IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Вече няма какво да свикват с цените. Да свикват че просто никога няма да могат да купят. Се ла ви!
    Че накъде повече? Време е децата да си купуват вече Се ла ви

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Съгласен съм че почти всеки човек има добър момент да купи имот, но поради различни причини по-често се пропуска.... Е в бъдеще тези моменти ще са все по-редки и разбира се жилищата ще се ползват от хората... под наем....:-)
      пак празнословие
      незнам защо го трие модито като е точно такова

      браво бе Колумб
      ти откри Америка
      хихихи
      разбира се че ВИНАГИ ще има хора под наем

      от как свят светува го има - ще го има и след като завладеем Космоса

      НО не това е темата и напразно се опитваш да я избуташ натам
      хихихихихи
      кой къде и как ще живее СИ Е НЕГОВА ЛИЧНА ГРИЖА

      темата е само за ИМОТИТЕ
      а ВСИЧКИ макро и микро показатели сочат
      че идва СРИВ за Имотите и почти всички други активи
      хихихихи

      Last edited by X_Y; 11.10.2021, 14:27.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        грешен подход е да се мисли в тази плоскост.
        жилищата са за хората, а кой как ще купи всяко поколение има доста възможности и всяко поколение преминава през доста кризи.
        генерализирането е за уморените коне - не сгъвай още байрака.
        Съгласен съм че почти всеки човек има добър момент да купи имот, но поради различни причини по-често се пропуска.... Е в бъдеще тези моменти ще са все по-редки и разбира се жилищата ще се ползват от хората... под наем....:-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Тази Шкода от старите соц. модели ли е?

          А Джони беше казал, че има 2 мерцедеса, единят го беше дал на баща си, с който не се разбират.
          Досетлив си Евго 125-ца като нова е на 30К километра ... Истинска нумизматична ценност , наследство от тъщата :-) Всички ми завиждат :-)
          Джони е добър в писането на книги :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            грешен подход е да се мисли в тази плоскост.
            жилищата са за хората, а кой как ще купи всяко поколение има доста възможности и всяко поколение преминава през доста кризи.
            генерализирането е за уморените коне - не сгъвай още байрака.
            +1

            Отделно, има хора с хубави къщи или апарти в провинцията.

            Защо да не плащат 400 лв наем в СФ и с останалите пари да си харчат (т.е. разликата между 1000 лв вноска по кредит и 400 лв наем), да пътуват в чужбина, да разполагат и когато се пенсионират, да си се приберат в родния край.

            Поздрави

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
              Вече няма какво да свикват с цените. Да свикват че просто никога няма да могат да купят. Се ла ви!
              грешен подход е да се мисли в тази плоскост.
              жилищата са за хората, а кой как ще купи всяко поколение има доста възможности и всяко поколение преминава през доста кризи.
              генерализирането е за уморените коне - не сгъвай още байрака.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                :-) С морските имоти нещо се замотах. От има няма 25 години не съм ходил на нашето море и нямах такива планове....Обаче както се развиха нещата с вируса почвам да мисля, че трябваше май да взема нещо.... Ама минало бешело....:-)
                Направо изтърва Миналата година беше момента.

                https://oasis-bg.com/gallery/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                  https://business.dir.bg/pazari/predu...eni-na-hranite

                  Предупреждение - свиквайте с високите жени на имотята :-))) От колко години ви го пишем вече и не мое да свикнете :-)
                  Вече няма какво да свикват с цените. Да свикват че просто никога няма да могат да купят. Се ла ви!
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    За всеки влак си има пътници.
                    Мойто 30-годишно Шкоде върши чудна работа в редките случаи когато го ползвам - да карам тъщата насам натам.... т.е. може и по-добра работа да свърши де и да забогатея :-)))
                    Иначе гледам и ти не си на опашката за Х5-ци....дори и втора ръка :-) Как ще си купиш в Южен парк без такава ? Нема те приемат :-))) Та не е добре да ме критикуваш докато ти не си купиш . пестейки от нови коли :-)
                    За ръна пари не пестим и са бая повече от 1000 лева..., обаче боба си ми е домашен ... За нищо не го давам....:-) Само розАвият домат го бие....:-)
                    Тази Шкода от старите соц. модели ли е?

                    А Джони беше казал, че има 2 мерцедеса, единят го беше дал на баща си, с който не се разбират.

                    Коментар



                    • https://business.dir.bg/pazari/predu...eni-na-hranite

                      Предупреждение - свиквайте с високите жени на имотята :-))) От колко години ви го пишем вече и не мое да свикнете :-)

                      Коментар


                      • [QUOTE=ejonny2376;n3814084]

                        Аз карам служебно Вoлво XC40 когато съм в София. Имам и други опции ако искам. Покупката в такъв случай се обезсмисля.

