IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    Братчеди , не ви следя глупостите, но минавам само да се похваля- купих си къщичка в константиново до варна- 860 квадрата дворно място. Цена 20000 евро
    Жив и здрав да си я ползваш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Би ли разяснил как стагнация в строителството би довела до по-ниски цени ?
      Т.е. като спре да се строи щото себестойността отива с 200+ евро нагоре цените ще паднат или нещо греша ?
      Няма значение това, Песи. В Америка бая пролетарий чака за къща. Ще става евтино, това е. За всеки желаещ ше има. Скъпи материали, стагнация, няма строителство и скъпо...да го духат, за тяхна сметка е. Народа иска да купи и то с 40% надолу.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Братчеди , не ви следя глупостите, но минавам само да се похваля- купих си къщичка в константиново до варна- 860 квадрата дворно място. Цена 20000 евро
        Честито! Пожелавам ти много щастливи мигове с любимите ти хора в твоята нова крепост

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

          Чичата пак изтреще

          Себестойността се вдига - Строителството спира

          ама имотите щели да паднат

          Боже колко мъка има по тоя свят боже
          Нищо, той ще се пробва пак след 3 месеца.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Цените на строителните материали нараснаха от 25 до 250 % ( при някои позиции до 7 пъти..). На труда до 50 %...
            Това означава автоматично поскъпване на новото строителство с мин 50 %....( до 6 месеца)
            Като следствие - невъзможност на мераклии за покупка и фалит на инвеститори ( или блокирани с години нови апартаменти), стагнация в строителството и понижение цените на апартаментите...

            пп Аз се отказах от продажба на този етап ( само 2-3 се заинтересоваха при тази цена...). Ще се пробвам пак след 3 месеца....
            Чичата пак изтреще

            Себестойността се вдига - Строителството спира

            ама имотите щели да паднат

            Боже колко мъка има по тоя свят боже

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              Братчеди , не ви следя глупостите, но минавам само да се похваля- купих си къщичка в константиново до варна- 860 квадрата дворно място. Цена 20000 евро
              Честито, Путин. Цената е добра. Никога не съм минавал оттам. Сигурно е добро място. Гледам на картата е под Варненското езеро. Браво, супер сделка.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Братчеди , не ви следя глупостите, но минавам само да се похваля- купих си къщичка в константиново до варна- 860 квадрата дворно място. Цена 20000 евро
                Честито, въпреки че най-вероятно си купил парцел (с къщичка за събаряне).
                При всички случаи изглежда като добра сделка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                  Братчеди , не ви следя глупостите, но минавам само да се похваля- купих си къщичка в константиново до варна- 860 квадрата дворно място. Цена 20000 евро
                  Честито! Да си я ползваш с удоволствие.
                  Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                  Коментар


                  • Братчеди , не ви следя глупостите, но минавам само да се похваля- купих си къщичка в константиново до варна- 860 квадрата дворно място. Цена 20000 евро

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                      Ти тотално скъса синджира

                      Първо 360 евро от стая е смешно ниска цена за Германия и говори за много неща

                      Второ тая стая няма отделен електромер и всичкия ток дето се греят зимата отива на негова сметка защото тия 360 са с включени сметки

                      Трето попитай го колко плаща на месец общински такси такса смет и подобни

                      Четвърто тия стаи периодично искат ремонт щото се амортизират

                      Пето като говоря аз ти само си записвай
                      Ти забрави ли че наема е без топло, ако искат топло ги дере повече. Това ги привлича особено много. Така и го е анонсирал - чел съм му обявата. Щото е на солар, ефтинко, нооо за сметка на наемателя. Стига че пак умирам от смях от сървиса на Кретеня в окръжното село фрашкано с клиники.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        ... пиша го бааавно пак специално се теб - от всички разходи единствена разлика има в ток за осветление (ЛЕД , ама не купени от теб че кораба още го няма) и за лаптоп + монитор.
                        Пак казвам, не е за всяка уста - лъжица, особено за ганьовската.

                        Плъхя дето ми позволява да се радвам - ми що не, имал съм и по 3 стаи заети едновременно, а това няма и 1 етаж дори. Плаща се вноската на банката, остават и за всички режийни от тия пари - аз живея в другата половина от къщата безплатно. Де дават тъй? Глупавите ходете да изгладувате тия пари при камилите и в Радомир, пък пак се обяснявайте за самоучастия и банкови кредити после
                        Миро, понеже съм пич, пак ще те отворя, че ще ти е по-изгодно да се хванеш като камериер, почасово.
                        Ще изкарваш същите пари (за същата работа), без разни араби да ти се мотат из къщата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Теб те помним всички как седя 1 година от алчност без наематели, седни си То стига.
                          Грешка. Не без наематели. Това жилище не се отдава. Ползваме го, ето сега имам гости -роднини от чужбина там. Но да те успокоя, обадиха ми се лятос и за 3 месеца го искаха, млад мъж който се върна от САЩ и започна работа в хотел Хилтън на паметника Левски. Момчето стоя докато му стане неговото жилище - обзавеждане и такива неща. Казах 750€. Той извади и ми даде за 3 мес по 1500 лв. Обърнах му внимание че по-малко излиза, 750€ не са 1500 лв. Той обаче отсече - така съм преценил. Стана ми даже леко неудобно. Така са нещата Кретухов, твоя професор и шейха не бяха ли по-ларж? Едно поне 15€ на нощ не пуснаха ли?
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Би ли разяснил как стагнация в строителството би довела до по-ниски цени ?
                            Т.е. като спре да се строи щото себестойността отива с 200+ евро нагоре цените ще паднат или нещо греша ?
                            Това се наричат 4i40- ви блянове

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              имаше и един нефтен шейх, който за разнообразие дошъл в областния град с много клиники да става колега на редкретенчо.
                              та и той е настанен ама дългосрочно в хана
                              Тоя ВИП съм го пропуснал. За профа от САЩ помня и много се смях.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Цените на строителните материали нараснаха от 25 до 250 % ( при някои позиции до 7 пъти..). На труда до 50 %...
                                Това означава автоматично поскъпване на новото строителство с мин 50 %....( до 6 месеца)
                                Като следствие - невъзможност на мераклии за покупка и фалит на инвеститори ( или блокирани с години нови апартаменти), стагнация в строителството и понижение цените на апартаментите...

                                пп Аз се отказах от продажба на този етап ( само 2-3 се заинтересоваха при тази цена...). Ще се пробвам пак след 3 месеца....
                                Би ли разяснил как стагнация в строителството би довела до по-ниски цени ?
                                Т.е. като спре да се строи щото себестойността отива с 200+ евро нагоре цените ще паднат или нещо греша ?

                                Коментар

                                Working...
                                X