IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    като те чета май с гледането ще си останеш.
    особено в онази част вилните зони на север от варна са застроени отдвавна буквално партизански и трудно ще намериш нещо с изрядни документи.
    и тук идва въпросът ти за собствено удоволствие ли го взимаш или за някаква много яка инвестиция... иначе неизрядната документация е добро успокоение сам себе си ако не ти харесва напълно имота.

    имаш пари. наемай за месец докато имаш мерак и си гледай кефа без да ти пука има ли документи вилата или не, тръгнало ли е свлачище или не.. плащаш си едни 4-5К лева за месец и си гледаш кефа в сносна виличка без да те вълнува, ток, подръжка на покрива и тн и тн. Колко сезона ще изкараш още активен на морето - рентвай и си гледай кефа, а като остарееш с бабите германки по круизи

    поздрави
    При 100к € за прилична вила са има няма 40 години по 1 месец ползване под наем. Да повторя толкова е ЦЕЛИЯ сезон по морето. Ако иска да ползва подобна вила в преходните сезони ще може 80 години по 1 месец и ВСЯКА ГОДИНА РАЗЛИЧНА ПРЯСНО ПОСТРОЕНА ИЛИ РЕМОНТИРАНА,
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
      Не, за съжаление. Имотът се оказа с неузаконени пристойки. Не ми трябва подобна инвестиция.
      като те чета май с гледането ще си останеш.
      особено в онази част вилните зони на север от варна са застроени отдвавна буквално партизански и трудно ще намериш нещо с изрядни документи.
      и тук идва въпросът ти за собствено удоволствие ли го взимаш или за някаква много яка инвестиция... иначе неизрядната документация е добро успокоение сам себе си ако не ти харесва напълно имота.

      имаш пари. наемай за месец докато имаш мерак и си гледай кефа без да ти пука има ли документи вилата или не, тръгнало ли е свлачище или не.. плащаш си едни 4-5К лева за месец и си гледаш кефа в сносна виличка без да те вълнува, ток, подръжка на покрива и тн и тн. Колко сезона ще изкараш още активен на морето - рентвай и си гледай кефа, а като остарееш с бабите германки по круизи

