IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Привет,

    да ти кажа, по мои наблюдения, в София няма много клиенти за наеми, особено ако предлаганият апартамент е без ремонт. 2-ма съседи предлагат такива апартаменти, но няма клиенти.




    Поздрави
    Колко пари им искат ?
    Ако наема е като за ремонтиран няма кой да отиде....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      Имаше и фениксови %-ти ...и цялата им логорея не помръдна цените.
      Има още време до 2029-та. Ще има още да минат и заминат куп нови/стари никове.
      Last edited by X_Y; 07.09.2021, 10:41.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

        Не съм казал че са един и същи човек, а че просто винаги има по някой заблуден да вика на бялото черно

        През това време минаха още доста като Яндокса - Заплатки Рулетки и какви ли не още приказни герои
        Имаше и фениксови %-ти ...и цялата им логорея не помръдна цените.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
          ко стаа на тоа пазар бря момци и моми?! Язе докато изкарам тоа пусти Ковид и гледам имотьете рипнале с още +10%. А от тоа месец започва традиционното търсене за покупки и наеми. Некой дали е изчислил годишното покачване, та да видим дали Купата е познал (отново) с неговите +30%?
          Привет,

          да ти кажа, по мои наблюдения, в София няма много клиенти за наеми, особено ако предлаганият апартамент е без ремонт. 2-ма съседи предлагат такива апартаменти, но няма клиенти.




          Поздрави
          Last edited by X_Y; 07.09.2021, 10:41.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
            ко стаа на тоа пазар бря момци и моми?! Язе докато изкарам тоа пусти Ковид и гледам имотьете рипнале с още +10%. А от тоа месец започва традиционното търсене за покупки и наеми. Некой дали е изчислил годишното покачване, та да видим дали Купата е познал (отново) с неговите +30%?
            айде welcome back.
            препоръка е

            Коментар


            • ко стаа на тоа пазар бря момци и моми?! Язе докато изкарам тоа пусти Ковид и гледам имотьете рипнале с още +10%. А от тоа месец започва традиционното търсене за покупки и наеми. Некой дали е изчислил годишното покачване, та да видим дали Купата е познал (отново) с неговите +30%?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от NordWest Разгледай мнение
                Някой въобще купил ли е имот на тези космически цени или само си приказваме напразно за едната комисионна.
                Дотук само ледчо разбрах че е нулирал портмонето и вече няма и една стотинка фиатна пара в замяна на нов имот с цел бъдеща печалба.
                Друг някой купил ли е от тъй изредените 10-12 ника многогодишни повишители. Щото ми се струва, че тук има някаква завера . Много пишат ,че ще растем, но никой не пише че е купил. Питам просто като няколкомесечен потребител на форума ,щото не ми е ясно. А и за един приятел питам . Че се чуди.
                Аз купих преди няколко месеца

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                  Той Ледчо е опасен- хем води клиентите по огледи, хем доставя контейнери от Китай, хем купува апарти...другите също купуват.... някои даже и за приятелите, та да не им досаждат. Други пък купуват мастичка от Лидъл за " инвеститорските сбирки". Общо взето голямо купуване пада.
                  Опасен е ей. Аз за това се абонирах за постовете му . Да не пропусна нещо от плана на Печатарите,защото той го е разгадал.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от blackaquarius

                    Мунчо от пишещите тук са купили поне 5 ника/ и аз в това число/. А дали сме купили на далавера и със собствени пари, това ти го оставям за домашно.
                    Браво моето момче ,браво . Цял живот ,като ник да ги купуваш. И все на далавера да ги взимаш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                      Тези строители и инвеститори, явно не са чували за нашите понижители от последния ден, пардон месеци..
                      https://www.investor.bg/analizi/113/...sgradi-334983/
                      Ти чете ли я въобще тази статия ? Не си .
                      В нея се съобщава тихо и полека, че имотите са инвестиционен балон. Това не е шега работа , но ти без да четеш подскачаш като на Пешо козлето.
                      Аз само на ледчо вярвам, он ги е разгадал изцяло и знае всичко за Печетарете . като да са учили до 3клас заедно.
                      Ти не се мешай че разводняваш академичната обстановка на ледчо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                        Днес чух мой познат който търсеше да купи с кредит и не го бях чувал от известно време

                        Беше харесал нещо по Обеля на шпакловка и замаска щото за по хубави места банките не му отпускаха достатъчно пари

                        Та миналият месец е купил и вика отдъхнах си ако се беше провалило следващото подобно нещо сега е вече с по над 20 000 евра отгоро само за два три месеца от както почнах да търся

                        Одеве бях написал за чакащите на перона ама го изтриха

                        По някога човек изпуска влака и вместо да хване следващият макар и на по висока цена седи и чака на перона с мисълта че предишният ще се върне за него

                        Не попадай в тоя капан
                        замаЗка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от NordWest Разгледай мнение
                          Някой въобще купил ли е имот на тези космически цени или само си приказваме напразно за едната комисионна.
                          Дотук само ледчо разбрах че е нулирал портмонето и вече няма и една стотинка фиатна пара в замяна на нов имот с цел бъдеща печалба.
                          Друг някой купил ли е от тъй изредените 10-12 ника многогодишни повишители. Щото ми се струва, че тук има някаква завера . Много пишат ,че ще растем, но никой не пише че е купил. Питам просто като няколкомесечен потребител на форума ,щото не ми е ясно. А и за един приятел питам . Че се чуди.
                          Той Ледчо е опасен- хем води клиентите по огледи, хем доставя контейнери от Китай, хем купува апарти...другите също купуват.... някои даже и за приятелите, та да не им досаждат. Други пък купуват мастичка от Лидъл за " инвеститорските сбирки". Общо взето голямо купуване пада.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Захлупиха на 157К и не им мигна окото. А сега и семките свършиха.
                            То и парите. Айде пак иде време за гурбет, някои нема са научите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              Много нагло поведение от многониковия ! Бате Пешо е на светлинни разстояния от трол като теб, ти нали си доказан трол?
                              Бате е за теб , по обясними причини. За мен е Пешо . А ето какво е за Матеев.
                              Първоначално изпратено от Mateev

                              Ти си за смях откакто си се регистрирал във форума. Некомпетентен "електротехник" с мания за величие.
                              А защо многониковия казва на другите че са многоникови е загадка. Колко ника имаш , знаеш ли изобщо.
                              И купи ли нещо последните две години , или си анализирваш езика тук, за тоя дето духа .


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от NordWest Разгледай мнение

                                Селски, що не ходиш да слагаш на козъта задните крачета в гумените ти ботуши и да си правиш вечерното упражнене с любимата порода , ами си седнал да се правиш на умник . Дърпай ТЕЛКа и не му мисли.
                                Но и не показвай навсякъде , че не му мислиш. Прави се поне.
                                Много нагло поведение от многониковия ! Бате Пешо е на светлинни разстояния от трол като теб, ти нали си доказан трол?

                                Коментар

                                Working...
                                X