IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Абе Янко ти на Форекса ли се пускаш.Сега разбрах защо си толкова огладнял.На форекса такива като реб най-много ги кльопат.Бързо ви зануляват.


    аз не знам и какво включва това 'форекс'
    но тебе те попрочетох тия дни
    как се молиш на Архитекта да ти разкриел тайните
    на някаква 'бомба'

    за да си 'цъкаш' за по бира

    сега нямам време - утре ще приложа постове цитати
    бързо тичай да триеш...
    хахахахаахахахах

    цяла нощ ще имаш работа
    утре ще снимам страницата : изтрито /изтрито /изтрито

    хиххихихи
    Last edited by RUBLA; 18.08.2021, 20:20. Причина: Спазвайте добрия тон!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение




      кристално кълбо наистина нямам
      но имоти имам
      доста повече от теб и
      другите ти никове , опа -приятели

      това обаче не е абсолютно
      никаква привилегия
      при изказването на мнение
      дори напротив -
      повечето ъпърляци и захлюпвачи
      на НИ - '' в БГ и по света '' - тук в форума
      са бедни момчета които съзнават че пишат неистини
      но живота ги е притиснал а :
      глада е по силен от тока

      разбра ли ме добре
      Tова червенкото много ме изненада Като имаш имоти кога смяташ да ги продаваш защото ни караш ние да продаваме нашите ?!




      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа
        Обаче прави ли ви впечетление как се озлобяват гладнижите нещастни дето едвам вързват двата края че някой друг можел да притежава жилища и има възможност да купува.Ебахти и цървулския български манталитет.Хаааааа!!! Ейййййй гладници нещастни такива ще си останете с това мислене.
        Предстваям си къде живеят и как и колиба на село не купиха, поне за децата да има. ...не, пардон, децата се насочват към ИТ сектора за да са добри наематели поне първите 10 години.
        Но родителя сърдит или пи-скоро нереализиран дихател като тез тука пи на 30-40 години пърхат с крилца и събарят ли събарят...миговете от живота си, нищо друго.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

          И ти ли купуваш апарти на приятелите да не ти досаждат?
          Не, аз купих повечето от дистанция, спестих по 2К€ само от път и разкарване, демек отиваха към 3К€.
          И рекорда в Бг държа аз. От обявата до заковаване на имота минаха 2 часа.
          Но за някои се глезя по 2 месеца. Зависи. Имам хора и ми помагат.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Абе Янко ти на Форекса ли се пускаш.Сега разбрах защо си толкова огладнял.На форекса такива като реб най-много ги кльопат.Бързо ви зануляват.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Че да купуваш в БГ е дефиниция за бедняк именно хахахаха Щом червенокожия е паднал дотам, значи вече го е подкарал на цоциал
              Не го мисли червенокожия.Той ще те купи с парцалите.Червенокожия има само в жилища над 750-800 к евро.За акции няма да ти казва колко има и какви дивиденти при някой дърпа че ще се компликсираш.Ами бизнеса? А за него забравих.Та той генерира доход на месец който ти за 5 г не може да направиш.Много му е тежко на червенокожия да се чуди къде да вкара парите само и само да не са в банките.

              Коментар


              • [QUOTE=Yandox;n3794610]


                в ''БГ и по света '' е в '' ''
                /QUOTE]

                Нали предложих сума пъти да се обзаложа с който и да е дали са в кавички

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                  Това е дефениция за тролене. Яд го е на цените и иска да обезцени темата
                  Няма как да стане това.На кой му пука за темата? На мен ли ? Хич даже.Пъка ми как да падбат цените та да си купя един билдинг с 6 апартамента в около Чикаго или парцел за паркинг.Това ми пука.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                    Ти пък още по-малко можеш да даваш прогнози...нито имаш имот, нито имаш кристално кълбо.
                    А не е вярно.Той има бунгало на село с едно малко дворче.Сее доматки малко апад ик и картофи че зимата си е дълга.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Че да купуваш в БГ е дефиниция за бедняк именно хахахаха Щом червенокожия е паднал дотам, значи вече го е подкарал на цоциал
                      цоциал ама от къде
                      едно е от Шикагу
                      а друго е от кЪрибите
                      хихиххихи

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Че да купуваш в БГ е дефиниция за бедняк именно хахахаха Щом червенокожия е паднал дотам, значи вече го е подкарал на цоциал
                        Ъх, аз затова не купувам. Да не ме помислят за беден. Да ме сравняват после с бедняци като Адреналинчо и другите уж собственици на курници.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Че да купуваш в БГ е дефиниция за бедняк именно хахахаха Щом червенокожия е паднал дотам, значи вече го е подкарал на цоциал
                          Е така е, не можем да си позволим бараки в Солун за 10 евра. Тва е само за мелеонери от Дойчланд.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                            Хахаха, по-голям нон сенс не бях чел, хем купуват в БГ и по света, хем били бедни хахаха, пък и само момчета хаха ха , пълен хахо
                            Че да купуваш в БГ е дефиниция за бедняк именно хахахаха Щом червенокожия е паднал дотам, значи вече го е подкарал на цоциал

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              Това е дефениция за тролене. Яд го е на цените и иска да обезцени темата
                              не не ме яд на цените
                              как може да те е яд на нещо неодушевено и
                              независещо от теб
                              по скоро са ми смешни няколко ника
                              които пиша за цените и обезценяват темата
                              в желанието си да се препитават от нея
                              Last edited by RUBLA; 18.08.2021, 19:23.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                                Хахаха, по-голям нон сенс не бях чел, хем купуват в БГ и по света, хем били бедни хахаха, пък и само момчета хаха ха , пълен хахо

                                в ''БГ и по света '' е в '' ''
                                трябва ли да обяснявам на човек
                                с три вагончета книжки какво означава това
                                или и бройката на вагончетата е хипотетична

                                а и си лекинко пропуснал
                                които съзнават че пишат неистини
                                сега вече не ти е
                                нонсенс ,нали
                                хихиххи
                                Last edited by RUBLA; 18.08.2021, 19:22.

                                Коментар

                                Working...
                                X