IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Аз пък чакам по Коледа Нова година 149 евро квадратя по Раковска Славянска Московска Граф Игнатиев и Витошка.Няма начин след като толкова много искам цените да не паднат
    това 149 € също са мечти или даже чисти глупости
    и ги пишеше Станчева
    преди 5 - 6 години
    които няма да станат никога вече
    поне с тази партида копюри

    при смяна на парите - може
    но пък точно тогава няма да ти е 'за купуване'

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Ма мигар тва е маминия....Аз като ви казвах че не е чист вие ми пишехте колко бил смирен и интелигентен...Ха ха ха мамия се оказа ъова което описвам от много време
      ц
      наясно съм кой си мисли,че плете сложна схема.
      сам се е оплел в нея...по ред причини повече не мисля да споделя.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Сезона е 1 месец и 10 уикенда = 50 дена. И вила чинка не прави 10к стаята
        Не се чувствам специалист в туризма ама само юли и август са 60 дена.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yandox

          това също са мечти или чисти глупости
          и ги пишеше Митко Колчагов а.к.а. Станчева
          преди 5 - 6 години
          които няма да станат никога вече
          поне с тази партида копюри

          при смяна на парите - може
          но пък точно тогава няма да ти е 'за купуване'
          Що пък да не ми е за купуване???Кредити нямам 20000 евро не са пари.Веднага купувам 120-130 квадрата...Славянска по кефи от Московска...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Ми аз нямам имот по морето ама ако разделим 10000 на 100 колкото е сезона имаме средно 100 кинта на вечер.На мен не ми звучи нереалистично...Дали има туристи за тия 100 нощи не зная ама съм склонен да се съглася
            Сезона е 1 месец и 10 уикенда = 50 дена. И вила чинка не прави 10к стаята
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the Judge

              берджо ишханянче,

              Не е ли време за деЦката?
              Ма мигар тва е маминия....Аз като ви казвах че не е чист вие ми пишехте колко бил смирен и интелигентен...Ха ха ха мамия се оказа ъова което описвам от много време

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                Ташунко, направи една разбивка че ми стана интересно за имот по курортите носещ 10 000 за 3 месеца. Къде се намира, за колко си го купил, колко е разхода за поддръжка ( пране, чистене, амортизация на мебелите....) какви са годишните данъции през останалите 9 месеца нямаш такса поддръжка така ли?
                Ми аз нямам имот по морето ама ако разделим 10000 на 100 колкото е сезона имаме средно 100 кинта на вечер.На мен не ми звучи нереалистично...Дали има туристи за тия 100 нощи не зная ама съм склонен да се съглася

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение
                  тази седмица мисля че имотите няма да растят
                  подготвя се вече лека-полеко пазара
                  който е прегрял и опънал ластика до крайност
                  да започне да събира ножицата и да се появят
                  първите оферти с леко занижени цени
                  отпървом ще бъдат само панели (цели)
                  и коптори с лоша локация
                  но бавно бавно яваш -яваш (за йеменеца)
                  ще ги последват и други по приемливи
                  обекти
                  Аз пък чакам по Коледа Нова година 149 евро квадратя по Раковска Славянска Московска Граф Игнатиев и Витошка.Няма начин след като толкова много искам цените да не паднат

                  Коментар


                  • тази седмица мисля че имотите няма да растят
                    подготвя се вече лека-полеко пазара
                    който е прегрял и опънал ластика до крайност
                    да започне да събира ножицата и да се появят
                    първите оферти с леко занижени цени
                    отпървом ще бъдат само панели (цели)
                    и коптори с лоша локация
                    но бавно бавно яваш -яваш (за йеменеца)
                    ще ги последват и други по приемливи
                    обекти

