IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Точно в йеменски пари ми плащаха. Ка позна.
    Ми нали тва им пиша от поне година бре, четеш ли. Няма да могат да купят. А чакат. Кво чакат? 1000 лева да идат на 2000, а имотите от 1500€ да идат на 800€. Ми добре, нека почакат малко. И ти ги побутвай, да не земе някой да прененрегне икономическия анализ на пазарите.
    Ти барем собствено ще имаш некога и второ, ама тез калпазани ще се сбутат с бабите си родители, но мечтаят да ковнат поне за децата нещо...но не ги устройва.
    бягай бе лъжедофтурче
    хич не ги разбираш

    по добре гледай да не намокриш лепещото
    на памперсите които сменяваш
    че ще ти се отвори работа за цяла нощ

    хххихихихихихихи
    'сапунка'

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      Стига и ти с тези наименования на България - не си турчин. Иначе ножицата между имащи и нямащи е огромна и ковида вместо да я затвори я разтвори още повече, но това си мисля е по целия свят. При нас си личи добре, защото сме бедните на европа в комбинация с мерак да се парадира (от богатите) със скъпи коли,жени и тн... Ама и ти пишеш все едно сега падаш от луната
      Не, той светка много добре, но така се пише когато не си доволен...точно като него. А той умее. Все пак е образован ловчанлия, не е на петел долната джука.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

        Леко да те светнем, нестабилната политическа обстановка специално в България е силен бичи сигнал.

        Когато нещата стават ,,стабилни,, обикновенно имаме стегнация, а народеца е яхнат от някой автократ докаран от общият страх наслоен обществото .
        стига политичестката нестабилност да не стане икономическат такава
        иначе съм фен на по-динамичната политика и аз - не се самозабравя никой или ако се самозабрави бързо му изстива мястото.

        пак казвам проблемът е икономическата криза да не се трансформира в икономическа такава ако се хванат олигарсите за гушите. прекалено много порции налапаха в последните години обръчите и сътресение там ще е сътресение за цялата икономика.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
          Джони, ако случайно си пропуснал по повод оплакването ти за корупцията у нас.... Виж как се прави качествено без чекмеджета....
          https://business.dir.bg/kompanii/dey...da-na-griynsil
          джонката аз го виждам като един преуспяващ колега на кретенчо в щвабистан.
          ще пореве тука по форумите, ще помята къчове, ще поруча жабета, па ще иде да купи неко селска къща на 150 годин и
          ще и вдъхне нов живот. ще я направи хан
          после ще актуализира профила в индийския сайт и ще зачака. клиенти и индийка.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

            Леко да те светнем, нестабилната политическа обстановка специално в България е силен бичи сигнал.

            Когато нещата стават ,,стабилни,, обикновенно имаме стегнация, а народеца е яхнат от някой автократ докаран от общият страх наслоен обществото .
            Абсолютно точно. Благодарско че им го каза. Аз този изказ щях да го мисля 8 дена.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              В йеменски пари га ти плащаха, може и мелеонер да си бил

              Абе чукундури, вие не осъзнавате ли че с 1000 лева заплати, хляб от 2 лева и бензин от 3 и 50 няма да останат пари за имоти? Титаник потъвал под звуците на оркестъра - Б-стан е на път да се разложи под погледите на чукундури, неспособни да си плащат режийните - седнали ръст на имоти да коментират
              Точно в йеменски пари ми плащаха. Ка позна.
              Ми нали тва им пиша от поне година бре, четеш ли. Няма да могат да купят. А чакат. Кво чакат? 1000 лева да идат на 2000, а имотите от 1500€ да идат на 800€. Ми добре, нека почакат малко. И ти ги побутвай, да не земе някой да прененрегне икономическия анализ на пазарите.
              Ти барем собствено ще имаш некога и второ, ама тез калпазани ще се сбутат с бабите си родители, но мечтаят да ковнат поне за децата нещо...но не ги устройва.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                В йеменски пари га ти плащаха, може и мелеонер да си бил

                Абе чукундури, вие не осъзнавате ли че с 1000 лева заплати, хляб от 2 лева и бензин от 3 и 50 няма да останат пари за имоти? Титаник потъвал под звуците на оркестъра - Б-стан е на път да се разложи под погледите на чукундури, неспособни да си плащат режийните - седнали ръст на имоти да коментират
                чукундурите са 3ма с 13 ника
                без да става въпрос за бабето - доайен

                какво им обясняваш - те
                за обратното хляб взимат

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение



                  доста нестабилна политическа обстановка у нас на фона на задаващата се предна вълна. лично за мен не е причина за голям оптимизъм. в енергетиката вървим към драма и тн и тн
                  Леко да те светнем, нестабилната политическа обстановка специално в България е силен бичи сигнал.

