IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Докторе, май и ти ще си останеш с гледането. Гледаш, гледаш и нищо не купуваш.
    Сега е моментът да продадеш на набалончени цени всички боклуци (мансарди, магазинчета) и да купиш нещо в плазата. На плазата цената беше 3300 без ДДС, сега вече е под 3000 без ДДС, т.е. там имаш спад, докато боклуците ти са поскъпнали.
    докторе ????

    джонка осъзнаваш ли какво
    обръщение си написал и колко пъти
    си прехиперболизирал същината на нещата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Дизайнери, Дъри, кво да ги правиш.
      Е, как какво ? Да им вземеш дипломата и на часа да ги изгониш хахах

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Ох, а като видя килимче пред фурната и котлоните ми става направо лошо хахаха . Това който го е правил съм сигурна ,че и едни бъркани яйца не е правил
        Дизайнери, Дъри, кво да ги правиш.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
          https://www.imoti.net/bg/obiava/dava...paign=RSS_2019

          баси евтините наеми. Двустайка на 11 етаж в Ливадите за 700€
          Ох, а като видя килимче пред фурната и котлоните ми става направо лошо хахаха . Това който го е правил съм сигурна ,че и едни бъркани яйца не е правил

          Коментар


          • https://www.imoti.net/bg/obiava/dava...paign=RSS_2019

            баси евтините наеми. Двустайка на 11 етаж в Ливадите за 700€
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Гаража не го пипай в никакъв случай ! Сега погледнах как вървят гаражите в квартала, хем включих и Оборище и се появи само това :

              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=70mhsh&f1=1

              Като се сетя, че купих гаража на децата за 10000 евро през 2018 г. и ми става лошо.
              Те така. Гараж за колелото.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Дай ми наем - цифра в Плазата да видя излиза ли ми сметката и кова на момента. После ще разкарвам боклуците, като поскъпнат още малко. ...и що гаража ми магазин да е боклук например. И без гараж ли да остана в център София дето утре точно вие софиянците ще ми ги продавате по 100К€.
                Гаража не го пипай в никакъв случай ! Сега погледнах как вървят гаражите в квартала, хем включих и Оборище и се появи само това :

                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=70mhsh&f1=1

                Като се сетя, че купих гаража на децата за 10000 евро през 2018 г. и ми става лошо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  Докторе, май и ти ще си останеш с гледането. Гледаш, гледаш и нищо не купуваш.
                  Сега е моментът да продадеш на набалончени цени всички боклуци (мансарди, магазинчета) и да купиш нещо в плазата. На плазата цената беше 3300 без ДДС, сега вече е под 3000 без ДДС, т.е. там имаш спад, докато боклуците ти са поскъпнали.
                  Дай ми наем - цифра в Плазата да видя излиза ли ми сметката и кова на момента. После ще разкарвам боклуците, като поскъпнат още малко. ...и що гаража ми магазин да е боклук например. И без гараж ли да остана в център София дето утре точно вие софиянците ще ми ги продавате по 100К€.
                  Last edited by bulgarian lev; 14.08.2021, 11:18.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                    Джони, ти си богато момче , млад си и може да си позволиш да си купиш нещо хубаво все пак. Не те карам да купуваш ,но като ги видях тези реших ,че са точно за теб. Дано не ми се сърдиш.
                    Не се сърдя в никакъв случай, напротив.
                    Не смятам обаче, че мога да си позволя подобни цени. Тези имоти, макар и хубави, са надценени безнадеждно и са за хора с крадени милиони, които искат да ги изперат и накоито не им пука, че плащат тройна цена за това, което получават.

                    Коментар


                    • Джони, ти си богато момче , млад си и може да си позволиш да си купиш нещо хубаво все пак. Не те карам да купуваш ,но като ги видях тези реших ,че са точно за теб. Дано не ми се сърдиш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Не, Дурка, мерси! Ние гледаме Бусманци, Бухово и други престижни квартали и то нещо към 50-60К€. А подобни би трябвало да са по 100К макс. И да паднат и ние с доходите по 18К месечно ще захлупваме луксозни, за жичкаджии, ватмани, касиери и вестникари остават достъпни с лека ипотечка с 0,1% лихва. Това е мечтата на каскета.
                        Докторе, май и ти ще си останеш с гледането. Гледаш, гледаш и нищо не купуваш.
                        Сега е моментът да продадеш на набалончени цени всички боклуци (мансарди, магазинчета) и да купиш нещо в плазата. На плазата цената беше 3300 без ДДС, сега вече е под 3000 без ДДС, т.е. там имаш спад, докато боклуците ти са поскъпнали.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          За тея пари ще си купи поне 4 мазета в Турският квартал в Мюнхен.... с реални квадрати....:-)
                          Това излиза на 4600 Евро фалшив квадрат, т.е. около 7000 Евро на база Мюнхенски квадрат.

                          За 7000 Евро в Мюнхен може да се купи много прилична локация, със 100 пъти по-добро качество на живот от семинарията в Лозенец.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                            Не, Дурка, мерси! Ние гледаме Бусманци, Бухово и други престижни квартали и то нещо към 50-60К€. А подобни би трябвало да са по 100К макс. И да паднат и ние с доходите по 18К месечно ще захлупваме луксозни, за жичкаджии, ватмани, касиери и вестникари остават достъпни с лека ипотечка с 0,1% лихва. Това е мечтата на каскета.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              За тея пари ще си купи 4 мазета в Турският квартал в Мюнхен.... с реални квадрати....:-)
                              Е, така ще смята ама ми се сториха по негов критерии и нали съм добричка реших да споделя

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
                                За тея пари ще си купи поне 4 мазета в Турският квартал в Мюнхен.... с реални квадрати....:-)
                                Last edited by pesimist4o na kvadrat; 14.08.2021, 07:51.

                                Коментар

                                Working...
                                X