IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    за 1 имот е 3 години, за 2 - 5
    Ратко да се оплача липсва ми Заплатката да ми вдъхне малко увереност....
    Къде се затри този човек ?! Ако не сме го обидили нещо без да искаме другият вариант е да го направят сега министър.... Тогава с имотите ще е свършено....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the Judge

      на берджо ишханянчето, трябва да бъдат сърдити пероно-влакогонците, а не на нас които км показвахме пътя
      Всъщност трябва да благодарим на Берти защото ако повече хора се бяха усетили какво предстои сега цените щяха да са много по-високи....:-)
      Много ми е забавно как се дават примери с 2008 когато е имало примерно 10-15К покупки на кофти цена в София, а никой не дава примери за това колко пъти е изгорял кеша , което се отнася за 1-2 милиона в София и всички в страната и по света....
      Несъпоставими цифри и отношения....:-)
      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 10.08.2021, 18:33.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        Още по-яко е да държиш двеста бона при някой без пари
        По-сладки са ми дивидентите. В банката не държим много, много :P

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MrSamGold Разгледай мнение
          https://www.capital.bg/biznes/finans..._prez_vtoroto/

          Вчера гледам, че и Манастирски Ливади се водело лукс. Пикова идиотщина, 20 години роб за една 80кв тухла. Въпрос на избор
          Още по-яко е да държиш двеста бона при някой без пари

          Коментар


          • ми са строят на 20 метра от там където купих на 3ти етаж са в момента има още да строят и му търсят 45% повече отколкото аз дадох през 2019 за 20 метра встрани.
            Last edited by pepe1234; 10.08.2021, 14:15.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
              Аз пък днес гледам, че с 45% е увеличението от 2019 до момента.
              Много ми се струва 45%, от къде ти е информацията?

              Аз скоро изчислявах, че от 2016 (когато Берто е започнал да обещава 40% дискаунт на отчаяните) е около 70%.

              Коментар


              • Аз пък днес гледам, че с 45% е увеличението от 2019 до момента.

                Коментар


                • https://www.capital.bg/biznes/finans..._prez_vtoroto/

                  Вчера гледам, че и Манастирски Ливади се водело лукс. Пикова идиотщина, 20 години роб за една 80кв тухла. Въпрос на избор

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                    https://www.dnes.bg/stranata/2021/08...e-u-nas.499814

                    Тегава работа...\\\/// Ръстът ускорява тепърва
                    На какви ли причудливи понижителни сказки ще станем свидетели..
                    Ускорението на ръста води до ——->>> странни понижителни изяви.

                    Коментар


                    • https://www.dnes.bg/stranata/2021/08...e-u-nas.499814

                      Тегава работа...\\\/// Ръстът ускорява тепърва
                      На какви ли причудливи понижителни сказки ще станем свидетели..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Ама за пробития долар от Оснабрюк може кредит ама с мяра, щото кредити има, ама се връщат, а дохода на ханджията граничи и в момента на фотосинтеза. Но той е свикнал - важно е към 70 годишна възраст да е чист, ще чука в Солун до откат. Кого? На огледалото образа също става.
                        Ти се смееш, но само Миро си знае какъв живот го чака, само да избута още 15ина годинки и после рахат в сутеренчето в Солун.

                        Няма да го дърпат, че се е запушила тоалетна или казанчето тече, няма да пере чаршафи, няма да има шефове (с десетилетия по-млади от него), няма да го гледат отвисоко малкото останали бели немци..

                        Стискай зъби, Миро, не остана

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          И накрая:
                          До оня ден бях в Шамони. Разликите с твоето мило Банско приятелю са общо взето все едно да сравняваш съединител на КАМАЗ с детско барабанче.
                          На ръба на Гранд Жорас се срещнах с едно семейство руснаци алпинисти, които ми се оплакаха как били купили в Банско и даже ме молеха да ми го продадат, за да го разкарат. Казах им, че бих го взел срещу нов чифт Ханваг Омега, че на момичето нещо се бяха поразпрали подметките.
                          Ахахаха, браво Джони вдигнал си нивото, истински се смях на тази, да я наречем "история".
                          На ръба докато небрежно си говорихте за имоти в Банско, не извадиха ли и един самовар да те почерпят чай?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Връщат се с лекота, щото не са на 17% ГПР по камиларски Да не излезе само накрая, че някоя твоя щерка е била по същото време в Солун, че ще преглъщаш на сухо като мисир
                            Дотам ли опре, до дечурлията. Не ти ли е раничко да изкуфееш толкова, това става обикновено към 70 и нагоре. Ама се плаща да гледаш само, отсега те виждам дърта изкуфяла шамандура търси секс в Солун.
                            Първо ми се обади да ти ремонтирам простатата че от въздържане стават големи бели с нея и преди 70. Застрашен си.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Значи си е вечно твой, както стана и с наемателите от банката Остана си с гледането само.
                              Виж за само 1000 лв ако сложиш ще отдам на 700€ сега в момента. Ще се прежаля, но барем да си плащам хотела с тях в София.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Ама за пробития долар от Оснабрюк може кредит ама с мяра, щото кредити има, ама се връщат, а дохода на ханджията граничи и в момента на фотосинтеза. Но той е свикнал - важно е към 70 годишна възраст да е чист, ще чука в Солун до откат. Кого? На огледалото образа също става.
                                Връщат се с лекота, щото не са на 17% ГПР по камиларски Да не излезе само накрая, че някоя твоя щерка е била по същото време в Солун, че ще преглъщаш на сухо като мисир

                                Коментар

                                Working...
                                X