IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    Хайде, да се върнем към темата за НИ
    Последно, корекцията на цените според теб ще дойде ли в началото на 2022 г.
    Скъпа, вчера се разходих из Созопол. Бая застроено ми се видя. За мене стават само къщите по виа Понтика и тези на скалите, както и разбира се стария град. Предполагам си там. Всичко друго е далеч от истината.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

      И продаам и купувам. Пари в кеш не ми трябват. Правилото е, продам ли имот до месец трябва да съм купил, иначе ставам ратко2. Просто комасирам ако трябва така да се изразя.
      ти ги въртиш тия имоти
      като стелки за каравана ма
      Станчева
      купуваш - продаваш по 3-4 на месец
      ама сигурно между вас си - на маса

      ти купуваш 1/2 панелчето на адреналинчо
      а той ти купува съсобствеността в банско
      утре вечерта си ги сменяте отново
      и вдигате тост че сте в 'играта'

      пари вярно ви не трябват

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Хайде, да се върнем към темата за НИ
        Последно, корекцията на цените според теб ще дойде ли в началото на 2022 г.
        не, наемите ще наваксат, тук в следващите 3 години поради реформи и намаленото крадене ще започне икономически растеж сериозен, респективно заплатите ще растат и цените с тях, не само на жилищата.... след това ще дойдем и до момента за въвеждане на еврото, когато ако трябва да изравняваме стандарта с европейците много хора няма да са в състояние могат да си позволят собствено жилище.

        Според мен ситуацията на пазара на НИ винаги е била една и съща и никога не се е променяла, който продава губи....
        Last edited by pepe1234; 22.07.2021, 16:28.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          Честито! знаех си, че си в отбора на продавачите
          гаражът ли замина? Вилата не вярам да си я продал по 3.
          И продаам и купувам. Пари в кеш не ми трябват. Правилото е, продам ли имот до месец трябва да съм купил, иначе ставам ратко2. Просто комасирам ако трябва така да се изразя.
          Last edited by mibova; 22.07.2021, 16:14. Причина: заяждане

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yandox
            Хайде, да се върнем към темата за НИ
            Последно, корекцията на цените според теб ще дойде ли в началото на 2022 г.
            Last edited by Dury; 22.07.2021, 15:58.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo

              Става дума за онзи дядо, на който през 1968г бяха дали много хубаво ЕПК, но беше изпуснат момента да се купи в началото от служител. Самият той е трябвало веднага да го купи на изплащане. И после аз бях да си го ползвам (като голям) и да си свиркам, Аз съм роден в този апартамент и го харесвах.
              Съжалявам за това. На нашето семейство, никой нищо не ни е давал, всичко сме си купували.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury

                Теб, те разбрахме Ясно написа, че в началото на 2022 г . цените на НИ ще паднат. След това само хейтиш !!!
                Престани ! Разбрахме всички ,че си зле възпитан !!!
                кои всички ма
                тук сте две брокерици
                и двама бездомни злоупотребители със алкохол
                наричащи се 'повишители'

                и вас ви разбрахме че цените ще растят
                до 2039 отдавна
                след това несвързано спамиш
                за дедо си г.димитров и
                романите на в . червенков

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                  преди 2 седмици продадох имот с +300% капиталова доходност придобит 2015

                  Малко, но от сърце.
                  Честито! знаех си, че си в отбора на продавачите
                  гаражът ли замина? Вилата не вярам да си я продал по 3.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                    Сакън не продавай, изпускаш по 30% капиталова всяка година
                    те и продажбите му виртуални кат капиталовата
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                      преди 2 седмици продадох имот с +300% капиталова доходност придобит 2015

                      Малко, но от сърце.
                      Сакън не продавай, изпускаш по 30% капиталова всяка година

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        ааа ок
                        явно съм те разбрал погрешно.. колко ипотеки изплащаш в момента и реализираш 15-30% капиталова доходност годишно + доход от наеми?
                        преди 2 седмици продадох имот с +300% капиталова доходност придобит 2015

                        Малко, но от сърце.

                        Коментар


                        • led, nradev

                          https://www.investor.bg/companies/IMP1/view/

                          1.10 емисия 7.7
                          1.39 сега - това ще бие имотите даже според мечтите на повишителите тук.

                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the Judge

                            маминчо,

                            Ти не си прост. Ти си изключително прост. Човек да не се пошегува с митко ипотекарчето и ти веднага започваш размислите си. Не е истина колко прост си.
                            ааа ок
                            явно съм те разбрал погрешно.. колко ипотеки изплащаш в момента и реализираш 15-30% капиталова доходност годишно + доход от наеми?
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                              маминчо, има разлика между 1бр. ипотечка за собствено жилище и няколко бр. ипотечки за игра на "инвеститор". На такива "инвеститори" похотливите банкери се радват най-много. Защо ли? :-0)
                              малко се пообърка но за твойте възможности е разбираемо

                              до вчера опяваше за ръст до 2039
                              сега пък ипотеката било лошо
                              е ако растат цените непрекъснато винаги ще е на печалба
                              и ще може да се отърва когато иска

                              струва ми се че играеш на два фронта
                              което пак е разбираемо
                              за арменски поп трансформирал се
                              в колежката Станчева

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                                маминчо, има разлика между 1бр. ипотечка за собствено жилище и няколко бр. ипотечки за игра на "инвеститор". На такива "инвеститори" похотливите банкери се радват най-много. Защо ли? :-0)
                                броя на ипотеките е без значение ако НАИСТИНА(!) се случи да има ръст 30%+ годишно + яко щавене на наеми и повишение - все ваши мантри за идните 8г...до 2029-та

                                от писаното от теб става ясно, че имаш някакви резерви към безплатните пари или повишението или отдаването под наем

                                що така? нали само ръстове са ти в главата?

                                Голям кредитен лост с ниска лихва + голям ръст в цените на купените активи = така се създават имотни мултимилионери.

                                явно чакаш нещо кофти да се случи с лихвите, но настъпят ли ипотекари... ще се пее песента повишение чал-чал...
                                Last edited by bertram; 22.07.2021, 12:35.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X