IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
    Това е тенденция на световния пазар, като се очаква до края на годината цените у нас да се повишат с до 12%.

    https://www.dnes.bg/stranata/2021/07...imotite.498565

    ПП Очакват се повишен брой нулеваци да посещават клиниките
    90 милиарда спестявания в банките и срещу тях на пазара имоти за по малко от 3 милиарда

    За 1-2% от спестителите ще има имоти на близки до сегашните цени следващите 1-2% ще ги плтят на значително по високи цени и за над 95% въобще няма да има какво да купят на каквато и да е цена

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
      Това е тенденция на световния пазар, като се очаква до края на годината цените у нас да се повишат с до 12%.

      https://www.dnes.bg/stranata/2021/07...imotite.498565

      ПП Очакват се повишен брой нулеваци да посещават клиниките
      Млъквай бе! Как така с още +12%?! Ми нали ще се сбъдне прогнозата на Купата и дори ще мине с 2%. Да не мислиш, че на психиатричните клиники им е лесно?
      Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-07-28 205023.jpg
Views:	1
Size:	77.0 КБ
ID:	3786853



      Ужаст!!! Язе ше си чекам гоУемото МЯУ.
      Last edited by the Judge; 28.07.2021, 20:52.

      Коментар


      • Това е тенденция на световния пазар, като се очаква до края на годината цените у нас да се повишат с до 12%.

        https://www.dnes.bg/stranata/2021/07...imotite.498565

        ПП Очакват се повишен брой нулеваци да посещават клиниките

        Коментар


        • Сделките с имоти в София растат най-бързо от 2008 г. и през второто тримесечие:: Investor.bg
          Сделките с имоти в София растат най-бързо от 2008 г. и през второто тримесечие

          В Пловдив и Бургас вписаните сделки с имоти достигнаха исторически връх, а в цялата страна преминават прага от 60 хил. за първи път от 2011 г.

          Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-07-28 195641.jpg
Views:	1
Size:	38.7 КБ
ID:	3786843


          А горчивия вкус на дъвката, вече не се трае! Ше си чекам у деЦката докато не паднат тия цени! Е нема па да купувам!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

            Значи топна гъзето. Аз две седмици бях на релакс.Станал съм черен като африканец/Да не ги засегнем/.
            ех гъзето
            цялата топурдия за него било

            а имотите на кой ги оставяш

            гониш тен като на африканците
            да не си разпознаваем като те налазат
            а имотите се готвят
            за пързалка докато ти се релаксираш
            с бонго бонго

            айде по сериозно моля

            Станчева ако си ти , което е много вероятно да използваш
            и този ник
            извини ме че ти говоря в мъжки род

            Коментар


            • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

              Хората вече живеят там гастерче.
              Кои бре, нали сега купили таман хахаха Живеят те, строителите - щото няма пари за квартири, та по строежите на изкоп.

              ПП: ти нали щеше да си биеш камшиците оттука, пак ли няма работа че киснеш ден след ден, дръвчо?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                6 години го чакаме вече.....
                Привет от слънчев Бургас. Днес гледам всички капанчета в преките на Александровска се пукат по шевовете. Рекох си ..тези хора не са ли чували за гоУемото МЯУУ? И аз живея в пряка на Александровска и бързо се топнах в сините вълни...водата-чудесна , без помен от водорасли, медузи или водни щипалки. Фантазия. Няколко чайки безгрижно се рееха над морската шир и сегиз-тогиз се приводняваха да промушат по някой подводен деликатес с кинжалите си
                Значи топна гъзето. Аз две седмици бях на релакс.Станал съм черен като африканец/Да не ги засегнем/.
                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Анжел сити се разпродаде на зелено 100%. Казвам го от трето лице, като сеирджия
                  Хората вече живеят там гастерче.
                  Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Оказва се ,че сделките се увеличават . Кога ще дойде това прословуто "Мяу" ?
                    https://www.investor.bg/bylgariia/45...sechie-332593/
                    6 години го чакаме вече.....
                    Привет от слънчев Бургас. Днес гледам всички капанчета в преките на Александровска се пукат по шевовете. Рекох си ..тези хора не са ли чували за гоУемото МЯУУ? И аз живея в пряка на Александровска и бързо се топнах в сините вълни...водата-чудесна , без помен от водорасли, медузи или водни щипалки. Фантазия. Няколко чайки безгрижно се рееха над морската шир и сегиз-тогиз се приводняваха да промушат по някой подводен деликатес с кинжалите си

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Цели, мега, исторически ... на нивата от 2011та. А 2007-а кога? Никога, вече сте с 2млн по-малко
                      Да видим цифрите - ми те смешни. Още по-смешно е че застрояването е в пъти повече - което просто значи, че пак ще имате изкопи с жабуняк и стърчащи грозни бетонни колони по 10-15 години.

