IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

    А дано .Гаранцията е 500 000 USD.Като ги минеш се обади да те открехна как да не се минеш.
    КФН казваш дават гаранции в долари ? Дообре....:-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

      Чакай сега не ти пука дали я има или няма, ама Митето иска дивиденти да смята

      Ако 1957 си купил от всички равно претеглени дялове с парите за една къща и си ги оставил да дремат днес над 80% от фирмите ги няма, а колко и дивиденти да си получил едва ли ще те сгрее

      Ако си играл индекс го няма този проблем ама не питай дали да смяташ дивидентите

      При всички положения имотите бият индексите като мачета у дирек
      А сега за домашно порови с Google и разбери защо 80% ги няма.Ако не справиш утре ще ти кажа.
      Last edited by nradev; 17.09.2021, 09:40.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin

        Ква капиталова бе, на оферта ли хахахаха
        Биеш ти, с голо дупе по мъдята
        Ами то може да е хубаво.А че е модерно спор няма.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение
          Също така си представи че с тези 500к е могло да се купят поне 25 студия по онова време и недей да им казваш какъв наем щяха да получават сега щото ще получат инфаркт. За капиталовата също не им казвай
          Бахти студията, те са станали двойни за 3 години. Толкова време ги строят, прага на влизане е супер нисък - не се ли насити тоя пазар? Загледах една сграда преди време - ми то 30% от плана на етаж тоалетни чинии. Видя ми се много тъпо. Освен студенти други наематели има ли? С шума как е?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

            Хахаха ще ме умориш ... главния редактор оправи си спелинга, че най-много претенции имаш.
            Забележката е уместна ,поравям на busy.Въпреки грешката, мисля ме разбрахте отлично.

            Нямам претенции да съм филолог.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev

              Бизнесмен идва от думата bussy. Toя като гледам по цел ден виси у форума и пише глупости.
              Хахаха ще ме умориш ... главния редактор оправи си спелинга, че най-много претенции имаш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                Като си прост е като да си умрял всичко го виждат само ти не го осъзнаваш

                СП500 е основан 1957 и от основаването му са останали само около 80 фирми от оригиналният индекс тоест по малко от 20%

                От имотите които са били налични в София през 1957-ма над 90% ги има и в момента
                Това какво общо има с доходността.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                  Тишина Радев с панелката в Дружба дава ценни бизнес напътствия на хора с бизнес и по няколко имота

                  Колко мъка има по тоя свят господи колко мъка
                  Колкото и да се чудиш ,даже и ми плащат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Точно така пишете всичките донори - как не сте такива, даже и си вярвате че сте силни в области, дето сефте ги чувате
                    Чудесно качество. За донор. Дето е помизерствал като теб с 500 лева брутна месечно, та после слугуване под камилите. та после на дърти години да опукаш каквото си изстрадал - и обратно в дупката Пуевен Дори не си успял да свикнеш с пари.

                    Мен не ме мисли, аз го направих без лични пари (а с твоите), без да се лишавам от нормален живот, с две деца вече пълнолетни и образовани - никога не съм мислил как най-бързо да изкарвам каквото и да е Това е мисленето на хазарта, рулетката - на мен ми стига да глътна от банката твоите депозити и да ги оставя да работят и да ми покриват вноските Цял живот, даже и два ако можех - къде ми е проблема? Банките са за това - да вземат от глупавите и да дадат на умните Преразпределят според способностите хахаха!
                    Лошото е че понякога взимат от глупавите и дават на още по-глупави.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                      Аз и 30 не докарвам щото не ми е това бизнеса

                      Но пък от наеми със сигурност докарвам повече от месечният ти доход а за бизнеса даже няма и да ти казвам че ще заревеш към Мало Бучино
                      А ти как определи на мен какъв ми е бизнеса.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Да, понеже аз не се вписвам в примера ще ти кажа. Ти си живия пример с отсрочките, инвестициите които едва ти покриват вноските. Мизерия с добра формула на хартия, но без доход. И то от некамилари гастари, не си направили сметкста как най- бързо да изкарат пари. Важното е да сме в Бад Ибург, нищо че и за Лович нямаме килата. Все кила за Солун имаме. Но първо да помизерстваме, важно е че не плащаме лихва. А времето и възрастта нямат значение. Ние от Бг и без това никакви ни няма, що да не пропилеем 30 год с 2,04 ГПР. И наемателите ни са 5 таргета - шейх-професори, бедни и богати и хептен бедни минувачи със смрадливи маратонки....без коментар. Коментар за признателните соц инфантили на които бършеш гъза
                        Точно така пишете всичките донори - как не сте такива, даже и си вярвате че сте силни в области, дето сефте ги чувате
                        Чудесно качество. За донор. Дето е помизерствал като теб с 500 лева брутна месечно, та после слугуване под камилите. та после на дърти години да опукаш каквото си изстрадал - и обратно в дупката Пуевен Дори не си успял да свикнеш с пари.

                        Мен не ме мисли, аз го направих без лични пари (а с твоите), без да се лишавам от нормален живот, с две деца вече пълнолетни и образовани - никога не съм мислил как най-бързо да изкарвам каквото и да е Това е мисленето на хазарта, рулетката - на мен ми стига да глътна от банката твоите депозити и да ги оставя да работят и да ми покриват вноските Цял живот, даже и два ако можех - къде ми е проблема? Банките са за това - да вземат от глупавите и да дадат на умните Преразпределят според способностите хахаха!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                          Имаш си утвърдени платформи с гаранция до определена сума като при банковите влогове. Като почна да инвестирам над гаранцията тогава ще се притеснявам
                          А дано .Гаранцията е 500 000 USD.Като ги минеш се обади да те открехна как да не се минеш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            От мен не мож научи нищо, ти си балъка - аз тариката хахахаха!
                            Чета ти глупостите за доходност от борса и си мисля че си един прост донор - и там сигурно си губил пари като разпран. 36 хил годишно с капитал 0.5млн се изкарват с проста лихва без риск.
                            Ти да не мислиш,че той знае разликата между проста и сложна лихва.
                            Last edited by nradev; 17.09.2021, 08:54.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                              Ти с половин сделка на година и 300 на месец не докарваш.
                              Аз и 30 не докарвам щото не ми е това бизнеса

                              Но пък от наеми със сигурност докарвам повече от месечният ти доход а за бизнеса даже няма и да ти казвам че ще заревеш към Мало Бучино

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                                А умника Радев бъдеш жител на Мало Бучино залага на ЕТФ върху индекси с 1% дивидент

                                Радев колко милионат трябва да набиеш в тоя шит та да докараш поне 3к на месец?
                                Ти с половин сделка на година и 300 на месец не докарваш.

                                Коментар

                                Working...
                                X