IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Браво Джони добър си бил, аз бях по-зле от теб.... доста....Кой колкото може и учи...,:-)...
    Помня как беше и че имаше много добри тогава, а сега нямам идея / децата ми са малки/. Ако е така както го описваш е жалко. Приоритетите на децата се промениха и е трудно да ги мотивираш да напредват, а насила не става.... Има много неща , които ги разсейват, разбира се и примера , че с чалга, кражби и връзки се печели , а със знания не също се намесва....
    Вие двамата има да учите много уроци ти едни другия гений други...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
      Сравняваш ябълки с круши и твърдиш, че нищо не си сгрешил. Смешна работа. Какви заплахи видя, освен подобаващ отговор на твоето твърдение, че съм лъжец, а всъщност манипулаторът е друг.
      Не знам защо се мъчиш да му отговаряш на лукумите. Направи си една равносметка струва ли си загубеното време. Или пък крушката. За контейнерите ти го хващаш. За някои други анализи така ми скри шапката, че и двамата са ми в игнора отдавна. Просто не добавят каквато и да е стойност. Лошото е, че им чета шедьоврите през отовори.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Стига повтарял като папагал, аз в чуждото не гледам, тука няколко другаря се пънете да оценявате хората. Та кажи оценителю какъв ти е приблизителния годишен доход ?!
        Единственият папагал тук си ти - От два дена едно и също питаш

        Нали ти отговорих - Скъсан клошар съм

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

          Гледането в чужда паница ще ти докара инфаркт не мога да ти го причиня деца имаш да гледаш
          Стига повтарял като папагал, аз в чуждото не гледам, тука няколко другаря се пънете да оценявате хората. Та кажи оценителю какъв ти е приблизителния годишен доход ?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            Ти се напрЕгаш бе, мен ми дреме на тва. Кажи квото те питах .
            Гледането в чужда паница ще ти докара инфаркт не мога да ти го причиня деца имаш да гледаш
            Last edited by X_Y; 05.07.2021, 08:59.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

              На кой въпрос БЕ - Това да не ти е "Искрено и Лично"

              Жив и здрав гледай си децата и се радвай на живота не се напрегай на другите за имотите не всичко на този свят е имоти
              Ти се напрЕгаш бе, мен ми дреме на тва. Кажи квото те питах.
              Last edited by X_Y; 05.07.2021, 08:58.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Отговори ми на въпроса бе ! Джони като ерген иска в конюшня да живее , аз с три деца живея в тристаен и ми е ок.Искам къща но по натам ще е Ок конюшните струват пари, масово българина живее в 60 квадрата .Ама старите 60 квадрата са новите 48. Но тва е друга тема. Дай отговори ми кви кинти нето приблизително правиш на година. Ако те е срам може и на лично .
                На кой въпрос БЕ - Това да не ти е "Искрено и Лично"

                Жив и здрав гледай си децата и се радвай на живота не се напрегай на другите за имотите не всичко на този свят е имоти

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                  Ти си много интересен човек - От половин година Джонката и Номчето мрънкят как не можели да си харесат нищо за 200-300к евро а вие си траете

                  Като аз го кажа скачате като на пружини

                  Още чакам да ми дадеш линк на хубав имот в София за 200к евро дето да си заслужава парите
                  Отговори ми на въпроса бе ! Джони като ерген иска в конюшня да живее , аз с три деца живея в тристаен и ми е ок.Искам къща но по натам ще е Ок конюшните струват пари, масово българина живее в 60 квадрата .Ама старите 60 квадрата са новите 48. Но тва е друга тема. Дай отговори ми кви кинти нето приблизително правиш на година. Ако те е срам може и на лично .
                  Last edited by pa4anga; 05.07.2021, 02:02.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Бегаш по тъча ама се правиш тука на нещо . Питал съм нещо елементарно, не е нужно да ми отговаряш с абсолютна точност . Говориш че 500к не са пари, та кажи ти колко правиш на година и от какво . Дай да се посмеем всички !
                    Ти си много интересен човек - От половин година Джонката и Номчето мрънкят как не можели да си харесат нищо за 200-300к евро а вие си траете