                        Ако обаче нямах такава възможност и трябваше да избирам между нова кола и половин двустайка в Гоцето, щях да избера колата на 100%. Просто защото двустайката е налълно безполезна за мен (освен ако не реша да живея там, което няма как да стане), докато колата може най-малкото да ме придвижи от А до Б и да ми достави някакво удоволствие.[/QUOTE

                        Ама ти не знаеш ли, че ние келнерите винаги сме имали служебни баничарки ?! :-)))
                        А в Сап направо им подаряват нова кола на всеки 5 години....:-)
                        Ама стига си плюл по Гоцето.... супер си е тука ... още малко и ще достигне до Радомир :-))))

                        ПП Преди твърдеше, че като ти трябва кола взимаш от приятели....
                        Last edited by pesimist4o na kvadrat; 11.10.2021, 13:00.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                          https://www.investor.bg/sasht/337/a/...zarite-337127/
                          Краят на тандема Фед-ЕЦБ носи нова опасност за пазарите

                          Този път двете централни банки започват да оттеглят количественото облекчаване в синхрон

                          Изправени пред един същ пандемичен проблем, Федералният резерв и Европейската централна банка стигнаха до едно и също решение: драстично съкращаване на нетните месечни покупки на активи. За съжаление на финансовите пазари, те намаляват количественото облекчаване по едно и също време, като определят 2022 г. за годината на „действия в тандем“ - най-бързото източване на ликвидност от десетилетие, пише за Wall Street Journal Димитрис Валастас, главен икономист на Greenmantle, консултантска компания в областта на макроикономиката и геополитиката.

                          С ускоряването на инфлацията централните банки ограничават покупките. ЕЦБ вече започна, обявявайки преминаване към „умерено по-ниски темпове на нетни покупки на активи“. Федералният резерв по същество обеща да направи това през това тримесечие, като предупреди пазарите, че „скоро може да бъде оправдано по-умерен темп на покупките на активи“.

                          Няма по-големи или по-предвидими потоци от тези в графика за покупки на голяма централна банка. Тъй като двете големи централни банки в света се подготвят да спрат кранчетата, финансовите пазари са предупредени. Периферни активи като незаменяемите токени вероятно ще спаднат първи, но опитът показва, че нито един клас активи не е защитен от пресъхване на ликвидността. С оглед на този монетарен тандем инвеститорите и мениджърите на активи ще се нуждаят от цялата защита, която могат да си осигурят.
                          хихихихихххи

                          аз им говоря - обучавам ги - подсказвам им -
                          те си знаят едно -
                          глупостите на 2-3 ма несретници за 2029

                          стадото е закарано вече до ръба на пропаста
                          сега остава отзад някой от главните да удари с камшик
                          по последните от стадото
                          ха познай - какво ще стане
                          а сред стадото все още има такива които лъжат и
                          заблуждават че до 2029 все ще им дават паша
                          хихихихихихих

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            За всеки влак си има пътници.
                            Мойто 30-годишно Шкоде върши чудна работа в редките случаи когато го ползвам - да карам тъщата насам натам.... т.е. може и по-добра работа да свърши де и да забогатея :-)))
                            Иначе гледам и ти не си на опашката за Х5-ци....дори и втора ръка :-) Как ще си купиш в Южен парк без такава ? Нема те приемат :-))) Та не е добре да ме критикуваш докато ти не си купиш . пестейки от нови коли :-)
                            За ръна пари не пестим и са бая повече от 1000 лева..., обаче боба си ми е домашен ... За нищо не го давам....:-) Само розАвият домат го бие....:-)
                            Аз карам служебно Вoлво XC40 когато съм в София. Имам и други опции ако искам. Покупката в такъв случай се обезсмисля.

                            Ако обаче нямах такава възможност и трябваше да избирам между нова кола и половин двустайка в Гоцето, щях да избера колата на 100%. Просто защото двустайката е налълно безполезна за мен (освен ако не реша да живея там, което няма как да стане), докато колата може най-малкото да ме придвижи от А до Б и да ми достави някакво удоволствие.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

                              X5-та е must have за прикачане с морските имоти
                              :-) С морските имоти нещо се замотах. От има няма 25 години не съм ходил на нашето море и нямах такива планове....Обаче както се развиха нещата с вируса почвам да мисля, че трябваше май да взема нещо.... Ама минало бешело....:-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Слава богу не всички мислят като теб - иначе компании като Даймлер, БМВ и подобни нямаше да ги има и всички пари на земята щяха да се влагат в апартаменти. Дори и за мен нямаше да има хляб и сигурно щях да съм на 800 лева заплата в някоя люлинска баничарница.
                                Абе реално, ти не си ли се замислял, че можеш да ядеш само боб и леща например? Ако семейството ти пести по 1000 лева от храни и напитки месечно, за 15-20 години това си е една двустайка. Кой ти я дава?
                                За всеки влак си има пътници.
                                Мойто 30-годишно Шкоде върши чудна работа в редките случаи когато го ползвам - да карам тъщата насам натам.... т.е. може и по-добра работа да свърши де и да забогатея :-)))
                                Иначе гледам и ти не си на опашката за Х5-ци....дори и втора ръка :-) Как ще си купиш в Южен парк без такава ? Нема те приемат :-))) Та не е добре да ме критикуваш докато ти не си купиш . пестейки от нови коли :-)
                                За ръна пари не пестим и са бая повече от 1000 лева..., обаче боба си ми е домашен ... За нищо не го давам....:-) Само розАвият домат го бие....:-)
                                Last edited by pesimist4o na kvadrat; 11.10.2021, 12:31.

                                Коментар

                                Working...
                                X