IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
    Още миналата година Купата казваше за тези нива. Тоя тип сигурно има крастална топка.

    [ATTACH=CONFIG]n3790843[/ATTACH]
    Гледай го тоя как плагиатсва:

    https://www.bloombergtv.bg/a/16-bizn...pone-do-2025-g

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      3286 средна цена. Като имаш предвид кво се предлага...значи свестен апарт да стане отиде на 4500. Без изцепки, ей така реална нормална цена.
      Това е положението. Купата като говореше, не мълчеше. Фауната му се подиграваше, а сега се оказа, че той е уцелил с точност.

      При тези цени жони-абракадабрата си остава обитател на сървърното и му остава само да чека да унаследи апартамента от мама и тати, даден им от комуягите за добре свършена доносническа дейност.
      Last edited by the Judge; 09.08.2021, 18:15.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Таман се изказа неподготвен пред всички, сефте хахахаха Казват, че в живота на пишман-инвеститора има 2 момента на радост - когато купи и когато се отърве.

        ПП: даваш ли си сметка какви са жалки тия радости? 150 да отпереш. че ти разходите по придобиване не мож покри
        В Банско има и по 250 има и по 700 имоти. Така че не се изказвай. Тва не ти ловешката махала дето и там не знаеш цените по балканските села в твоята област. Ма за кво да ги знаеш, сега те разбирам и по 300€ да има имот ти не можеш да купиш и да искаш, кредит ти трябва. Демек греда.
        Last edited by bulgarian lev; 09.08.2021, 19:38.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
          Още миналата година Купата казваше за тези нива. Тоя тип сигурно има крастална топка.

          [ATTACH=CONFIG]n3790843[/ATTACH]
          3286 средна цена. Като имаш предвид кво се предлага...значи свестен апарт да стане отиде на 4500. Без изцепки, ей така реална нормална цена.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            С това мнение ме накара да погледна Кавръковата справка за днес. Лудница, дори и мен ме обзе страх за цените лелееее.....

            Резултат от Вашето търсене на:
            Вид имот: 2-СТАЕН,
            Местоположение: град София

            Особености: Тухла
            Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

            Средна цена на имотите в извадката: 95422 euro
            Средна цена на кв.м: 1334 euro.
            А мен отрезвяваш, нека и аз отрезвя сметачите математици анализатори....с 1334€ на метър можеш само в Бухово да купиш клозет.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Още миналата година Купата казваше за тези нива. Тоя тип сигурно има крастална топка.

              Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-08-09 171759.jpg
Views:	1
Size:	47.5 КБ
ID:	3790843

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                [ATTACH=CONFIG]n3790830[/ATTACH]



                как е? опасахте ли всичкото НИ
                мамин визионере,

                Какво става? Ти нали уж искаше диалог и разисквания по темата. Какви са тези тъпи въпроси сега? Да не си купил ти нещо с парите на тати и сега да търсиш повод да се изфукаш? Успокой се и си гледай ЗЗ, карай си трактора и не се коркай.

                Коментар


                • Click image for larger version

Name:	IMG_20210809_153133244_HDR.jpg
Views:	1
Size:	1.4 КБ
ID:	3790830




                  как е? опасахте ли всичкото НИ
                  Last edited by bertram; 09.08.2021, 15:51.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Викаш в Папурково да отдаваш на разни мизерници 10 квадрата кофтор и да трепериш за 300-та лева наем е по-гот.

                    Самозабравил си се плъхче, вземи жертвай един двугодишен наем, вземи си билет и ваучер за някой изгоден хотел в Германия и иди разгледай как живее народът там преди да даваш оценки.
                    Ми как живее не толкова добре колкото ти казваш...А Кретенчо не живее като немците там той е пето шесто качество.

                    Коментар


                    • Върти се един слух за пазара на имоти в София, много хора с мръсни пари се договаряли с продавачите за сделка на ДО по документи и след това продавали на реална сума в НА, ако са минали 3 години от покупката не дължат данъци, ако периода е по-малък плащат 10% на бюджета и парите са изпрани. Дали има доза истина?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        ми живеят хората, не са като тебе.
                        на макя си у ...швабистаньките затънтени провинции да перат чаршафи на швабски бабички и турски международни шофьори.
                        ти 10к евро като чуеш и си ги представяш като договор за потребителски кредит.
                        Викаш в Папурково да отдаваш на разни мизерници 10 квадрата кофтор и да трепериш за 300-та лева наем е по-гот.

                        Самозабравил си се плъхче, вземи жертвай един двугодишен наем, вземи си билет и ваучер за някой изгоден хотел в Германия и иди разгледай как живее народът там преди да даваш оценки.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Па те така живеят - ама само вой на умряло от БФБ им е останал Другото го гледат като гладно сигане пред баничарница. Те го и Три Без Пари увиснал на дивидент - днес я дават, я не, догодина - по благоволението на мажо
                          ми живеят хората, не са като тебе.
                          на макя си у ...швабистаньките затънтени провинции да перат чаршафи на швабски бабички и турски международни шофьори.
                          ти 10к евро като чуеш и си ги представяш като договор за потребителски кредит.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Бе то хубаво и даже може някой да си пазарува на промоция, ама пак не си ти че отде пари. И пак нямаш.
                            Миро, кретенче,

                            Точно ти ли отвряш дума за наличен кеш?! Ти дето си се ушил в кредити за 2 живота и ще трябва да гастарбайтерстваш и переш чаршафи поне още 30 години у Оснабрюк.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
                              момчета и момичета,

                              Гледайте днес цените на имотите (ъп) и на златото (-15%) :-)) Маминия инвеститор пак позна точно наобратното. А на накавръчето сигурно му иде да се обеси.
                              Купа, приятелю:
                              Не следя златото редовно, но гледам как на 1 Август е било към 1815 долара, в момента е 1740. Тези 15% не знам къде ги видя.
                              Впрочем:

                              - Фактът, че златото пада, малко трябва да отрезви очакванията за хиперинфлация. А и падащо злато, съчетано с качващи се имоти - червената лампичка ако не е светнала, май е крайно време да светне.
                              - Имотите може и 200% да скочат, това едва ли ме касае, след като няма имот в София, който да отговаря на критерийте ми, независимо от цената. А от разни кофтори в незнайни села и паланки аз не се интересувам ( там признавам си ме превъзхождаш)
                              - Миналата седмица сложих 50к във физическа платина. Да, предполагам се радваш, че съм на загуба засега. Няма как обаче един много по-рядък и ценен метал от златото да бъде дългосрочно почти наполовина като цена. Запиши си го.
                              - Най-готиното е, че дори при белите метали има начин да се избегне ДДС. Как става това би трябвало да се сетиш, няма аз да те уча.

                              И накрая:
                              До оня ден бях в Шамони. Разликите с твоето мило Банско приятелю са общо взето все едно да сравняваш съединител на КАМАЗ с детско барабанче.
                              На ръба на Гранд Жорас се срещнах с едно семейство руснаци алпинисти, които ми се оплакаха как били купили в Банско и даже ме молеха да ми го продадат, за да го разкарат. Казах им, че бих го взел срещу нов чифт Ханваг Омега, че на момичето нещо се бяха поразпрали подметките.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
                                Олеле…. златото днес удари -23% :-))

                                А едно арменче ни увещаваше преди 2 дни: Купувйте злато, че свърши!
                                Бе то хубаво и даже може някой да си пазарува на промоция, ама пак не си ти че отде пари. И пак нямаш.

                                Коментар

                                Working...
                                X