                    Като аз го кажа скачате като на пружини

                    Още чакам да ми дадеш линк на хубав имот в София за 200к евро дето да си заслужава парите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie

                      Пачанга приеми че съм скъсан клошар и само си фантазирам предполагам че така ще спиш по добре


                      Бегаш по тъча ама се правиш тука на нещо . Питал съм нещо елементарно, не е нужно да ми отговаряш с абсолютна точност . Говориш че 500к не са пари, та кажи ти колко правиш на година и от какво . Дай да се посмеем всички !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Мисля че грешиш за Номчето. Писал е къде е инвестирал парите от имота. Само предполагам, но макар и добре да е изкарал има риск да отиде и много надолу / знаем че акциите потъват много по-бързо от имотите/ затва иска да ги намести безрисково, но не може да намери в какво.... Трудна ситуация за взимане на решение....
                        Няма как да греша тук всичките са виртозни борсови търговци всички продадоха февруари миналата година точно преди срива и купих в края на март на дъното

                        Номчето е купил на зелено щото не е имал кеш да купи нещо готово преди няколко години и е продал като е станало време да плаща пълната сума с парите дето е извадил сега гледа да сложи на нещо за начална вноска и да го вземе с кредит

                        А ако е сложил нещо в акции е по скоро символично, няма сърце за тая работа

                        Изкарва пари момчето но леко се преекспонира и се взима прекалено на сериозно
                        Last edited by ledosvetlenie; 05.07.2021, 01:56.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                          Нали това написах имотник си останал ти е един гараж

                          Не можете да осъзнаете че по форумите няма никакво значение колко имота имаш
                          Кой го казва ,форумите са голяма сила на вЕтърните мелници !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                            Айде да сложим 200 К евра, че да видим дали съм безимотник, ко ще кажеш?
                            Нали това написах имотник си останал ти е един гараж

                            Не можете да осъзнаете че по форумите няма никакво значение колко имота имаш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
                              Чувал съм каква доходност има моя приятел от притежаваното досега без каиталовата, но няма да я споменавам, само ще кажа, че няма да се изплати за 30 години, а за доста по-малко.
                              Когато твоят приятел е купувал сделката не е изглеждала толкова изгодна както изглежда от днешна дата и срока на възвръщаемост му е бил над 30 години

                              Леко по леко с времето нещата се променят това ви го писах и преди първият ми имот купен 2004-та в момента по сегашните наеми се изплаща на всеки 2 години, ама едно време не изглеждаше въобще така розаво

                              Вие дори не можете да разберете инфлацията какъв подарък ви прави и какви шансове открива пред вас. Миналата година ми се пенеше че било балон сега ще си отрежеш малкото пръсте да можеш да купиш на миналогодишните цени.

                              Някои уроци се учат само от първо лице и само по трудният начин

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Мисля че грешиш за Номчето. Писал е къде е инвестирал парите от имота. Само предполагам, но макар и добре да е изкарал има риск да отиде и много надолу / знаем че акциите потъват много по-бързо от имотите/ затва иска да ги намести безрисково, но не може да намери в какво.... Трудна ситуация за взимане на решение....
                                Една част продадох, другите ги държа, че анализаторите обещават още ръст точно на тези, които съм взел и в момента не ми трябват парите. При растящ пазар акциите тичат по-бързо от имотите, ако няма стаден ефект, какъвто почва да се наблюдава в недвижимите имоти. Днес в инвестора имаше такава статия.
                                Сега аз чак толкоз пари нямам, че хем да купя за 200 К имот, хем за толкова да имам на борсата, хем и свобдна пара да има да се вкарва в бизнеса, ако затрябват пак оборотни и хем да държа къщата в Гърция, пък и да си купя имота в Б-с дето съм договорил.

                                Коментар

                                Working...
                                X