IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Аха, ок, мерси!

    пп
    Да разбирам, че вече и по тая материя си спец.
    Шел за 5 години 8% и малко ръст,за последните 6 месеца прозорец 10% .на all time ...е майка плаче графиката му е като на Гранд Каньон.
    Каква материя?Гледаме числата или прогнозата за времето?
    Виж да ми кажеш да беше взел Nu bank/60% от началото на 2023г,или Nordic American Tankers спирам ама Шел,wtf?
    Ти да спестиш едни 10% данък ще чакаш акцията от Европа да мръдне и да даде знак че е жива ако да кажем има пълнолуние и имаш някакъв късмет...Европейския пазар е смешна работа нали гледам и поръчки,обеми ,ликвидност просто без коментар
    Last edited by nkavrakov1982; 07.11.2023, 21:58.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      И Шела какво ?Нищо особено ,абе зарежи ги тия глупости.Даже и 20 годишните не купуват европейски акции, който сгреши да го направи си е за негова сметка.Котки чувал .Costco, Mastercard ,тия мисля да взема по натам.Лукс сектора иначе се възстановява вече но тоя падащ нож ми разказа играта
      Аматьор си ти.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        И Шела какво ?Нищо особено ,абе зарежи ги тия глупости.Даже и 20 годишните не купуват европейски акции, който сгреши да го направи си е за негова сметка.Котки чувал .Costco, Mastercard ,тия мисля да взема по натам.Лукс сектора иначе се възстановява вече но тоя падащ нож ми разказа играта
        Аха, ок, мерси!

        пп
        Да разбирам, че вече и по тая материя си спец.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          Глупости.

          Не ти е виновна Европа.

          Най-малкото нямаш данък печалба като в щатско, ама да беше купил Шел, а не тоя шит!
          И Шела какво ?Нищо особено ,абе зарежи ги тия глупости.Даже и 20 годишните не купуват европейски акции, който сгреши да го направи си е за негова сметка.Котки чувал .Costco, Mastercard ,тия мисля да взема по натам.Лукс сектора иначе се възстановява вече но тоя падащ нож ми разказа играта

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Лъжеш, защото си лъжепрофесор. Ти много месеци лъга, че имало дефлация при материалите и за това цените на имотите би трябвало да падали. Тези твои опашати лъжи бяха точно по времето на ковида.
            защо си толкова взискателен към колегата си
            тука хора с години обещават на народните маси срив и големо мяу
            а ти па баш в юлката се огкедА
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

              Да не те налази НАП.
              само по сигнал
              а ние тук сме джентълмени
              вярваме си без доказателства
              и не се топим
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Какво да правя ?Купих го вече и го държа ,не знам до кога. Първа и последна грешка е изобщо да купя Европа .Само ще я гледам на картинка занапред
                Глупости.

                Не ти е виновна Европа.

                Най-малкото нямаш данък печалба като в щатско, ама да беше купил Шел, а не тоя шит!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                  Тоя шит LVMH не става.Ще се набуташ.
                  Какво да правя ?Купих го вече и го държа ,не знам до кога. Първа и последна грешка е изобщо да купя Европа .Само ще я гледам на картинка занапред

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                    Пак прочети. И поеми дълбоко дъх, премисли, преди да бързаш да пишеш низ смешки. Знам с абсолютна точност бъдещето, когато се отнася за манипулативни прогнози от долнопробни НПОта. С абсолютна точност знам дали ще се сбъднат, или не. Това е. Ако не можеш да разбереш какво ти казвам, по-добре да спрем да предъвкваме едно и също. Или пиши още смешки.
                    Какви смешки пиша? Задавам ти конкретни въпроси, а ти увърташ, като политик! Ясно ми е, че нищо не ти е ясно,. Даже една прогноза не можеш да дадеш за бъдещето. Ебаси оракула си...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                      След още 2 мастики може и Премиер да се цаниш.
                      Ааа, вече е готов!

                      Няма нужда от повече...... ..... само да хаби мат'риала!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Приливната вълна при него ще бъде връщаща канализация в старческия дом, където ще бъде настанен от наследниците му, като не ги е наградил с домове, а само с квартири.
                        Когато вече си стар и немощен, нали се сещаш, че първото нещо, което ще направи зетя ти-понижител е да те изрита в някой старчески дом, после ще ти разпродаде имотите, и с парите от тях ще го удари на живот по парти-клубове в световните туристически дестинации.
                        Бедният бай Лор - цял живот връщал кредити, а накрая никой няма даже да си спомня за него...
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Ти гледай да не те налази AI . Аз съм Държавата, мене може само Господ да ме налази.
                          След още 2 мастики може и Премиер да се цаниш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                            Искаш да кажеш, че знаеш с абсолютна точност бъдещето? Ти да не си внук на баба Ванга? Дай жокер как ще са цените на имотите през 2024?
                            Също така ако имаш инфо ми е любопитно кога руснаците ще развеят бялото знаме?
                            Пак прочети. И поеми дълбоко дъх, премисли, преди да бързаш да пишеш низ смешки. Знам с абсолютна точност бъдещето, когато се отнася за манипулативни прогнози от долнопробни НПОта. С абсолютна точност знам дали ще се сбъднат, или не. Това е. Ако не можеш да разбереш какво ти казвам, по-добре да спрем да предъвкваме едно и също. Или пиши още смешки.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              какво 50 евро, бре
                              колко сложи на масата за 50е
                              аз под давление прогнозите за байхойня на моя човек, бетерчо
                              преди няма и седмица сложих хилядарка на някакъв измислен криптак,
                              и въпреки нечовешките такси на револута, около 60+ лв
                              мушнах 200 кинта суха пара у пазвата
                              те така! за нема нищо!!
                              а аз за тия пари давам маломерката за 10-12 дни

                              ще ставам крипто магнат, то се е видело
                              Майтапиш се нали?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                                Работи единствено за манипулативна пропаганда от НПОта. С абсолютна точност знам дали ще се сбъдне, или не.
                                Искаш да кажеш, че знаеш с абсолютна точност бъдещето? Ти да не си внук на баба Ванга? Дай жокер как ще са цените на имотите през 2024?
                                Също така ако имаш инфо ми е любопитно кога руснаците ще развеят бялото знаме?

                                Коментар

                                Working...
                                X