                      А сега другия весел момент - пак сравнено с 2011та жилищата са одъртели и амортизирани с цели 10 години. Идва време разделно, ще се събаря... събирайте пари, че е за ваша сметка
                      Крети, ама кои сме ние и кой си ти ? Лично аз не те разбирам да си призная. С какво се различаваш ?
                      Не забравяй ,че всички ние които пишем тук сме одъртели от 2011 г. с цели 10 г.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Оказва се ,че сделките се увеличават . Кога ще дойде това прословуто "Мяу" ?
                        https://www.investor.bg/bylgariia/45...sechie-332593/
                        Цели, мега, исторически ... на нивата от 2011та. А 2007-а кога? Никога, вече сте с 2млн по-малко
                        Да видим цифрите - ми те смешни. Още по-смешно е че застрояването е в пъти повече - което просто значи, че пак ще имате изкопи с жабуняк и стърчащи грозни бетонни колони по 10-15 години.

                        А сега другия весел момент - пак сравнено с 2011та жилищата са одъртели и амортизирани с цели 10 години. Идва време разделно, ще се събаря... събирайте пари, че е за ваша сметка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Анжел сити се разпродаде на зелено 100%. Казвам го от трето лице, като сеирджия
                          намалели са бунаците - малко но от сърце само 95% от 100 преди
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                            открехни и нас аматьорите какво си купил.
                            Няма какво и кой да открехвам и не смятам по никакъв начин да лая и цапам из форума. Аз съм свободен човек, знаете долу горе нивото ми на инвестиционна култура(за добро или лошо) и винаги съм готов да си поговоря с някой на живо по темата, ама вашите пишкомерения и опити да предизвиквате по никакъв начин не могат да ме засегнат или повлияят.

                            Първоначално изпратено от acen1975 Разгледай мнение
                            умно.
                            знам колко е трудно да се продаде актив в ъпар маркет...... ма не мислиш ли,че 50% са множко?
                            такааа....
                            Не, не мисля. Просто повечето от тях са ценни и труднодостъпни и смятам, че е прекалено рисковано да ги продам и после да не мога да намеря такива имоти. В крайна сметка инвестицията в имоти си има + и -, 50% спрямо моята ситуация са добре и са ми нужни като стабилност.

                            Никъде не казвам, че инвестицията в имот е ЛОША за всички, но като инвестиция не е достатъчно атрактивна. Към настоящия момента не мога да си позволя да затварям огромни суми в 1-2% доходност, но разбирам всеки който го прави, просто ми се иска да се обръща внимание, че това не е ОКЕЙ за ВСЕКИ човек, особенно за хора без нито един лев спестявания, готови да инвестират с 1000лв. заплата, защото видиш ли имотите щели да поскъпнат с 40%, ами нека поскъпнат голям праз, пълно с хора с имоти, които не са щастливи, а дори напротив, нещастни са че животът им се върти като въртележка на хамстер от заплата до заплата, докато изплатят мечтания коптор.....и аха да го изплатят и два бързи инсулта с букета..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Но този ръст не е здравословен, предизвикан е от стрес и паника.

                              Че ще има инфлация, че трябва да спасяват кеша, въпреки многото обяви, сделките са малко.

                              Отделно, вили "на майната си" из провинцията се продават трудно и с дискаунт.
                              Оказва се ,че сделките се увеличават . Кога ще дойде това прословуто "Мяу" ?
                              https://www.investor.bg/bylgariia/45...sechie-332593/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                                В комплекс от 128 апартамента за 6 месеца са продадени 121. Казвам го от първо лице.
                                п.п. Това е във Варна.
                                Анжел сити се разпродаде на зелено 100%. Казвам го от трето лице, като сеирджия

                                Коментар

                                Working...
                                X