IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Той е от третата политическа сила у нас / иначе от Зелените в Германич заради тулите/....Много им харесваше икономическата програма особено като става въпрос за вдигане на данъци....:-)
    доста нестабилна политическа обстановка у нас на фона на задаващата се предна вълна. лично за мен не е причина за голям оптимизъм. в енергетиката вървим към драма и тн и тн
    Last edited by bertram; 10.08.2021, 18:59.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Всъщност трябва да благодарим на Берти защото ако повече хора се бяха усетили какво предстои сега цените щяха да са много по-високи....:-)
      Много ми е забавно как се дават примери с 2008 когато е имало примерно 10-15К покупки на кофти цена в София, а никой не дава примери за това колко пъти е изгорял кеша , което се отнася за 1-2 милиона в София и всички в страната и по света....
      Несъпоставими цифри и отношения....:-)
      Благодаря за това,че ме приемаш за фактор,който влияе, но аз самият не се приемам така.
      уви от тук пишещите след 2018-та сал левчо има скромни покупки. май и пепе123. разни дребни неща не се броят. Мисля,че това обяснява напрежението сред някои от повишителите. Не е лошо да направиш прогноза,която да не се сбъдне. Кофти е да познаеш посоката,но да не 'отиграеш' движението. Честно казано не искам да съм на мястото на повишител,който години ходи по огледи и все не си харесва,а в същото време не спира вербално да 'помпа' цените...това е някаква форма на мазохизъм. Понижителите макар и да не уцелихме годината на пречупване,но поне сме постоянни. В момента цените на материалите действат подтискащо на старта на нови проекти,но ще има стабилизиране и ще се юрнат да отговорят на търсенето с още и още нови проекти. Докато 'тъмните прозорци' не пречат съществено и има спестени пари ... тълпата ще гони имотите и ще се стига до крайности,нерви и напрежение.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

        Няма страшно, тия гащите не могат да си вържат, правителство ще правят.
        Той е от третата политическа сила у нас / иначе от Зелените в Германич заради тулите/....Много им харесваше икономическата програма особено като става въпрос за вдигане на данъци....:-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the Judge

          Понеже берджо много често афишира златото, днес си направих труда да видя колко е било през 2017-та и с колко са се качили имотите от тогава. Познай от 3 пъти кое се оказа по-добрата инвестиция откъм капиталова печалба? Наеми дори не споменавам…
          Знам.... проверявам го на 1-2 месеца къде е...Може и да е имало няколкомесечен период за 5 години в който да е било по-добре от имотите. Разбира се без наеми и транзакционни разходи при златото и разходи за съхранение....В последните 5 години бруто мерено в евро е около 25% напред....
          За риска да се купи позлатено кюлче не искам и да мисля.....
          За сметка на това инвестиралите в койни и акции са повече напред.... Това напред обаче в масовият случай така или иначе ще стане тухла и само ще налее повече проценти в тухлата....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Ратко да се оплача липсва ми Заплатката да ми вдъхне малко увереност....
            Къде се затри този човек ?! Ако не сме го обидили нещо без да искаме другият вариант е да го направят сега министър.... Тогава с имотите ще е свършено....
            Няма страшно, тия гащите не могат да си вържат, правителство ще правят.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the Judge

              Понеже берджо много често афишира златото, днес си направих труда да видя колко е било през 2017-та и с колко са се качили имотите от тогава. Познай от 3 пъти кое се оказа по-добрата инвестиция откъм капиталова печалба? Наеми дори не споменавам…
              Еее ама след 100 години от кооперацията ще са останали само стърчащи арматури а златото, ех златото, ще блести все така ярко в гробницата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                за 1 имот е 3 години, за 2 - 5
                Ратко да се оплача липсва ми Заплатката да ми вдъхне малко увереност....
                Къде се затри този човек ?! Ако не сме го обидили нещо без да искаме другият вариант е да го направят сега министър.... Тогава с имотите ще е свършено....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the Judge

                  на берджо ишханянчето, трябва да бъдат сърдити пероно-влакогонците, а не на нас които км показвахме пътя
                  Всъщност трябва да благодарим на Берти защото ако повече хора се бяха усетили какво предстои сега цените щяха да са много по-високи....:-)
                  Много ми е забавно как се дават примери с 2008 когато е имало примерно 10-15К покупки на кофти цена в София, а никой не дава примери за това колко пъти е изгорял кеша , което се отнася за 1-2 милиона в София и всички в страната и по света....
                  Несъпоставими цифри и отношения....:-)
                  Last edited by pesimist4o na kvadrat; 10.08.2021, 18:33.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                    Още по-яко е да държиш двеста бона при някой без пари
                    По-сладки са ми дивидентите. В банката не държим много, много :P

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MrSamGold Разгледай мнение
                      https://www.capital.bg/biznes/finans..._prez_vtoroto/

                      Вчера гледам, че и Манастирски Ливади се водело лукс. Пикова идиотщина, 20 години роб за една 80кв тухла. Въпрос на избор
                      Още по-яко е да държиш двеста бона при някой без пари

                      Коментар


                      • ми са строят на 20 метра от там където купих на 3ти етаж са в момента има още да строят и му търсят 45% повече отколкото аз дадох през 2019 за 20 метра встрани.
                        Last edited by pepe1234; 10.08.2021, 14:15.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                          Аз пък днес гледам, че с 45% е увеличението от 2019 до момента.
                          Много ми се струва 45%, от къде ти е информацията?

                          Аз скоро изчислявах, че от 2016 (когато Берто е започнал да обещава 40% дискаунт на отчаяните) е около 70%.

                          Коментар


                          • Аз пък днес гледам, че с 45% е увеличението от 2019 до момента.

                            Коментар


                            • https://www.capital.bg/biznes/finans..._prez_vtoroto/

                              Вчера гледам, че и Манастирски Ливади се водело лукс. Пикова идиотщина, 20 години роб за една 80кв тухла. Въпрос на избор

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                                https://www.dnes.bg/stranata/2021/08...e-u-nas.499814

                                Тегава работа...\\\/// Ръстът ускорява тепърва
                                На какви ли причудливи понижителни сказки ще станем свидетели..
                                Ускорението на ръста води до ——->>> странни понижителни изяви.

                                Коментар

                                Working...
                                X