                  Когато нещата стават ,,стабилни,, обикновенно имаме стегнация, а народеца е яхнат от някой автократ докаран от общият страх наслоен обществото .
                  Last edited by Майстора233; 10.08.2021, 22:35.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                    Защо трябва да се обясняваме на понижителите какво сме купили още? Ти да си прочел някой понижител от 10 години да е купил нещо? С изключение на Берти ЗЗ.

                    ПП. Пиши на лични съдията кво купи напоследък или той да ми пише, че ми е интересно
                    няма какво да ти пише подлогаджията

                    има да сменява 4 памперса и да води
                    една 92 годишна да ''се покани ''
                    а тя - влюбена в него и все го натиска на целувки

                    но ще задоволя любопитството ти
                    ето това е последната покупка на Станчева
                    поради изгонване от предишният и недвижим
                    имот като продала се евтино в холандия - снаха
                    пс : холандското къще (копторче) беше на свекър и

                    та сега поради неотложни причини е закупила това
                    найс , а


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      В йеменски пари га ти плащаха, може и мелеонер да си бил

                      Абе чукундури, вие не осъзнавате ли че с 1000 лева заплати, хляб от 2 лева и бензин от 3 и 50 няма да останат пари за имоти? Титаник потъвал под звуците на оркестъра - Б-стан е на път да се разложи под погледите на чукундури, неспособни да си плащат режийните - седнали ръст на имоти да коментират
                      Стига и ти с тези наименования на България - не си турчин. Иначе ножицата между имащи и нямащи е огромна и ковида вместо да я затвори я разтвори още повече, но това си мисля е по целия свят. При нас си личи добре, защото сме бедните на европа в комбинация с мерак да се парадира (от богатите) със скъпи коли,жени и тн... Ама и ти пишеш все едно сега падаш от луната

                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Е, да, аз не съм милионер. ...но не съм съвсем сигурен.
                        В йеменски пари га ти плащаха, може и мелеонер да си бил

                        Абе чукундури, вие не осъзнавате ли че с 1000 лева заплати, хляб от 2 лева и бензин от 3 и 50 няма да останат пари за имоти? Титаник потъвал под звуците на оркестъра - Б-стан е на път да се разложи под погледите на чукундури, неспособни да си плащат режийните - седнали ръст на имоти да коментират

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          Защо трябва да се обясняваме на понижителите какво сме купили още? Ти да си прочел някой понижител от 10 години да е купил нещо? С изключение на Берти ЗЗ.

                          ПП. Пиши на лични съдията кво купи напоследък или той да ми пише, че ми е интересно
                          Ще ти пиша утре, Лордиевич. Интересни неща са, нищо не купих, но имах цел. Има обаче други цели и не съм се отказал.
                          ПП: да купят ли? Ти смешки ли говориш? Стрелочниците? Те и не продадоха, щото къщетата по селата хем не вървят особено, хем им трябват.
                          Last edited by bulgarian lev; 10.08.2021, 22:12.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            идеални са и най-важното не са тъмни прозорци(!), но в сравнение с плази, тинтяви, докторски,вазов и тн дето все ги въртите на върха на езика са си скромни покупки.
                            Е, да, аз не съм милионер. ...но не съм съвсем сигурен.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the Judge

                              този ти коментар показва недвусмислено че си поддържащ ник на Бердж Ишханян (bertram), който бива издържан от фирмата на баща си Ранком91 ООД.
                              Миля той, Яндоксчо, по-скоро Ядоксчо, типично пролетарче никога не притежавало и ламаринен шелтер - незаконен на тротоара...кво очакваш да приеме. Хора да му кажат че и 5000 кв м рзп халета притежааат той не стопля че за някои е имало момент и възможност за това. Не подарък, а топки и избиране на момент, дори жертва. За него 20 години за някои работене, труд не означават нищо. Щото е обикновен дихател, един от многото, без визия, възможности и стремеж към градация. Искат с едно движение да им падне от небето всичко.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Е, да. Скромни покупки. Две от 2018 за има нема 98К€. Трябваше още две да закова, ама лакомия пуста.
                                идеални са и най-важното не са тъмни прозорци(!), но в сравнение с плази, тинтяви, докторски,вазов и тн дето все ги въртите на върха на езика са си скромни покупки.
                                Last edited by bertram; 10.08.2021, 21:53.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X