IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Ооо, този е страхотен. И мой любимец също.... Много го харесвам как говори и представя нещата, около 2039 ще познае за имотиту....
    Говори за много неща които сме писали тук...Дали чете :-)
    Не видях да казва нещо глупаво. Балонът е факт. Факт е и че под наем е далеч по-изгоден вариант.
    Не виждам да прави някакви прогнози за спукването на балона, само казва как това един ден ще стане.

    Малко преувеличава единствено с тройната надценка на някои жилища. По-скоро е двойна, като примера с Гоцето и цена от 2500 за обзаведен. В общия случай е около 50%.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      ratten всичкп ли отдаваш или има и греди?
      Докарваш ли 4-5% бруто или пак греда?
      Споко не може да има вечно навлеци при губеща инвестиция. Като фалират е нашия ред да косим и събираме трупове. Реално ще са трохите от големите играчи ама все е нещо
      в момента всичко е заето, но имаше и по 2 маломерки висящи празни.
      и срока за отдаване се увеличи.
      зависи как ще ги смятаме, ако е по сегашни цени - към 5%
      Last edited by ratten; 02.07.2021, 16:17.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
        Тоя определено ме кефи

        https://www.dnes.bg/sofia/2021/07/01...te-naem.495520
        Ооо, този е страхотен. И мой любимец също.... Много го харесвам как говори и представя нещата, около 2039 ще познае за имотиту....
        Говори за много неща които сме писали тук...Дали чете :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
          Тоя определено ме кефи

          https://www.dnes.bg/sofia/2021/07/01...te-naem.495520
          Тоя си противоречеше няколко пъти, но в едно е прав - инфлацията първо изяжда разполагаемия доход, а чак слееед това може би и ипотечката

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
            Тоя определено ме кефи

            https://www.dnes.bg/sofia/2021/07/01...te-naem.495520
            Още един успял икономист-наемател.

            "За бога братя, не купувайте!"

            Коментар


            • Хареса ми как един е писал в коментарите да изчакат да си продаде НИ и тогава да пишат за поевтиняване, а друг го пита от колко години вече се опитва да го продаде

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Нали има доста маломерки, които носят добър доход. Какво повече искаш, бате,
                ratten всичкп ли отдаваш или има и греди?
                Докарваш ли 4-5% бруто или пак греда?
                Споко не може да има вечно навлеци при губеща инвестиция. Като фалират е нашия ред да косим и събираме трупове. Реално ще са трохите от големите играчи ама все е нещо
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                  Тоя определено ме кефи

                  https://www.dnes.bg/sofia/2021/07/01...te-naem.495520
                  веднага ми става любим гуру.

                  Проф. Петров съветва хората да плащат за наем и междувременно да спестяват в злато и сребро.

                  "Жилищата са адски надценени, а златото е адско подценено. Имаме вековна история, която показва, че един квадрат в центъра на София струва 1/5 унция злато, т.е. около 300/400 евро", обясни той.

                  наема трябва да се плаща, професора така казва.

                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Нали има доста маломерки, които носят добър доход. Какво повече искаш, бате,
                    еми искам повече маломерки с добър доход.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      ботчо, ти да си жив и здрав и да дочакаш
                      ама аз вече немам нерви и съм много фрустриран
                      надявам се зелените германци да оправят нещата
                      Нали има доста маломерки, които носят добър доход. Какво повече искаш, бате,

                      Коментар


                      • Тоя определено ме кефи

                        https://www.dnes.bg/sofia/2021/07/01...te-naem.495520

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          ха ха крушков пак сметка на чужда паница прави.
                          2-та апарта в Атина да не би да не им се вдига цената?
                          А съм ги купил на цената на гараж в шопия, а са 3-стайни.
                          Пак на такава цена ще купя ако не в шопия в Стамбул. Дофтурите казаха че 100г ще живея, имам време да чакам
                          ботчо, ти да си жив и здрав и да дочакаш
                          ама аз вече немам нерви и съм много фрустриран
                          надявам се зелените германци да оправят нещата
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            +1

                            Кавръков е добро момче, но май заплатата му не е висока и не позволява да изплаща кредит.

                            А Бота е умен и знае как да държи пари. И не ми се вярва да ги пропилее (тези от 2-та апартамента). В момента пазарът на НИ е спекулативен и набалончен. И нотариусите в провинцията нямат много работа, през септември 2020 г. съм изповядвал сделка в провинцията и видях разликата с 2017 и 2018 г.


                            Като имат пари колегите, да си купят морска вила, да си купят планинска вила, да си купят парцел до река......и да сеят и да произвеждат,

                            Аз самият съм работил в земеделието, ако бате Пешо знаеше на какво съм способен, нямаше да ме хока, както го прави.


                            ха ха крушков пак сметка на чужда паница прави.
                            2-та апарта в Атина да не би да не им се вдига цената?
                            А съм ги купил на цената на гараж в шопия, а са 3-стайни.
                            Пак на такава цена ще купя ако не в шопия в Стамбул. Дофтурите казаха че 100г ще живея, имам време да чакам
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                              Евго дали ще набиеш кеша в неправилните инвестиции неправилните имоти или неправилната банка крайният изход винаги е печален

                              Това обикновено се случва с хората на които парите са им дошли лесно и в повече от акъла за над 90% от тях крайният изход е ясен

                              Ето Бота наследил е два апарта и най умного дето измисли е да ги продаде да сложи парите в банка и сега те вече са за един апарт

                              Ето ти го и Кавръка имал е пари за панелна гарсониера още през 2006-та от тогава е спестявал още 15 години и сега пак има за панелна гарсониера

                              От мен запомни парите не отиват на всеки
                              неправилната банка може да се окаже по-неправилна от неправилен имот.
                              а неправилната акция може да ги бие и двете.
                              нещо като камък, ножица, хартия.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Аз имам чувството, че Джонката и Евго са един и същ и ни тестват от двете страни
                                пепел ти на устата!
                                аз само от едната страна давам.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X