IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

    Май си прав.Изяждат се от вътре.Болни са вярно.Бог да ги прости!
    Народът е отсъдил-сиромах човек, жив дявол

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

      Бъфет не инвестира в имоти и затова е мулти милиардер.Само 0,6% от активите му са в имоти.А ограмотете се малко и после пишете.
      А компанията му с какво се занимава ? Айде да вземеш ти да прочетеш малко повече преди да пишеш.Всички знаем,че е голям инвеститор на борсата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin

        Теб те видяхме , можеш само да просиш пари от панделата Правил ли си го? Еми правил си го, оттам нататък освен смях да правиш - друго няма.
        Къде Бъфет, къде пък Тръмп дето втория се счупи от фалити
        Май не правиш разлика между фалит на физическо лице и фалит на юридическо лице.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Ти представяш ли си как ги яде това,че са сиромаси.То им личи от далеч.Ама стават смешни.Все едно аз да се надсмивам на именията на Тръмп или империята от недвижими имоти на Бъфет.
          Бъфет не инвестира в имоти и затова е мулти милиардер.Само 0,6% от активите му са в имоти.А ограмотете се малко и после пишете.

          Коментар


          • Лека вечер на всички!Да си кажем молитвата преди сън.” Който в имоти инвестира два пъти повече да има,който пък срив на цените вижда и имоти не харесва и няма най-добре е никога да няма.Амин !”

            Коментар


            • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

              Завистта и ревността изяждат човека. Не им завиждам, защото са болни хора.
              Май си прав.Изяждат се от вътре.Болни са вярно.Бог да ги прости!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                Ти представяш ли си как ги яде това,че са сиромаси.То им личи от далеч.Ама стават смешни.Все едно аз да се надсмивам на именията на Тръмп или империята от недвижими имоти на Бъфет.
                Завистта и ревността изяждат човека. Не им завиждам, защото са болни хора.
                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от blackaquarius
                  Тук било галям купон.Яндоска голтака и Регсчето цървула пак се изказват неподготвени.
                  п.п. Ей комплексарщината ще убие голтака! Може и инфаркт да получи.
                  Ти представяш ли си как ги яде това,че са сиромаси.То им личи от далеч.Ама стават смешни.Все едно аз да се надсмивам на именията на Тръмп или империята от недвижими имоти на Бъфет.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev

                    Раничко си метнал 3 мастики тая вечер.
                    Радев, вкарай малко яснота на незрящите, в случая Яндокс кретена и баш топ Кретена от Ловеч-Оснабрюк в резюме - злато, цени в злато от началото на века в топ локации в провинцията и защо къща струвала милион в злато (не се знае в какви Бг лева е струвала тази перла-имот и колко пъти е бил деноминиран Бг лева оттогава) сега и 100К не може да и вземе Яндоксчо например - виден златар и инвеститор с объркани сметки. За него няма справедливост нещо.
                    Падна ми батерията, и си лягам. Обясни му с думи прости защо ще е вечно на перона в колянно-лакътна позиция.
                    Благодаря! Задачата ти не е лека!
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                      смятам ти ги и в пари от миналия век

                      по 1 милион и половина са стрували средно
                      добрите имоти

                      сега ще им вземеш ''локацията''
                      хихихихиххихи

                      същото ще стане и със сегашните
                      ТОП ЛОКЕЙШЪН ИМОТИ след 15 / 2о год.
                      ахахахахаах

                      ЛЪЖА И БРОКЕРСКИ ТРИК Е ''локацията ''

                      за това и подрипвате с бабуляка цял следобяд
                      хихиххихихи
                      Е като е грешка локацията купи у Волуййяк...ще си доволен и Яндоксчо 5-ти след години ще бие калпака. Но той верно би го бил. Ама Яндоксчо 1-ви го не бива хич.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yandox

                        хлапак съм бил - кога съм те правил
                        хиихиххи

                        спри се смеят ти се всички вече

                        и какво като е имало всичко изброено от теб

                        нали са били в ИМОТ С ДОБРА ЛОКАЦИЯ
                        който пази КЕША и го пренася през вековете

                        от началото на XXвек ДО СЕГА
                        са си все ИМОТИ

                        и сега - 5 пъти по малко ПАРИ / ЗЛАТО - какво щеш
                        ЗАГУБА - това са имотите във врмето

