IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Таман се изказа неподготвен пред всички, сефте хахахаха Казват, че в живота на пишман-инвеститора има 2 момента на радост - когато купи и когато се отърве.
    Червен..., за всеки успешен инвеститор това са двата радостни момента. Но не си чел нищо свързано с икономиката и сега се излагаш с детски коментари.
    Трябва да четеш, трябва!
    Last edited by RUBLA; 09.08.2021, 09:00. Причина: Спазвайте добрия тон!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Много добре си направил, ако си отпрал 150€ повече. Със съдията коментирахме един за мен, но преди мен имаше мараклии и го отнесоха.
      Сори, сега разбрах. Втори е бил, отказала те е цената.
      Таман се изказа неподготвен пред всички, сефте хахахаха Казват, че в живота на пишман-инвеститора има 2 момента на радост - когато купи и когато се отърве.

      ПП: даваш ли си сметка какви са жалки тия радости? 150 да отпереш. че ти разходите по придобиване не мож покри

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
        Чудо с имотите по Черноморието!! Чудо става с имотите по Черноморието

        Купувачите са основно българи, в редки случаи има и чужденци от Европейския съюз / блиц

        Някои май сме повлекли крак ​​​​​​
        Не е новина, чужденците не са глупави като вас и се изтеглят навреме

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Цитирай такова мое мнение . Предполагам няма да можеш ,затова стига си се чешал където не те сърби .
          За лично ползване е друго бре , тия пишман инвеститорите са таргета на смешката ала "диалог" в тоя форум.
          Не помниш какво си писал преди 1 час велики инвеститоре в лично ползване

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение
            според мен
            имотите другата седмица ще падат
            особенно тия в банско
            лято е все пак и не се търсят много
            Да ето в този пример падането на цените е започнало“ Тюх язък, влакогонците-олимпийци пак си остават на гарата.


            Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-08-08 230302.jpg
Views:	1
Size:	49.6 КБ
ID:	3790638


            Коментар


            • Споко пичове! Купих имот за лично ползване, но приятелите разбраха и започнах да го отдавам.След това реших да купя още един за тях за да ми е мирна главата, но цените изхвърчаха и сега не мога да се докопам до него и аз да си почина в Пирин планина.
              п.п. Синът и снахата бяха 20 дни на почивка. Днес напуснаха и довечера имам гости.
              Last edited by blackaquarius; 08.08.2021, 22:38.
              Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
                Е на тези как им излиза сметката, не знам, продават на 200 EUR/m2 ??

                https://www.investinbansko.com/
                Специално Краун или както му казват на това беше зарязан строеж от около 2008-2010 може би до преди 1-2 години. Над него минава малка река(там където е линията с дърветата на снимките, преди боровата гора) и там където прави Г сградата беше наводнено блато с години. Даже един беше зарибил със шарани и точно тогава решили да го оправят. До колкото знам има и подземни гаражи и не мисля, че някога може да се реши проблема с подпочвените води, също и нямат акт16. Отделно този паркинг от който правят снимки съм почти сигурен, че не е техен, но може и да съм в грешка. Е тук на бинг се вижда блатото - https://www.bing.com/maps?osid=eff21...=2&form=S00027

                Другите сгради може да са по-добре, нямам представа.

                А иначе как им излиза сметката - купуват на етап груб строеж за по 100-200к евро цели комплекси и довършват евтино. Като например това - https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...yhe&f1=1&fe7=1
                Last edited by pwise; 08.08.2021, 22:38.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                  Ти така викаш ако не си забелязал и на това му викаш инвестиране
                  Цитирай такова мое мнение . Предполагам няма да можеш ,затова стига си се чешал където не те сърби .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Викаш колко му е да купиш адидас и да направиш синчето шефче ,нищо работа . Вечерното токшоу е започнало .
                    Ти така викаш ако не си забелязал и на това му викаш инвестиране

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                      Ма разбира се че за лично си е друго

                      Така можеш да инвестираш в Адидас Найк и други модни брандове - щом е за лично ползване

                      Тука една камара народ не могат даже и да разберат по каква работата се мотат из темата
                      Викаш колко му е да купиш адидас и да направиш синчето шефче ,нищо работа . Вечерното токшоу е започнало .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        За лично ползване е друго бре , тия пишман инвеститорите са таргета на смешката ала "диалог" в тоя форум.
                        Ма разбира се че за лично си е друго

                        Така можеш да инвестираш в Адидас Найк и други модни брандове - щом е за лично ползване

                        Тука една камара народ не могат даже и да разберат по каква работата се мотат из темата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                          Аз бях си набелязал втори апарт за покупка, но продавача вдигна цената със 150 евро на квадрат.Засега съм доволен, защото все пак взех един на много изгодна цена. Синът ми вече 20 дни е там.
                          Много добре си направил, ако си отпрал 150€ повече. Със съдията коментирахме един за мен, но преди мен имаше мараклии и го отнесоха.
                          Сори, сега разбрах. Втори е бил, отказала те е цената.
                          Last edited by bulgarian lev; 08.08.2021, 22:02.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                            Аз бях си набелязал втори апарт за покупка, но продавача вдигна цената със 150 евро на квадрат.Засега съм доволен, защото все пак взех един на много изгодна цена. Синът ми вече 20 дни е там.
                            За лично ползване е друго бре , тия пишман инвеститорите са таргета на смешката ала "диалог" в тоя форум.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Той в прав, Съдията. Качествените имоти ги няма. Останаха неликвидни хралупи. От които поимва все още.
                              Аз бях си набелязал втори апарт за покупка, но продавача вдигна цената със 150 евро на квадрат.Засега съм доволен, защото все пак взех един на много изгодна цена. Синът ми вече 20 дни е там.
                              Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                                Та с колко викаш ще поскъпнат имотите за тази година??? Сигурно това ще е гоУемото МЯУ
                                Ще ти кажа след поредната вирусна вълна. Някъде Ноември ще се хванем за главите.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X