IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    Ми, чудесно, значи теб не те брега инфлацията. А нещо за цените на пазара на НИ имаш ли да кажеш или си роден, отрасъл и остарял извън този пазар?
    " брига '' е сърбохърватската дума за ''интересува'' '' загриженост'' бе полиглот
    хихихиххихихихи
    ''брега''
    боже боже боже


    Колко души искаш вкупом да ти кажат
    че сме в балон и се чака пукането
    всеки закупил на цени от 2020 и 2021 ще загуби някаква част от
    парите си
    ако е панел или е с кредит - много голяма ще е часта
    а ти чувстваш ли се вече
    роден, отрасъл и остарял във този пазар
    хихихихихиихих

    Коментар


    • Първоначално изпратено от NordWest Разгледай мнение

      Цените в Лидл и Кауфланд немат голема промена от 2013 до 2021 . А и трудно ще ти приемат чужда валута. Не съм виждал и чейндж да има в тях.
      Ми, чудесно, значи теб не те брега инфлацията. А нещо за цените на пазара на НИ имаш ли да кажеш или си роден, отрасъл и остарял извън този пазар?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        Хахахаха, а аз купих през 2021 на цени от 2013 с долари от 2018г.
        Цените в Лидл и Кауфланд немат голема промена от 2013 до 2021 . А и трудно ще ти приемат чужда валута. Не съм виждал и чейндж да има в тях.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Туй е лефа след гурбетчийството в камилария и засядането му в БГ

          Четеш ли я тая кви ги ръси - за "актив" дето 14та година не може да стигне цените си от 2007-а? За 14 години при ниска доходност капитала следва па де удвоява ПОНЕ, а тук само разходи - и не може дори да навакса още...скоро ще стане цяло загубено поколение.
          вярно бре
          цените още не са минали тавана от 2008
          хихихиххи

          значи може спокойно да се каже
          че аз съм си купил миналата седмица не на цени 2016
          а даже на 2006
          ахахахаахахахахахаах.

          ако върнем до цени 2007
          пак оставам на печалба но тогава и
          ще пълня още НИ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение
            да купил съм на цени 2016
            но с левчета от 2020
            какво тук толкова учудващо има
            а ти за да си измислиш всички тези неща
            трябва да си тая но
            не ми се вярва да изгеждаш
            като '96
            Хахахаха, а аз купих през 2021 на цени от 2013 с долари от 2015г.
            Last edited by 13ADROL; 27.08.2021, 15:15.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

              Не му се връзвай на тоя, миналата седмица купил на цени от 2016, с левчета от 1996 и спал с една дето изглежда като набор '96, ама е набор '66.
              да купил съм на цени 2016
              но с левчета от 2020
              какво тук толкова учудващо има
              а ти за да си измислиш всички тези неща
              трябва да си тая но
              не ми се вярва да изглеждаш
              като '96
              Last edited by Yandox; 27.08.2021, 15:40.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Не е непременно ,дадох този пример в съответствие на това което написа Яндокс, за неговата покупка миналата седмица на цена от 2016 г. Може да пишем и за цените през 1999 г ако кажете, аз съм пазарувала и тогава.
                Моментните цени и на мен не ми харесват ,но пазара не се съобразява с нас
                Не му се връзвай на тоя, миналата седмица купил на цени от 2016, с левчета от 1996 и спал с една дето изглежда като набор '96, ама е набор '66.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ludoed Разгледай мнение

                  Верно много плява в тази тема, започва да става трудоемко отсяването
                  Тема ли ? Че това е най голямата клоака след Политика.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Не е непременно ,дадох този пример в съответствие на това което написа Яндокс, за неговата покупка миналата седмица на цена от 2016 г. Може да пишем и за цените през 1999 г ако кажете, аз съм пазарувала и тогава.
                    Моментните цени и на мен не ми харесват ,но пазара не се съобразява с нас
                    Верно много плява в тази тема, започва да става трудоемко отсяването

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение


                      [ATTACH=CONFIG]n3797803[/ATTACH]
                      Туй е лефа след гурбетчийството в камилария и засядането му в БГ

                      Четеш ли я тая кви ги ръси - за "актив" дето 14та година не може да стигне цените си от 2007-а? За 14 години при ниска доходност капитала следва па де удвоява ПОНЕ, а тук само разходи - и не може дори да навакса още...скоро ще стане цяло загубено поколение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Т.е. цените нямат значение в тоя случай, а? Де кривак де...

                        Click image for larger version

Name:	141719147_3635849636501321_4482281297412944388_n.jpg
Views:	1
Size:	20.7 КБ
ID:	3797803
                        Last edited by Yandox; 27.08.2021, 12:29.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ludoed Разгледай мнение

                          Имам въпрос
                          Защо непременно се взима отрязък от време с диапазон 5-6 г ?
                          Да вземем примерно от 2007,2008 ?!

                          Не ме разбирай погрешно, аз също обичам приходи от наеми, но пък Yandox е напълно прав за моментните цени
                          Не е непременно ,дадох този пример в съответствие на това което написа Яндокс, за неговата покупка миналата седмица на цена от 2016 г. Може да пишем и за цените през 1999 г ако кажете, аз съм пазарувала и тогава.
                          Моментните цени и на мен не ми харесват ,но пазара не се съобразява с нас

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                            Има проблем, разбира се През 2016 г тук се пишеха същите неща със същите доводи ,че цените ще паднат ,а те се покачиха драстично Тогава не се харесваха на мнозина по същия начин както днешните цени не се харесват. То, не се чакаше Мяу, Бау и всякакви такива които не се случиха.
                            Щом те дразни Обеля, ще го заменя с центъра на голямо село до околийски град, както кажеш само да не се сърдиш
                            Имам въпрос
                            Защо непременно се взима отрязък от време с диапазон 5-6 г ?
                            Да вземем примерно от 2007,2008 ?!

                            Не ме разбирай погрешно, аз също обичам приходи от наеми, но пък Yandox е напълно прав за моментните цени

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                              Не се чуди и ти и аз и Яндокса ,а и всички пишещи тук го правим
                              Ти си купуваш апартаменти в Атина и се чудеше дали да не прекупиш и в Истанбул, Яндокса, прекупи в Поморие и Боровец и се чуди дали да не купи в Банско ,така сме всички
                              Ти тръгна да сравняваш Атина с Банско ли бре хахахаха, едните поскъпнаха тройно - другите поевтиняха пак с толкова
                              На борсите му казват да хващаш падащ нож - на поведението на бански купувач. При моментална загуба на 10% за транзакцията какви покупки какви глупости, спекулативно е чиста безсмислица + дължимите данъци ако продадеш преди 5 години (а след това идат ремонтите).

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                                Никой от нас не пише колко от дохода си ще похарчим въпреки ,че колкото и да е пак е по-добре от това да ги паркираш в банките без да взимаш нищо от тях. Поне някакъв наем ще капе вместо да им плащаш таксите. Тези които купуват с кредити ги взимат за да ги ползват лично те и семействата им и да живеят в тях.
                                Т.е. цените нямат значение в тоя случай, а? Де кривак де...

                                Коментар

                                Working...
                                X