                        толкова си лек толкова си празен
                        само Станчева може да те изтърпи
                        по простата причина че може би си тя
                        хихихиххихихи
                        Ми в другите държави да не би да е нямало добри локации бре, чичо Том! Къде е отприщена разликата сега бре между провинция и големи градове, респ. столици...ей гледа си селото и това е. Ами аз да не съм роден във Версай бре, кратуно. И да искам право пропорционална зависимост на ръстове и спадове в столица и провинция...хеле пък газена от болшевики 50 + 30 години подмолно особено в провинцията и съсипали индустрията на цели региони. Сърди се на себе си.
                        Last edited by bulgarian lev; 25.08.2021, 23:01.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                          смятам ти ги и в пари от миналия век

                          по 1 милион и половина са стрували средно
                          добрите имоти

                          сега ще им вземеш ''локацията''
                          хихихихиххихи

                          същото ще стане и със сегашните
                          ТОП ЛОКЕЙШЪН ИМОТИ след 15 / 2о год.
                          ахахахахаах

                          ЛЪЖА И БРОКЕРСКИ ТРИК Е ''локацията ''

                          за това и подрипвате с бабуляка цял следобяд
                          хихиххихихи
                          Колко пъти имаше смяна на парите знаеш ли от началото на 20 век? Златен лев? 1 млн кви лева? После? Соца? После? Виденов? Абе хлапак, бегай си дигни гащите зад храста ако обичаш
                          Проблемът не е бил само в номиналната стойност на имотите в Бг от началото на века, и в Европа са били по-евтини. Проблемът е какво се е случило с Бг и къде е била тя 100 години. Отнеси го към европейски имоти, не е ли същото. Ако Бг беше не под шапката на вас каскетите къде щеше да бъде. Забравяш важни неща.
                          Last edited by bulgarian lev; 25.08.2021, 22:49.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Yandox

                            пиян ли си дофтурчо

                            говоря ти за началото на XX век
                            хората тогава така са плащали ''заслужаващи си имоти''

                            не ти говоря за мен нито за деда ми
                            говоря ти за повсеместно из хубавите градове след Освобождението

                            къде е запазването на стойност в имот бе
                            илитерат финансов
                            бягай да топлиш кафето
                            че Станчева е довела за двама ви
                            сенегалски холандци
                            Дори така да са плащали, гледай през годините как се е движела стойността им, апартаменти, сгради, къщи. Локация.
                            Момко бледи, още 2000 година имах един познат, висш полицай беше, от първите с Търговия на едро още от зората на демокрацията, аз бях некъв студент. Продаде триетажна къща на ,,старата главна улица" - така е известна в Плевен за 60 хил € - малко след като се появи еврото като валута. За тези кинти купи два апарта големи в Сф. Само парцела и е бил ценен явно.
                            Ти нямаш поглед кск са се движили и се движат сега имотите в страната. Четеш новини за 4-те най-големи града и твоя район и не те устройва. Бъди смирен и търпелив, не ритай, риташ себе си. Камиларят ти го казва. Ако имаш акъл да проумееш кво ти редим, де.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Ти гледай как смята имоти от началото на миналия век. В злато. Нищо не става от подобен инвеститор. И сега поестинели в злато. Ми естествено, селянин ровил гърнета с жълтици на нивата. Те това е потомъка с голям мозък който се е образувал в десетилетията. Иска човека да вземе кинти като за 12 кила злато за неговата къща у 120 хилядния град, то да поскъпне с 50% както той и деда му са предвидили и да ковне в Сф на топ локейшън и да му останат ако може.
                              Ти такъв човек ли ще биеш. Мани недей. има шанс да поумнее леко.
                              смятам ти ги и в пари от миналия век

                              по 1 милион и половина са стрували средно
                              добрите имоти

                              сега ще им вземеш ''локацията''
                              хихихихиххихи

                              същото ще стане и със сегашните
                              ТОП ЛОКЕЙШЪН ИМОТИ след 15 / 2о год.
                              ахахахахаах

                              ЛЪЖА И БРОКЕРСКИ ТРИК Е ''локацията ''

                              за това и подрипвате с бабуляка цял следобяд
                              хихиххихихи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                                Силен е във форумите а го знам после как ще ми се сополиви.
                                Ти гледай как смята имоти от началото на миналия век. В злато. Нищо не става от подобен инвеститор. И сега поестинели в злато. Ми естествено, селянин ровил гърнета с жълтици на нивата. Те това е потомъка с голям мозък който се е образувал в десетилетията. Иска човека да вземе кинти като за 12 кила злато за неговата къща у 120 хилядния град, то да поскъпне с 50% както той и деда му са предвидили и да ковне в Сф на топ локейшън и да му останат ако може.
                                Ти такъв човек ли ще биеш. Мани недей. има шанс да поумнее леко.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X