IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

    Точно от Нингбо очаквам следващия контейнер
    А, плащай, не ми пречиш Колкото повече - толкова повече.
    Last edited by X_Y; 12.08.2021, 09:10.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

      Ламби се е " подковал" - ще води клиентите на огледи докато чака контейнера. Той единствен от брокерите в темата си призна че е такъв, за което го бях поздравил преди
      Точно от Нингбо очаквам следващия контейнер

      Last edited by X_Y; 12.08.2021, 08:55.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
        Ламби се е " подковал" - ще води клиентите на огледи докато чака контейнера. Той единствен от брокерите в темата си призна че е такъв, за което го бях поздравил преди

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Само малка част, , но са на нисък старт готови за имоти, има няма за два двустайни - един в Докторска и един в Бухово. Малко над 300К са в имоти, колко са към днешна дата ти сметни. Абе сложи едно 50% отгоре, тъкмо да ти е по-лесно и да обереш разликата офертна и продажна цена. Около 100К в инвест капиталови пазари и още около 80 в други активи.
          Taka, значи на офертна си 450к, реална 150к, на печелившите честито. Другите няма да коментирам, камилар на борса = пушечно месо, донор Ела с повече обаче, тия 80 последните са ми малко...
          Last edited by X_Y; 12.08.2021, 08:52.

          Коментар


          • Ламби изгоре...

            https://www.investor.bg/evropa/334/a...covid--333525/

            Коментар


            • Понижителите вероватно пият по три по 100 милилитра алкохол, коват нови основания за срив и как ще важат парите им щото това е логиката на пазара на имотите за да купят тънко. Както моя опит показва само опита и комплексния подход е важен за да придобиеш представа срещу какво си изправен.
              Сложните казуси не четат учебниците. Това ако разбере всеки мислещ (в своята сфера поне) е постигнал 90% от успеваемостта си да преценява. А това никак не е малко.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Има има, питай ками дали е сложил последните си пари на отрицателна лихва в депозит
                Само малка част, Ред кредите, но са на нисък старт готови за имоти, има няма за два двустайни - един в Докторска и един в Бухово. Малко над 300К са в имоти, колко са към днешна дата ти сметни. Абе сложи едно 50% отгоре, тъкмо да ти е по-лесно и да обереш разликата офертна и продажна цена. Около 100К в инвест капиталови пазари и още около 80 в други активи.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  в банката на немски ли ти обясниха, че трябва и да се връща
                  защото имам чувство, че това не си го разбрал
                  Има отде да се връща, не бери грижа - туй не ти е радомирския кокошарник без купувачи с пари насреща

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Има има, питай ками дали е сложил последните си пари на отрицателна лихва в депозит
                    в банката на немски ли ти обясниха, че трябва и да се връща
                    защото имам чувство, че това не си го разбрал
                    Last edited by ratten; 11.08.2021, 15:09.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      за всичко останало има кредит
                      Има има, питай ками дали е сложил последните си пари на отрицателна лихва в депозит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Да ви гледам сеира имам пари хахаха, ...
                        за всичко останало има кредит
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                          Жилищата на зелено се продават като топъл хляб. Всичко живо що мърда се заселва в Пловдив. По суша, въздух и вода

                          https://www.marica.bg/imoti/jilishta...lqb-eto-cenite
                          това ми прави впечатление и на мен. хората купуват жилищно сякаш бизнеса в зоната ще бумти и бвп на областта ще катери с по 5-10% годишно, в същото време обаче при инвестиционните бизнес имоти е застой. Сал отвреме на време излезе някоя новина кой щял да идва да инвестира и отваря работни места,но обикновено на 3 сигурни заявени инвеститора на 1 му се случва да добута нещата донякъде, че има такива, които построят мощност почнат пък после се изнесат по терлици.

                          но хората викат там е работата, там са инвестициите и всичко от областта се оглежда в някой нов строеж.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Жилищата на зелено се продават като топъл хляб. Всичко живо що мърда се заселва в Пловдив. По суша, въздух и вода

                            https://www.marica.bg/imoti/jilishta...lqb-eto-cenite

                            Коментар


                            • https://www.investor.bg/bylgariia/45...2011-g-333321/

                              предвид, че бизнесът е този дето смята - какво според вас означават тези данни.
                              за мен означава, че икономическата експанзия се отлага (в добрият случай). доходи, нови работни места .. вероятно няма да са на очакваните от оптимистите нива.

                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Крети, ти си се самонаказал достатъчно, нема нужда да те наказва друг :-)
                                А това да плащаш билета на някой...., от дека парЕ ? Банката да не ти е дала бонус за лоялен клиент или си спестил от 2 годишното неходене сряда вечер на бира / една/ и картофки ? :-)
                                Да ви гледам сеира имам пари хахаха, ...
                                Last edited by RUBLA; 11.08.2021, 12:26. Причина: Спазвайте добрия тон!

                                Коментар

                                Working...
                                X