IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

    много бързо ги настани

    тия значи не са за имотите ти по света
    а ще гостуват в имотите ти в БГ

    според мен обаче има вероятност
    утре да си тръгнат
    Тръгнат не тръгнат парите са в сметката. 1100 лв са приятни пари.Утре настанявам едно семейство за 2 седмица в апартамента си на Green Life Beach Resort за по 200 лв на вечер през Booking.Това семейство което ще ми донесе 2800 лв идва за трети път при мен.Яд ме е че не стана някоя гадна криза та да паднат цените та да взема още 2-3 апартамента в същия резорт.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Ми не знам какъв съм.Но ме дразни тая свинщина.Пред на с е зелена зона...Сложиха 5 смешни колчета и начертаха пет парко места.Народа си паркира между блоковете и е едно калище...Комшията лично заведе Фандъкова да види за какво става дума и каза че точно заради това безумие няма да гласува блока за нея...Премести го от единия в другия крачол.Непрекъснато съседите пишат на общината и все един и също отговор включени сте в инвестиционната програма за догодина....А тая Фандъкова беше в квартала доведена от виден гербер и се тая....Аз искам всички дето паркират в тревата колите с паяка и в Сомана Перник.Който няма къде да паркира няма да има кола...Боли ма фара че искат коли аз не искам
      свинщините и мен ме дразнят ама това не е повод да се дЕлиме на софиян и несофиян а на ора и неора.
      в тая връзка, кратунчо идвал ли е да къпе магарето и чаветата на барата
      беше им обещал почивка тая годин
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

        В Банско не купувайте. Няма никаква далавера. Само 8 % за 8 месеца по време на ковид.
        на 10 000 евро

        8% са 800 евро

        за 8 месеца имаш по 100 евро

        ако изобщо ти е вярна информацията
        да са ти честити и да си харчиш
        със здраве

        но според мен си ги пишеш леко поизмисляйки си
        що ли ?
        да нямаш склад с гофрирана ламарина там
        във съсобственост със по близките братовчеди
        Last edited by Yandox; 17.08.2021, 20:00.

        Коментар


        • Пеше, ма вЕрно ли тоя самоковски урунгел е бил в маалата по покана на твоя съсед...?!?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            пеше, ти са последно софиян ли си или не?
            Ми не знам какъв съм.Но ме дразни тая свинщина.Пред на с е зелена зона...Сложиха 5 смешни колчета и начертаха пет парко места.Народа си паркира между блоковете и е едно калище...Комшията лично заведе Фандъкова да види за какво става дума и каза че точно заради това безумие няма да гласува блока за нея...Премести го от единия в другия крачол.Непрекъснато съседите пишат на общината и все един и също отговор включени сте в инвестиционната програма за догодина....А тая Фандъкова беше в квартала доведена от виден гербер и се тая....Аз искам всички дето паркират в тревата колите с паяка и в Стомана Перник.Който няма къде да паркира няма да има кола...Боли ма фара че искат коли аз не искам
            Last edited by national power; 17.08.2021, 20:16.

            Коментар


            • Ботичът е хитрец, знае че сега в истанбулските гета ще има голямо търсене от афганистански бежанци. Те се съвестни наематели, ще си управлява имотната империя от резиденцията в Нови Хан

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                ако нямам имот ще си купя като в банско за 200-300€, ама никога няма да дам 1200-1300 за същите поляни и калища в околностите на софия
                В Банско не купувайте. Няма никаква далавера. Само 8 % за 8 месеца по време на ковид.
                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  А дано.Дано вземат крути мерки срещу таралясниците и най вече срещу безумното паркиране...А софиянци ше си налегнат задниците и никакво мърдане извън табелите за край на града...
                  пеше, ти са последно софиян ли си или не?
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                    И аз мисля, че никога няма да купиш в София
                    ботчо ще купува в истамбулското чукурово ама изчаква на оферта
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      И доматиту по 10 кинта бройката, по големите по 20
                      Не ми дреме аз си произвеждам който иска да дава и по 20

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        А дано.Дано вземат крути мерки срещу таралясниците и най вече срещу безумното паркиране...А софиянци ше си налегнат задниците и никакво мърдане извън табелите за край на града...
                        И доматиту по 10 кинта бройката, по големите по 20
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                          Супер, София ще стане недостъпна за селяндурите! Поздрави за всички вас:

                          "Цените на бензина в България ще скочат до 3,20 лв. за литър, а дизелът ще поскъпне до 3,40 лв. за литър. Поскъпването ще се случи в рамките на година и половина-две в резултат на новите европейски правила за горивата, наложени от Зелената сделка. Това разкри в сутрешния блок по bTV Светослав Бенчев, експерт от Българската петролна и газова асоциация."
                          А дано.Дано вземат крути мерки срещу таралясниците и най вече срещу безумното паркиране...А софиянци ше си налегнат задниците и никакво мърдане извън табелите за край на града...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            ако нямам имот ще си купя като в банско за 200-300€, ама никога няма да дам 1200-1300 за същите поляни и калища в околностите на софия
                            И аз мисля, че ти никога няма да купиш в София

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                              Я, верно! А счетито се назландисваше на тухла по 800 евро там! Скоро и панелките в Левски Г ще минат хиляда евро.
                              ами влагай парите де
                              какво чакаш
                              защо си губиш времето да пишеш и да ни информираш
                              безплатно
                              влагай сега в панелки в Левски Г
                              скоро
                              както пишеш
                              ще спечелиш като минат 1000 ойро на квадрат.
                              хихихихихи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                ако нямам имот ще си купя като в банско за 200-300€, ама никога няма да дам 1200-1300 за същите поляни и калища в околностите на софия
                                И аз мисля, че никога няма да купиш в София

                                Коментар

                                Working...
                                X