IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

    Ти тотално скъса синджира

    Първо 360 евро от стая е смешно ниска цена за Германия и говори за много неща

    Второ тая стая няма отделен електромер и всичкия ток дето се греят зимата отива на негова сметка защото тия 360 са с включени сметки

    Трето попитай го колко плаща на месец общински такси такса смет и подобни

    Четвърто тия стаи периодично искат ремонт щото се амортизират

    Пето като говоря аз ти само си записвай
    Теб те чета постоянно за германия, дето не си я помирисвал и за УК, дето пак не си бил ама си чувал някакъв твой колега там какво говори на пияна глава
    Не осъзнаваш ли колко си смешен, като се опитваш на краставичаря краставици да продаваш?
    Всичките ми такси са 400 евро годишно и ги плащам така или иначе - твърдо. Смет и т.н. вътре. Инак колко ти залупен личи и с идеята ти как някой ще се грее на ток, това от многото ти немска експертиза идва сигурно

    Ремонт ще има след 10-ина години, на 5 съм от ремонт до ново в момента. Така или иначе на 15 години ще я освежа изцяло с или без наематели

    ПП: може и да не си записваш, и без това нямаш пари да го правиш същото (па и акъл)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

      Ти тотално скъса синджира

      Първо 360 евро от стая е смешно ниска цена за Германия и говори за много неща

      Второ тая стая няма отделен електромер и всичкия ток дето се греят зимата отива на негова сметка защото тия 360 са с включени сметки

      Трето попитай го колко плаща на месец общински такси такса смет и подобни

      Четвърто тия стаи периодично искат ремонт щото се амортизират

      Пето като говоря аз ти само си записвай
      Синджира си го скъсал/а ти , броки . Няма данъци за месец а ти пишеш данъци . И амортизациите на са месечни . Не можеш да знаеш включен ли е тока и последно , всичко това го касае него и е извън темата .
      И най последно - когато ти говориш , ти ще си записваш . Да не стават оплитаници на другия ден .
      Айде виж кой чука може да е за оглед за наем , че продажбите вече са кът.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Да ги успокоя мечтателите. Моят наем не можа и да падне, таман да земе да пада и смених наемателите с 5% по-висок. Само с приказките за падането си останаха.
        Теб те помним всички как седя 1 година от алчност без наематели, седни си То стига.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

          При пълна заетост и при поети от тебе всички консумативи - Ток Газ Вода Данъци Амортизация пране на чершафи и тн

          Тези 12е на нощ говорят страшно много за нивото на имота за неговата цена и за клиентите които го позват

          Колкото по малко говориш толкова по малко за смях ставаш
          Мда, в Софето цена 360 евро за стая няма - толкоз по нивото Не плащам данъци (заради кредита), вода, газ, тока минава на солар в момента.
          Нивото е друго, ама Ганьо като теб не може да го схване

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

            Повишителите тук сте тези които ревете всеки ден с едни и същи мантри, аз просто съм реалист. А приказката ако не ти харесва в БГ ходи на друго място е супер глупава, защото аз или който и да е в БГ ако отиде на друго място ситутуацията в БГ ще си остане същата. Ако имаш трабант и да му сложиш надпис ферари пак си остава трабант. Аз оценявам реално и плюсовете и минусите на БГ, не летя в облаците, засега тук ми е ок, въпреки недостатъците, за в бъдеще ще видим.
            Туко що се самоопроверга

            Тук било много зле но след като си претеглил плюсовете и минусите си решил да инвестираш в БГ

            Еми сам си отговори дали е зле или е добре

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

              За смях ставаш ти. Няма две мнения по въпроса . Говори ти за стая . От една стая . 360 евро месечно. Какви данъци какви амортизации бе брокерче. Ясно е че колкото по малко пишеш ти толкова по малко за смях ще ставаш.
              Ти тотално скъса синджира

              Първо 360 евро от стая е смешно ниска цена за Германия и говори за много неща

              Второ тая стая няма отделен електромер и всичкия ток дето се греят зимата отива на негова сметка защото тия 360 са с включени сметки

              Трето попитай го колко плаща на месец общински такси такса смет и подобни

              Четвърто тия стаи периодично искат ремонт щото се амортизират

              Пето като говоря аз ти само си записвай

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Верно? Да, по 12€ на ден на стая? Фул 7/7, 30/30.Абе, ти като сардели ли ги блъскаш сите стаи пълни с норки и тук там по неко професор американец да се спиня в банята с норките. в окръжното село с многото клиники? Хахахаха,
                пак ще се смея доде се мръкне.
                имаше и един нефтен шейх, който за разнообразие дошъл в областния град с много клиники да става колега на редкретенчо.
                та и той е настанен ама дългосрочно в хана
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                  Митенце в БГ е ужасно - Ами що инвестираш в БГ а не в изброените от теб страни ???

