IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    Тсъ, не е. Джуджака много проценти обещава.
    не ги слушай.
    имотиту са яко на пързалката.
    тука до седмица - две кой продал, продал.
    после по стръмното. е, питай янко.
    дай локацията на лични и за секи случай прати и банковата сметка
    препоръка е

    Коментар


    • [QUOTE=ddb;n3815649]
      Пентхаус на последните два етажа в жилищна сграда с 6 апартамента до Борисова градина, в кв. Изток - First Estates
      /QUOTE]

      Гледам го този мезонет, няма да го купувам, но се чудя, при тази цена не можаха ли да му направят вътрешен асансьор? Преди време щях да купувам мезонет и видях горе-долу колко струват домашните асансьори, предполагам, за 30 000 евро щяха да монтират домашен бавен асаньор с 2 спирки или нормален с абонаментна поддръжка. На фона на цената е оправдано за мен.
      Второ, уж светлите височини в стаите са 3,10 а вратите 2,10м, но нещо не ми излизат сметките като гледам снимките. Примерно аз в последните жилища си правя окачени тавани, за осветление, вентилация, и като гледам колко са високи прозорците, окачения таван ще се изравни с тях.
      Това на пръв поглед и без да продължавам. Всъщност нямаше да обръщам внимание, но понеже цената е космическа за мен, исках всичко да е перфектно и се чудя аз ли не съм добре или този, който го е правил не е мислил.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ever Разгледай мнение
        https://bnr.bg/varna/post/101542124/...iha-napolovina Банковите депозити се стопиха наполовина

        "Досега в банките имаше прекалено много привлечен ресурс, което бе предпоставка за нулеви лихви в повечето банки, а вече и отрицателни. В последните един-два месеца се наблюдава сериозен отлив на депозити от банковата система. Специално при физическите лица този отлив е в порядъка на 40-50%. "

        Става интересно..
        ​​​​​
        Има само един начин депозити да се стопят наполовина за 1 месец - и той е ако не са били там Или в условията на хиперинфлация, но за нея е все още малко рано в Б-станя.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          И аз мога да те отърва, прав си, чифтокопитни пациенти, нечифтокопитни тук-таме, преживни у форума колкото щеш....по темата:
          50-те ти квадрата са за лично ползване. Ако решиш, думай.
          Ок. Засега толкова.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

            Тсъ, не е. Джуджака много проценти обещава.
            Той ако си вярваше на тия проценти нямаше да продава хотела в Банско

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Мислех да потърся купувач на едни пийсе квадрата, ама джуджето и конския доктор ма разкандардисаха.
              И аз мога да те отърва, прав си, чифтокопитни пациенти, нечифтокопитни тук-таме, преживни у форума колкото щеш....по темата:
              50-те ти квадрата са за лично ползване. Ако решиш, думай.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                аз съм човека.
                освен ако не е ведомствен панел.
                тогава е митко четния
                Тсъ, не е. Джуджака много проценти обещава.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  Мислех да потърся купувач на едни пийсе квадрата, ама джуджето и конския доктор ма разкандардисаха.
                  аз съм човека.
                  освен ако не е ведомствен панел.
                  тогава е митко четния
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    основно.
                    Мислех да потърся купувач на едни пийсе квадрата, ама джуджето и конския доктор ма разкандардисаха.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                      А аз си мислех, че имаш предвид гарсониери и едностайни.
                      основно.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Пешо ви рече - купувайте брАшно и дрЪва

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                          абе да ти дам прогноза, ама сърце не ми дава, като знам, че ще ти разваля настроението. Бони вижда кой е познавал покачването от предните години и вече знае кой да слуша. Не е като песимиста дето вече 3-та година предрича спад, а "спада" се оказва доста оптимистичен. :-)) +10-30%

                          само ще дам жокер: при следващия спад, срив, пукане на балон и дискаунти от по -40%, накавръчето, жони и янко ще са щастливи пенсионери и ще имат шанс да напуснат деЦките. Средната заплата ще е 12000лв. Сети се сам за цените на имотите...
                          Айде де , дай НИ малко надежда....Тва дето се случва дава възможности само на Джонката да купи в Света Троица, а ние останалите и за Радомир не може да се класираме....:-(

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            комай сички от новия стандарт.
                            но като частност започнахме от тези, които отдавам под наем.
                            оти, шо?
                            А аз си мислех, че имаш предвид гарсониери и едностайни.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ever Разгледай мнение
                              https://bnr.bg/varna/post/101542124/...iha-napolovina Банковите депозити се стопиха наполовина

                              "Досега в банките имаше прекалено много привлечен ресурс, което бе предпоставка за нулеви лихви в повечето банки, а вече и отрицателни. В последните един-два месеца се наблюдава сериозен отлив на депозити от банковата система. Специално при физическите лица този отлив е в порядъка на 40-50%. "

                              Става интересно..
                              ​​​​​
                              Ами да депозитите станаха разплащателни сметки :-)))), но за сметка на това парите в банките растат с рекордни темпове.... Наистина е интересно....:-)

                              ' Дeпoзититe нa фиpмитe и дoмaĸинcтвaтa в бългapcĸитe бaнĸи дocтигaт пoчти 100 млpд. лв. пpeз aвгycт. Cпopeд cтaтиcтиĸaтa нa Бългapcĸaтa нapoднa бaнĸa (БHБ) oбщaтa cтoйнocт нa влoгoвeтe ĸъм ĸpaя нa нaй-aĸтивния лeтeн мeceц мeceц e 99.5 млpд. лв.

                              Caмo зa мeceц cyмaтa ce e yвeличилa c 1.3 млpд. лв., или oĸoлo 1.3%. ''
                              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 15.10.2021, 22:00.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                Плъхчо, колега, кои жилища ги наричаш "маломерка"?
                                комай сички от новия стандарт.
                                но като частност започнахме от тези, които отдавам под наем.
                                оти, шо?
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X