си реномето искат сградите им да са визитна картичка за работата им. Ама като искаш хубаво си плащаш. Ся хем искаш да минеш тънко хем да не е коптор, несъвместимо е. Всяко нещо си има цена.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение
                мдааааа
                желаещи за покупки по време на последната
                фаза на поскъпването няма

                ха познаите какво идва след описаната
                по горе ситуация

                цялата няколко процентна инфлация
                ще бъде избита за имащите КЕШ
                след известно време
                купуваки
                поеФтинели имоти


                ама имоти - не каравани
                или панеляци
                дано да е по-скоро.
                препоръка е

                Коментар


                • мдааааа
                  желаещи за покупки по време на последната
                  фаза на поскъпването няма

                  ха познаите какво идва след описаната
                  по горе ситуация

                  цялата няколко процентна инфлация
                  ще бъде избита за имащите КЕШ
                  след известно време
                  купуваки
                  поеФтинели имоти

                  ама имоти - не каравани
                  или панеляци

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Кво искаш да кажеш? Че 150 или 200К сега след 10 години са на същата цена без промяна и хоп...30% спад. Верваш ли си или некой анализатор ти го втълпи този сценарий?
                    Не сме минали върха 2008 бре джанъм , но виж сега коя е годината . Скачай сега, но полека да не стъпиш накриво !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
                      много ми е интересно какво ще правят повишителите, които са купили сега нещо на 150- 200 к с ипотека и след 10 г. се окаже, че това не струва или има спад 30 % в НИ и дабъл или трипъл на лихвите по ипотеките.. как ли се преглъща такъв сценарии и имат ли вариант за излизане от такава ситуация без помощта на много розови хапчета .. наис а ? и не нещо нереалистично и невиждано нали
                      Кво искаш да кажеш? Че 150 или 200К сега след 10 години са на същата цена без промяна и хоп...30% спад. Верваш ли си или некой анализатор ти го втълпи този сценарий?
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        На 2500 беше преди няколко месеца, вече нема....
                        Е, у Вазов и Южен парк нема...да поразгледа в Гоцето, Хиподрума...може и да напипа нещо.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • 13ADROL, и олиото като се повиши какво общо има с имотите. Те в България са безумно евтини и като гледам си остават такива, тук най силно важи приказката - това което хората купуват ще се качва, това което притежават няма да се качва.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Къв е тоя продавач, Ся ще му извием ръцете яко и ще продаде веднага на 3800...
                            Абе, Песи и на мен ми се виде ефтинко.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                              Ето онзи ден си говорихме със Съдията, беше се засилил да гледа един апарт на баня Мадара, там си го влече човека, бил офериран на 1300€ квадратя. Викам му айй стига бе, това не е верно, той човека спокое, каза - нищо не губя, докато ударил 2 наливни се свързал с човека и ооо, сори....не било 1300€, най ми било 2800€.
                              Къв е тоя продавач, Ся ще му извием ръцете яко и ще продаде веднага на 3800...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev

                                Като лекар му препоръчвам терапия. Заковава един тристаен квалитетен в желан от него район на цена 2500 и ще му олекне. А аз му обещавам че ако се сурнат цените ще му го купя на същите кинти, само ще загуби разходите по транзакция и придобиване които е дал.
                                На 2500 беше преди няколко месеца, вече нема....

                                Коментар

                                Working...
                                X