IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    Както и твоята голяма радост, идола ти Yandox, който ти се подиграва на ипотеките)
    Тая вечер си ги захапал здраво всички имащи имоти, но недоволни некак си, милионери понижители, ипотекари, пролетарии и бъдещи революционери. Ще те обичат още повече, да знаеш.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Last edited by blackaquarius; 10.08.2021, 23:54.
      Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

        То тая злоба как се търпи? Не знам как е успял да излъже поне два пъти жена да му роди дете.
        Само първата колега, втората я взел по сметка с доведено дете. И двете го мразят безплатно. Той затова е хейтър н 1. Хубавото е, че и двете имат много какво да разказват. Като си мразиш Родината, има и такива хора, които да ти перат мръсните кирливи ризи, докато си въобразяваш, че си останал анонимен

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

          Както и твоята голяма радост, идола ти Yandox, който ти се подиграва на ипотеките)
          И пиенето и Яндокса ми създават добро настроение, за ипотеките си нося отговорност сам, даже догодина мисля да взема още една ако банките ми се доверят

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Абе, лични драми са...ама обобщаващото е, че никой близък неще и да чуе за него
            То тая злоба как се търпи? Не знам как е успял да излъже поне два пъти жена да му роди дете.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Абе, лични драми са...ама обобщаващото е, че никой близък неще и да чуе за него
              Да, разбира се. Няма значение. Всеки човек си има грижи. Не искам и да знам, Лордиевич. Но е грозно това да рефлектира и разрушава комуникативната му сфера. С нея се започва само.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                Изпускаш една от радостите на живота
                Както и твоята голяма радост, идола ти Yandox, който ти се подиграва на ипотеките)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Шуменчето не беше ли втората му съпруга/ приятелка? Нали първата- майката на децата му беше го отбила овреме още в Софийската му ера. А той държеше кашониера за 100 лв в Сф да вижда децата, когато му позволят разбира се.
                  Абе, лични драми са...ама обобщаващото е, че никой близък неще и да чуе за него

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Не пия бе човек явно не ме разбираш . Вино по поводи друго не .
                    Изпускаш една от радостите на живота

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      той като се понционира на 72 и ще се поживее.
                      може и неко индийка да се обади до тогава.
                      Олигофрена понижител е ясен, но да не им падаме на нивото...да видим друго, от 2018-та насам кой какво е купил и как се е съобразил с тренда? Повишители , понижители, кой какво?

                      Коментар


                      • джонка, къде си бе да видиш немски стандарт
                        https://fakti.bg/krimi/603665-zadarj...-zlatni-pasaci
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          Амбицира ме тъпото копеле да му развея кафявите гащи. Щерка му К. дето е от шуменската принцеса не го е виждала от 10 години, а се събрала с най-долните наркомани, той твърди лузъра , че му гостувала в Солун...тя не знае дали е жив
                          Шуменчето не беше ли втората му съпруга/ приятелка? Нали първата- майката на децата му беше го отбила овреме още в Софийската му ера. А той държеше кашониера за 100 лв в Сф да вижда децата, когато му позволят разбира се.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            той като се понционира на 72 и ще се поживее.
                            може и неко индийка да се обади до тогава.
                            Амбицира ме тъпото копеле да му развея кафявите гащи. Щерка му К. дето е от шуменската принцеса не го е виждала от 10 години, а се събрала с най-долните наркомани, той твърди лузъра , че му гостувала в Солун...тя не знае дали е жив

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              По-лош от турчин е. Има деца от шуменка. Дъщеря му К. живее в Надежда, а втората му жена с копеле, хич не иска и да чуе за него. Това е най-нещастното копеле във форума и със сигурност му личи много, че е още жив. Най-преебания, хвърля най-злобни светкавици. Търси индийки за утешение, Миро, Миро, пропилян живот...
                              Отдавна ти казах че шуменчето го е отсвирило. То с тоя може ли да живее жена. Да носи на гърба си всичко, а нашия Мистър безлихвен кредит и шмекерии с дохода и данъците и пак ни едно евро в семейния бюджет, щото всичко отива по вноски. Не го ли видиш че вече и на море го нема. С 500 евро изкара, ама с 200 ще му е малко трудно даже и на него.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                                чукундурите са 3ма с 13 ника
                                без да става въпрос за бабето - доайен

                                какво им обясняваш - те
                                за обратното хляб взимат
                                Бабето може да те купи и продаде десет пъти с все детската стая. Ти не работиш за хляб, трохи заработваш дето Бертрам ти подхвърля.

                                Коментар

                                Working...
                                X