                  Аз от доста време проучвам ситуацията в УК и ако ми се получат нещата скоро ще се пробвам там

                  Ама не съм седнал да рева щото там имало по добри дилове - Като видиш някъде че е по добре и ти е по силите просто се пробвай, а не реви по форумите - Това не помага да станеш по успешен инвеститор
                  Повишителите тук сте тези които ревете всеки ден с едни и същи мантри, аз просто съм реалист. А приказката ако не ти харесва в БГ ходи на друго място е супер глупава, защото аз или който и да е в БГ ако отиде на друго място ситутуацията в БГ ще си остане същата. Ако имаш трабант и да му сложиш надпис ферари пак си остава трабант. Аз оценявам реално и плюсовете и минусите на БГ, не летя в облаците, засега тук ми е ок, въпреки недостатъците, за в бъдеще ще видим.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Верно? Да, по 12€ на ден на стая? Фул 7/7, 30/30.Абе, ти като сардели ли ги блъскаш сите стаи пълни с норки и тук там по неко професор американец да се спиня в банята с норките. в окръжното село с многото клиники? Хахахаха,
                    пак ще се смея доде се мръкне.
                    Смях през сълзи му викат на това. А докато се мръкне ще продължаваш да вадиш руда от носа си. Като никой не чука на пустия офис.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                      При пълна заетост и при поети от тебе всички консумативи - Ток Газ Вода Данъци Амортизация пране на чершафи и тн

                      Тези 12е на нощ говорят страшно много за нивото на имота за неговата цена и за клиентите които го позват

                      Колкото по малко говориш толкова по малко за смях ставаш
                      За смях ставаш ти. Няма две мнения по въпроса . Говори ти за стая . От една стая . 360 евро месечно. Какви данъци какви амортизации бе брокерче. Ясно е че колкото по малко пишеш ти толкова по малко за смях ще ставаш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        360. Евро. От стая. Месечно Плачи! И плъха до тебе, в хор
                        Верно? Да, по 12€ на ден на стая? Фул 7/7, 30/30.Абе, ти като сардели ли ги блъскаш сите стаи пълни с норки и тук там по неко професор американец да се спиня в банята с норките. в окръжното село с многото клиники? Хахахаха,
                        пак ще се смея доде се мръкне.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          Така е, троловете се опитват да подвеждат със стари статии.
                          Ето това е новата и актуална статия:

                          https://www.pariteni.bg/novini/imoti...-vdigat-239984
                          Да ги успокоя мечтателите. Моят наем не можа и да падне, таман да земе да пада и смених наемателите с 5% по-висок. Само с приказките за падането си останаха.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                            Защо да е друго с имотите? виж в ЮС колко скочиха последната година и колко в БГ. От всички причини за растеж на цената на имотите тук имаш само ниската цена на кредита. Нито демографията е ок, нито икономиката, както правилно каза заради корупцията инвеститорите ни заобикалят. Дори Сърбия, която не е в ЕС и Нато има много повече и по- големи чуждестранни инвестиции. А ако тръгнем да се сравняваме с Унгария или Словакия положението е трагично. Без чуждестранни инвестиции, които да намалят още безработицата и да вдигнат заплатите по естествен начин няма как да спрем миграцията на населението към по- богатите и уредени страни. Затова в момента имаш няколко града в страната където горе- долу можеш да работиш нещо нормално и всичко друго е леш. Съответно можеш да си купиш къща на 2 етажа с голям двор за десетина хиляди лева.....
                            Митенце в БГ е ужасно - Ами що инвестираш в БГ а не в изброените от теб страни ???

                            Аз от доста време проучвам ситуацията в УК и ако ми се получат нещата скоро ще се пробвам там

                            Ама не съм седнал да рева щото там имало по добри дилове - Като видиш някъде че е по добре и ти е по силите просто се пробвай, а не реви по форумите - Това не помага да станеш по успешен инвеститор

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              360. Евро. От стая. Месечно Плачи! И плъха до тебе, в хор
                              При пълна заетост и при поети от тебе всички консумативи - Ток Газ Вода Данъци Амортизация пране на чершафи и тн

                              Тези 12е на нощ говорят страшно много за нивото на имота за неговата цена и за клиентите които го позват

                              Колкото по малко говориш толкова по малко за смях ставаш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Че аз трагикомедията ви я гледам всеки ден, киното е тука
                                Плаче ми се, тия кат теб и Слатинари блъскат цял месец за толкоз. А аз имам повечко стаи...

                                Търпя, мъка мъкаааа, живот хахахахаха!


                                само още 10-15 години ще е така.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X