      поздрави
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        ха ха ТУКА АФГАНИСТАНЦИТЕ НЕ ИСКАТ 1 ДЕН ДА СТОЯТ. Кои са тез толкова изпаднали че да се трепят да купуват?
        ще мине време и ще разберете, че точно това е хубавото тука.
        авганци и ловешки ромове не се заседяват.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Не, за съжаление. Имотът се оказа с неузаконени пристойки. Не ми трябва подобна инвестиция.
          Има и хубави и луксозни апартаменти в Марина Сити, до Двореца.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Ти купи ли морски имот?
            Не, за съжаление. Имотът се оказа с неузаконени пристойки. Не ми трябва подобна инвестиция.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Разбира се, аз имам съсед който отиде пак до САЩ за няколко месеца, но купи 2 апарта. И трети в който обитава той самия.
              Гледсм моите роднини канадците - 1 година ще стоят в Бг, вече са 8 месеца и нещо, готови са, в момента когато спрат да работят са тук. Виждам как опознаха територията и им харесва. А сестрата на баджанака идва утре за 7 дни да го види. От Германия, където живее. Ще я водят по Рила, Мелник, София...ще вземе и тя да засмуче някой имот като нищо след време. Дал съм им апарта в Докторска да се разполагат спокойно. Като усетят и сравнят вече виждам как мислят.
              Ти купи ли морски имот?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                От сигурно място знам, че цените на имотите ще продължават да се покачват години наред. Мои приятели, собственици на агенция за продажба на НИ го споделиха днес с мен. В момента има голямо търсене, не само в София, а и в провинцията, но нямало предлагане. Ако има нещо, е на висока цена. Но през последните два месеца гастарбайтери, дошли за почивка, са изкупили доста неща.
                Разбира се, аз имам съсед който отиде пак до САЩ за няколко месеца, но купи 2 апарта. И трети в който обитава той самия.
                Гледам моите роднини канадците - 1 година ще стоят в Бг, вече са 8 месеца и нещо, готови са, в момента когато спрат да работят са тук. Виждам как опознаха територията и им харесва. А сестрата на баджанака идва утре за 7 дни да го види. От Германия, където живее. Ще я водят по Рила, Мелник, София...ще вземе и тя да засмуче някой имот като нищо след време. Дал съм им апарта в Докторска да се разполагат спокойно. Като усетят и сравнят вече виждам как мислят.
                Last edited by bulgarian lev; 03.09.2021, 16:49.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  ха ха ТУКА АФГАНИСТАНЦИТЕ НЕ ИСКАТ 1 ДЕН ДА СТОЯТ. Кои са тез толкова изпаднали че да се трепят да купуват?
                  В момента у нас купуват много хора, които знаят, че ще се завърнат да изкарат старините си в България. Огромното мнозинство от тях не преуспява кой знае колко там. Те добре знаят, че нямат шанс с малки пенсии и живот под наем в чужбина.
                  Партия была, есть и будет есть!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                    От сигурно място знам, че цените на имотите ще продължават да се покачват години наред. Мои приятели, собственици на агенция за продажба на НИ го споделиха днес с мен. В момента има голямо търсене, не само в София, а и в провинцията, но нямало предлагане. Ако има нещо, е на висока цена. Но през последните два месеца гастарбайтери, дошли за почивка, са изкупили доста неща.
                    ха ха ТУКА АФГАНИСТАНЦИТЕ НЕ ИСКАТ 1 ДЕН ДА СТОЯТ. Кои са тез толкова изпаднали че да се трепят да купуват?
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • От сигурно място знам, че цените на имотите ще продължават да се покачват години наред. Мои приятели, собственици на агенция за продажба на НИ го споделиха днес с мен. В момента има голямо търсене, не само в София, а и в провинцията, но нямало предлагане. Ако има нещо, е на висока цена. Но през последните два месеца гастарбайтери, дошли за почивка, са изкупили доста неща.
                      Партия была, есть и будет есть!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                        Купувайте имоти сега, защото после ще бъде късно. Купувайте за да живеете в тях, купувайте за да отдавате под наем, купувайте за да спасите парите си от инфлацията. Тези, които нямат никакъв имот, а купят, ще познаят чувството за сигурност.
                        Не слушайте онези, които ви съветват да не купувате. Това са пролетарии, които тръбят за спадове, регулации и конфискации. Но форумът е Инвестор.бг, не Голтак.соц и е за инвеститори и инвестиции, а не за обезсърчение на хората с пари.
                        по неверни измишльотини от тези не бях
                        чел в този форум
                        визирам ВРЕМЕТО И ЦЕНИТЕ при които е
                        отправен този апел

                        само брокер или работещ при брокер
                        на този етап може да агитира
                        за покупка на имот

                        и разбира се човек без съвест
                        при тези цени сега
                        всяка покупка на имот е ритуално финансово
                        самоубииство
                        имота ще понижава цената си от тук натам
                        а времето на понижение ще е много по дълго
                        от периода 2009 -2014

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                          ЧСИ няма как да дойде при имоти, заплатени без кредит. Скоро писах по този въпрос.
                          пак лъжеш
                          ЧСИ може да дойде ''при '' и ''за''
                          всеки имот
                          независимо с кредит или не е купен
                          причините могат да са десетки

                          боже боже боже
                          и това ми било доайен

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                            Купувайте имоти сега, защото после ще бъде късно. Купувайте за да живеете в тях, купувайте за да отдавате под наем, купувайте за да спасите парите си от инфлацията. Тези, които нямат никакъв имот, а купят, ще познаят чувството за сигурност.
                            Не слушайте онези, които ви съветват да не купувате. Това са пролетарии, които тръбят за спадове, регулации и конфискации. Но форумът е Инвестор.бг, не Голтак.соц и е за инвеститори и инвестиции, а не за обезсърчение на хората с пари.
                            Купувайте за "инвестиция", нищо че на тези цени и с тези наеми сметката не излиза, нас брокерите това не ни интересува, ние ще си вземем комисионната, държавата ще си вземе таксата придобиване, нотариусите и те ще си вземат техните такси, а вие после си се оправяйте с
                            " инвестицията"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              2 * 0 = 0
                              ахахахахахахаахахахаха
                              демек
                              два пъти повече иска
                              но като сега няма нищо
                              си е все тая

                              ахахахаха

                              Коментар


                              • ЧСИ няма как да дойде при имоти, заплатени без кредит. Скоро писах по този въпрос.
                                Партия была, есть и будет есть!

                                Коментар

                                Working...
                                X