IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Ега не стане по-висока, но пък таксите поддръжка с гаранция са в пъти нагоре
    Нямам съмнение че би се набутал, само не вярвам че контейнера най-после е пристигнал и си се видял с някакви пари ..


    контейнера на този му
    пристига му обзаведен -
    стол маса и легло-
    тръбна мебел

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

      Аз съм купувал на около тази цена и е съм доволен, но това не значи че всеки имот на тази цена е добра инвестиция

      Студио 50квм с общите части ти е 25к евра за тия пари в София не можеш да се прекръстиш, а доходността може да ти е по висока от студио в София за 50к евра
      Ега не стане по-висока, но пък таксите поддръжка с гаранция са в пъти нагоре
      Нямам съмнение че би се набутал, само не вярвам че контейнера най-после е пристигнал и си се видял с някакви пари ..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от adriano1 Разгледай мнение
        Мнение за ваканционен имот на морето за отдаване под наем? Цена 500 евро на квадрат.
        Аз съм купувал на около тази цена и е съм доволен, но това не значи че всеки имот на тази цена е добра инвестиция

        Студио 50квм с общите части ти е 25к евра за тия пари в София не можеш да се прекръстиш, а доходността може да ти е по висока от студио в София за 50к евра

        Коментар


        • Първоначално изпратено от adriano1 Разгледай мнение
          Мнение за ваканционен имот на морето за отдаване под наем? Цена 500 евро на квадрат.
          Зависи къде е , какъв е, кой ще го менажира
          Така никой не може да отговори.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Пачанга пак започна да ни биеш. Ако сме спортисти в бойните спортове това би било безспорен аргумент, че си прав, ама в дискусия правотата се доказва с факти, а не с мускули.... И да набиеш опонента си това няма да те направи повече прав в дискусията....:–)
            Та тези няколко човека които визираш поне последните няколко години познават добре случващото се с имотите и не е въпрос на харесване то просто става с нашето или без нашето мнение...

            ПП Относно другите ти терзание то е въпрос на елементарно възпитание. Някой ти казва многократно, че не желае да обсъжда лични неща като работа, имоти, пари и т.н...., а ти продължаваш....без думи....
            Дискусия с факти ? докато ти ми пророкуваш тук в тон с едни другари .Ти сериозно ли ?Терзание нямам никакво ,обсъждаш си имотите и какво ли още не, но си шехерезада, толкоз, ни повече ни по малко . И хич не ме интересува квото и да било. Аз изводите си направих .
            Last edited by X_Y; 11.07.2021, 18:59.

            Коментар


            • Мнение за ваканционен имот на морето за отдаване под наем? Цена 500 евро на квадрат.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Тука явно имате някакво вълшебно кълбо и си го прехвърляте ./вероятно е пълно с огнена вода/ Пишеш като тарикат на селска вечеринка на който му се спуска от небето прозрението .Лошото е ,че сте няколко с еднакъв подход , провокирате и след това се лигавите като вдовица на у.... Тия приоми интернетни са привични само на импотентни нереализирани бастуни ,защото ако тва го правиш на живо ще ядеш такъв пердах ,че може и да почнеш да заекваш най малко или пък походка да промениш и прочие. Докато единия се надъхва и пише перонджии буш байстори и прочие глупотевини другия му влиза в крачката -тоя е фурстриран и некакъв си. С една дума ниска летва и не ,не ме изненадва . Форума е огледало на качеството на популацията в живия живот. Жалка картинка .
                Но да сте живи и здрави .
                ПП Но като те пита човек нещо си като шехерезада у мола , само се въртиш и си го наместваш !
                Пачанга пак започна да ни биеш. Ако сме спортисти в бойните спортове това би било безспорен аргумент, че си прав, ама в дискусия правотата се доказва с факти, а не с мускули.... И да набиеш опонента си това няма да те направи повече прав в дискусията....:–)
                Та тези няколко човека които визираш поне последните няколко години познават добре случващото се с имотите и не е въпрос на харесване то просто става с нашето или без нашето мнение...

