IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

    късно е. Както обикновено си доста след събитията. В Банско също свършиха.
    Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      купувай в Баско
      късно е. Както обикновено си доста след събитията. В Банско също свършиха.

      Коментар


      • Пазарът на имоти: оскъдно предлагане и много завишено търсене:: Investor.bg
        Пазарът на имоти: оскъдно предлагане и много завишено търсене

        Купувачите ще започнат да се отдръпват, защото поскъпването няма как да продължава до безкрай, казва Антон Илиев от „КА5 имоти“

        ================================================== ==


        Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-08-08 180844.jpg
Views:	1
Size:	46.2 КБ
ID:	3790544

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

          Лордич аз по морето купувам от няколко години и без да съм визионер, като оня стадния

          За съжаление имотите в София стигнаха космически цени и все повече хора се обърнаха към по разумни алтернативии и скоро и по морето нищо няма да може да се намери читаво

          Радвай се че фана последният влак и му се наслаждавай до следващият цикъл
          купувай в Баско
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            200 е повече от 0

            явно ще доизбиват с посредствена,но скъпа поддръжка
            Мернах някъде 2 EUR/m2 подръжка. Верно, строят големи площи, парцелите не са като в СФ, но материали и всичко останало би трябвало да си е същото. А познати строители ми реват, как щели да спират продажби заради желязото и т.н

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...n22&f1=1&fe7=1

              Това е под 3000 без ДДС.

              А онези искат на тъмно зелено 3300 без ДДС, досами комарите и смрадта на Перловска:

              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...n22&f1=1&fe7=1
              То е под 3К без ДДС, но смятай на колко ще стъпи с довършителните. А и тези които са останали са някак си куци изложения, затулени, тъмни. Профи играчът Клийвс си избра кои да отдава под наем, другите ги продават ей така евтинко...нищо пара.
              И да го имаш как ще се конкурираш с професионален играч за управление и отдаване на имоти под наем. С клиентска мрежа по цял свят.
              Last edited by bulgarian lev; 08.08.2021, 17:58.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
                Е на тези как им излиза сметката, не знам, продават на 200 EUR/m2 ??

                https://www.investinbansko.com/
                и аз незнам
                Станчева да каже
                тя продава и на 100лв/м2
                и вика че сметка има

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                  Лордич аз по морето купувам от няколко години и без да съм визионер, като оня стадния

                  За съжаление имотите в София стигнаха космически цени и все повече хора се обърнаха към по разумни алтернативии и скоро и по морето нищо няма да може да се намери читаво

                  Радвай се че фана последният влак и му се наслаждавай до следващият цикъл

                  какво купуваш бе крушка
                  цаца по 200 гр и наливна бира
                  през 5 те дена екзотично летуване
                  хихиххихи

                  а панелния13 е хванел нещо
                  и го стиска силно
                  но дали е влак
                  и дали е последен

                  Last edited by Yandox; 09.08.2021, 08:09.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
                    Е на тези как им излиза сметката, не знам, продават на 200 EUR/m2 ??

                    https://www.investinbansko.com/
                    200 е повече от 0

                    явно ще доизбиват с посредствена,но скъпа поддръжка
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Е на тези как им излиза сметката, не знам, продават на 200 EUR/m2 ??

                      https://www.investinbansko.com/

                      Коментар


                      • Някой да обясни бизнес логиката.
                        Плазата е от 10г построена и НЕ Е ПРОДАДЕНА на 3к.
                        Пуска се нов проект и се продава на зилену за 3,5к.
                        Кой смятат че ще го купи? И защо се купува - сигурен съм че половината е разпродаден !?!?!?
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                          Чудо с имотите по Черноморието!!

                          https://blitz.bg/ikonomika/chudo-sta...ews833353.html

                          Някои май сме повлекли крак ​​​​​​
                          Лордич аз по морето купувам от няколко години и без да съм визионер, като оня стадния

                          За съжаление имотите в София стигнаха космически цени и все повече хора се обърнаха към по разумни алтернативии и скоро и по морето нищо няма да може да се намери читаво

                          Радвай се че фана последният влак и му се наслаждавай до следващият цикъл

                          Коментар


                          • Чудо с имотите по Черноморието!! Чудо става с имотите по Черноморието

                            Купувачите са основно българи, в редки случаи има и чужденци от Европейския съюз / блиц

                            Някои май сме повлекли крак ​​​​​​
                            Last edited by mibova; 08.08.2021, 16:48.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Добре, ти ми обясни кой нормален и преуспял човек, изкарал парите си с бизнес по честен начин, платил си данъците на 100% би хвърлил над милион ей така за един апартамент, от прозорците на който да диша лайната на цяла София, стичащи се в Перловска.
                              Всичко е въпрос на зор.... Явно строителя на новата сграда не бърза да продава. Може да продаде и след 10 години и този милион сега да изглежда като 200-300К тогава....Поне е ясно че това не е апарт за всеки....
                              Иначе Плазата я харесвам повече и ако исках подобен имот то там щях да взема. От друга страна това че и след 5 години има имоти които още се продават от нея не е добър показател за лЮкс имотите.... Трудно би се направила по-добра сграда на по-желано място....
                              Иначе аз съм скромно бедно селско чиляче и никога не съм гледал подобни места....над нивото са ми.... Гоцето ми е тамън като не съм в Радомир :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                                Джони, кой беше строителят на тази сграда?

                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6zmonz&f1=1
                                Стар Сити.

                                Този апартамент специално ходих да го гледам. Ужас е твърде меко казано.
                                - Тесни коридори, без възможност даже шкафче за обувки да сложиш, камо ли гардероб.
                                - Двете спални са тотално сбъркани като проектиране - едната е с ширина малко над 2 метра и там са предвидили да има легло. Другата е с форма на трапец. Уж са по 15-16 квадрата, а изглеждат като по 10. Предложиха ми да избият стената на банята и уж да се разшири спалнята. Самата баня тогава би станала 2 квадрата.
                                - Голяма открита тераса, напълно излишна и ненужна, забита във вътрешния двор и буквално на сантиметри от терасите на съседите. Отдолу щяло да е паркинг, т.е. терасата ти ще е над автомобили. Нулева видимост.
                                - Холът е ОК като размери, усвоили са част от въпросната тераса. Но пак с нулева видимост.
                                - Цялото това чудо е буквално над улицата и гаражите.
                                - Качеството на строителството е безобразно. Видях луфтове в стените между тухлите, запълнени с клечки. Отгоре му слагат окачената фасада и скриват всичките абсурди. От банята се виждаше цялата спалня, гледайки през тези луфтове.

                                Тази квадратура от 108 е без терасата. Общо е някъде към 125 мисля. Как точно го смятат е тотална мистерия.

                                Най-наглото е, че почнаха да ме убеждават да го купувам още сега, защото имало огромен итерес и някакъв приятел на шефа искал да го купува. А този апартамент си стои от години непродаден - просто защото не става за живеене.

                                И като капак на всичко, се появяват разни брокерасти, които ми говорят за комисионни, при положение че гледах апартамента без тях, а директно с инвеститора. Обажда ми се някаква пикла и ми казва - така и така, вие сте гледал еди кое си жилище, ние сме агенцията, която оговаря за продажбата, комисионната ни по принцип е 3% но по изключение за вас ще направя отстъпка на 2,5%. WTF?

                                Не знам заради едната локация (която е за мен най-добрата в София), доколко човек би направил компромиси със самото жилище. Аз лично бих направил известни такива, но в това конкретно подобие на апартамент не бих живял никога.
                                Last edited by ejonny2376; 08.08.2021, 13:35.

                                Коментар

                                Working...
                                X