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                      В някой комплекси по черноморието се правят по 10 000 лв на сезон.Не си много в час с тия имоти и приказваш ей така.При всички случаи е по-добре да даваш под наем сезонно на морето от колкото целогодишно в града.Аморизацията първо е много малка и ангажимента ти е 3 месеца.Сега разпродават руснаци които не могат да идват свободно в БГ и други които не могат да си запълват сезона с туристи или не разполаг с време или са се наситили на имот на морето.Аз пък имам 4 приятели които тази година купиха на морето жилища.И накрая само да отбележа че най-сладките пари съм правил от даване на жилища под наем.Имам и голям портфейл с акции,но там си има и риск докато при жилищата този риск липсва.
                      Ташунко, направи една разбивка че ми стана интересно за имот по курортите носещ 10 000 за 3 месеца. Къде се намира, за колко си го купил, колко е разхода за поддръжка ( пране, чистене, амортизация на мебелите....) какви са годишните данъции през останалите 9 месеца нямаш такса поддръжка така ли?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                        В някой комплекси по черноморието се правят по 10 000 лв на сезон.Не си много в час с тия имоти и приказваш ей така.При всички случаи е по-добре да даваш под наем сезонно на морето от колкото целогодишно в града.Аморизацията първо е много малка и ангажимента ти е 3 месеца.Сега разпродават руснаци които не могат да идват свободно в БГ и други които не могат да си запълват сезона с туристи или не разполаг с време или са се наситили на имот на морето.Аз пък имам 4 приятели които тази година купиха на морето жилища.И накрая само да отбележа че най-сладките пари съм правил от даване на жилища под наем.Имам и голям портфейл с акции,но там си има и риск докато при жилищата този риск липсва.
                        Ташунко, поздравления!
                        На кълвачите не им влизай в обяснителен режим. Това ние хората с поглед към имотите го знаем. И 10% доходност да им кажеш щото и такива имоти има, да не броим собствен кеф и ползване каскетите искат друго. Имот без пари, хвърлят боб колко ще им са данъците, а досега плащат бабите и майките им по 30-60 лв щото не са им ъпдейтвани имотите от 50 години поне. Искат подарък, без данък, не могат да поддържат имот, гледат за наема по себе си, и 200 лв не биха могли да платят. А имат някои дърти пергиши деца и им идва солено. Нищо че те самите са още при баба у стаята на дедо.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          те се юрнаха така да правят преди 15 години и сега разпродават щото много изгодно. Па пишман инвеститора си мисли че хванал бога за рога.
                          Освен такси и РЕМОНТИ ще прави на 5 години МАКС за поне 10к лева. Дали ще напраи толкова от наеми при 1 месец активен сезон?
                          В някой комплекси по черноморието се правят по 10 000 лв на сезон.Не си много в час с тия имоти и приказваш ей така.При всички случаи е по-добре да даваш под наем сезонно на морето от колкото целогодишно в града.Аморизацията първо е много малка и ангажимента ти е 3 месеца.Сега разпродават руснаци които не могат да идват свободно в БГ и други които не могат да си запълват сезона с туристи или не разполаг с време или са се наситили на имот на морето.Аз пък имам 4 приятели които тази година купиха на морето жилища.И накрая само да отбележа че най-сладките пари съм правил от даване на жилища под наем.Имам и голям портфейл с акции,но там си има и риск докато при жилищата този риск липсва.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            По-здравЛЕНИЯ После 9 месеца ще ти седи празен + ще плащаш такси Имот в морски град в Б-стан не струва пукната пара точно заради тая схема на доене.
                            Дръ-дрън.В огромна грешка си.Имам 5 апартамента на морето.Изкарвам сезона и ги заключвам после.Една седмица лятото работят за всичките годишни данъци,подръжки и прочие и минимум 7 седмици за мен.От времето когато ги купих до сега и цената им подскочи,но най-хубавото е,че съм свободен човек,не работя и се излежавам цяло лято по плажовете и мога да си отседна в който си искам мой апартамент.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              Аз това го пиша от много години, защото имам лични впечатления от покупки през 1994г.; 2002г. и 2010г. с голям хоризонт. Тези през 2020г. и 2021г. за тях мога да пиша едва към 2030г. дали са си заслужавали.
                              през 8 години ли влизаш в супер
                              с голямата количка бре

                              тцтцтцтццтцт
                              боже боже боже

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                По-здравЛЕНИЯ После 9 месеца ще ти седи празен + ще плащаш такси Имот в морски град в Б-стан не струва пукната пара точно заради тая схема на доене.
                                те се юрнаха така да правят преди 15 години и сега разпродават щото много изгодно. Па пишман инвеститора си мисли че хванал бога за рога.
                                Освен такси и РЕМОНТИ ще прави на 5 години МАКС за поне 10к лева. Дали ще напраи толкова от наеми при 1 месец активен сезон?
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X