                ПП Относно другите ти терзание то е въпрос на елементарно възпитание. Някой ти казва многократно, че не желае да обсъжда лични неща като работа, имоти, пари и т.н...., а ти продължаваш....без думи....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  То този имот е на жена му, не е негов....И като знам какви са цените в Израел, ако наистина съществува то струва над милион, че може и 2-3 милиона да е.... Все тая защото в същото време жилището му тук не е подходящо за семейните му нужди / малко е/ и от там е цялата фрустрация към всеки който се е справил някак си....Не разбирам защо не си купи подходящо друго и да забрави за тази тема след като многократно е писал, че парите не са му проблем...., а вечер като удари 2 ракии става мазало.....Поне на мен ми е трудно да му следя мисълта и е необходимо доста разбиране на неизказаното.....
                  Тука явно имате някакво вълшебно кълбо и си го прехвърляте ./вероятно е пълно с огнена вода/ Пишеш като тарикат на селска вечеринка на който му се спуска от небето прозрението .Лошото е ,че сте няколко с еднакъв подход , провокирате и след това се лигавите като вдовица на у.... Тия приоми интернетни са привични само на импотентни нереализирани бастуни ,защото ако тва го правиш на живо ще ядеш такъв пердах ,че може и да почнеш да заекваш най малко или пък походка да промениш и прочие. Докато единия се надъхва и пише перонджии буш байстори и прочие глупотевини другия му влиза в крачката -тоя е фурстриран и некакъв си. С една дума ниска летва и не ,не ме изненадва . Форума е огледало на качеството на популацията в живия живот. Жалка картинка .
                  Но да сте живи и здрави .
                  ПП Но като те пита човек нещо си като шехерезада у мола , само се въртиш и си го наместваш !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                    А в цимента има ли кости на малки палестински дечица?
                    В темата за имоти тръгнал да казва стига с тези имоти и да се хвали с наследствени такива.
                    То този имот е на жена му, не е негов....И като знам какви са цените в Израел, ако наистина съществува то струва над милион, че може и 2-3 милиона да е.... Все тая защото в същото време жилището му тук не е подходящо за семейните му нужди / малко е/ и от там е цялата фрустрация към всеки който се е справил някак си....Не разбирам защо не си купи подходящо друго и да забрави за тази тема след като многократно е писал, че парите не са му проблем...., а вечер като удари 2 ракии става мазало.....Поне на мен ми е трудно да му следя мисълта и е необходимо доста разбиране на неизказаното.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                      Тоя откак си продаде апартамента се е поболял ...също като БОТА. Затова форекс с имоти не се играе...
                      Амааа... и той ли? Значи Спасител156 не бил сам... хахахахахахаха

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                        А в цимента има ли кости на малки палестински дечица?
                        В темата за имоти тръгнал да казва стига с тези имоти и да се хвали с наследствени такива.
                        Тоя откак си продаде апартамента се е поболял ...също като БОТА. Затова форекс с имоти не се играе...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                          Забележи че България е единствената страна от "цветните" в която нито централните банки, нито правителството са изляли някакви съществени хеликоптерни пари. Нито пък валутата се е обезценила спрямо долар/евро. Нито пък има някакъв наплив от мигранти от цял свят, напротив най-бързо топящата нация в света сме. Барбар Петко с мъжете. Ще има много реване за спасяване пак...
                          Остави го тоя балък, показал е Сибир на картата - дето няма население Иглу-та с ръст 200%

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Я ми кажи има ли човек да е прост, независимо какво работи и какво е учил и да си го е признал. Познаваш ли такъв, аз не. Затова не се изненадвам. Понеже всички сте академици и по имоти, и по икономика, и по всичко затова ще блеете още дълго и не само ти тук у форума. Ще разбереш кво те чака по трудния начин.
                            Лека и успех, разбирачо! Цървул ти е много на теб.
                            Ето те и теб например

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                              Какво позитивно да ти кажа докато сереш с уста пардон пръсти по клавиатурата. Стига с тия имоти бе ,не ги разбираш нещата . Относно къщето строено е 2009 /10 та ,сметай капиталова,само облицовъчния камък е повече пара от апартамента ти в докторска Дедото бил известен анастезиолог там ма кво да ти обяснявам на теб точно аз съм прост вифаджия Напънала се планината и родила мишка , плевенска .
                              А в цимента има ли кости на малки палестински дечица?
                              В темата за имоти тръгнал да казва стига с тези имоти и да се хвали с наследствени такива.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                                Може и така да стане. А може и тепърва да дойдат безвъзмездни милиарди по плана за възстановяване и досегашното поскъпване да ни се види детска игра. Нямаме мигранти от цял свят, но вече повече българи се завръщат отколкото заминават. Негро-арабите заливат Европа, а тук се завръщат бели хора. Само трябва да махнем байхой да не иде всичко по чекмеджетата.
                                Ама те милиардите идват целево и главно се одобряват ако се съгласиш да похарчиш повечето от тях в доставки от любимците на ЕС от Германия и Франция. Който е кандидаствал по европроект знае че нито за заплати се дават много пари, нито за някакви разходи по бакалски фактури. Изобщо тия мечти как милиардите ще се насочат да наддават съществуващите жилища са категорично несъсоятелни. Доколкото тея милиарди ще се налеят в Тухли, това ще е ново строителство което да увеличи предлагането и да разводни цените още повече. А на практика съм показвал че по-скоро се мисли тея пари да отиват в зелени квартали, и абсолютна нула за мърсните стари копроти.

                                От гледна точка на цените ти се моли тея пари ходят по чекмеждетата защото търговията с имоти в кеш се движи изключително от прането на пари. Докато имаме тия герои с безплатни апарти в Естето, с липсващите тераси и оная с 1 милион кредит на 2% цените ще са ОК

                                Коментар

                                Working...
                                X