IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Кой както си е послал да повторя :-)
    И аз имам една наемателка дето ми обясняваше как всеки искал в собствен апарт да е и си купувал ... Аз я подкрепих , че е така и и казах, че подобен на апарта в който живее може и да успее да намери само срещу 250К евро / двустаен, южен, Витоша, среден, етаж и т.н./ и тя предплати наема за 3 месеца напред..... хихихихи... Почти същото като при теб :-))))
    да бе , разбрах те и първия път но
    ти май не ме разбра и си повтаряш измислиците
    хихихихихи
    и аз да се повторя - белким този път го проумееш

    е смееш ли да се оплачеш
    нали ще те отлюспят веднага от гилдията
    хихихихихихи

    а и как да се оплачеш от нещо
    което в живота си не виждал - казуза пердута

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Въпросите които повдигаш са въпрос на свикване и приемане...мислиш че даденото нещо е скъпо и просто не го купуваш....друг приема цените и живее там.... Ливадите поне в частта около Каблешков са приемливи станали. Нагоре не знам как е към Околовръстното.... Иначе има без проблем тристайни и под 100К ... в Орландовци/Централна Гара, Връбница с МЕТРО !!! и т.н. ама вие искате за 100К на желано място. Е няма как да стане защото МНОГО други искат същото и пИчели само този който има кеша и е смел да го плати....Няма как всички да живеят на желани места....Всъщност има срещу сгоден наем....:-)
      Относно кредитите с Джони и Бота имаме еднакви мнения. Не мисля че са лошо нещо , ако човек има стабилна работа и умения в случай че я загуби и 50-60% от кеша , не е проблем да вземе заем за останалото, който да може да изплати за 5-7 години....Ако обаче ще брои стоотинките 20-30 години е безумие и надскачане Това е много дълъг период и всякакви житейски драми се случват почти с всеки човек и тогава ще има неизбежно още една ...с ипотечката....
      Pesimist4o - сега сметни колко са платежоспособните като на хубава заплата - 3к са 100к, а на мечтана 10к са 10к и това в цяла България. Айде половината да са в София. Да има и още 1000 фирмаджии, ама те имат по 10+ имения
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение


        е смееш ли да се оплачеш
        нали ще те отлюспят веднага от гилдията
        хихихихихихи

        а и как да се оплачеш от нещо
        което в живота си не виждал - казуза пердута

        виж аз се оплаквам - един от имотите ми 3 месец вече е празен -
        била си била купила бившата наемателка
        и то с кредит
        сега ще бачка 10 години за да изплати
        помещението , в което бачка за да го изплаща
        хихихихихи
        Кой както си е послал да повторя :-)
        И аз имам една наемателка дето ми обясняваше как всеки искал в собствен апарт да е и си купувал ... Аз я подкрепих , че е така и и казах, че подобен на апарта в който живее може и да успее да намери само срещу 250К евро / двустаен, южен, Витоша, среден, етаж и т.н./ и тя предплати наема за 3 месеца напред..... хихихихи... Почти същото като при теб :-))))

        Коментар



        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Кой както си е послал :-)
          Да четеш да се оплаквам от немане на наематели ?! :-))))) Е в Радомир немам , ама за там и не търся :-)))
          е смееш ли да се оплачеш
          нали ще те отлюспят веднага от гилдията
          хихихихихихи

          а и как да се оплачеш от нещо
          което в живота си не виждал - казуза пердута

          виж аз се оплаквам - един от имотите ми 3 месец вече е празен -
          била си била купила бившата наемателка
          и то с кредит
          сега ще бачка 10 години за да изплати
          помещението , в което бачка за да го изплаща
          хихихихихи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

            Хахахахаха, Янков от Ескпат капитал, търси алтернатива на имотите в неговото посредничество за покупка на фондове на борсите. Сякаш мисли всички българи за тъпаци, които вместо реален актив-ИМОТ, ще дават спестяванията си на управление от него и да събира таксички, смешник
            Този Янков се вътри от една седмица в студия и сайтове да се самопредлага. Стана досаден вече.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

              Никой не те кара и никъде не пише , че трябва да му даваш някакви пари. То пък ти колко и да му дадеш, дори и да продадеш панелката На друго обърни внимание , на големия шрифт. Не търси под вола , теле.
              200 000 жилища стоят празни . Няма наем, няма ползване. Ясна е посоката на цените на имотите.
              И теб никой не те кара да инвестираш в имоти, нито пък kod dodi някой го кара насила ръгайки го с остена да дава 120 000 евра по разни софийски квартали. 200 000 стоят празни, защото е безумно вместо да се продадат на по-късен етап за няколко хиляди до десетки хиляди евро повече, да дават под наем на кякакъв скот понижител , който да иска отстъпка при това.
              Last edited by RUBLA; 30.09.2021, 15:01. Причина: Спазвайте добрия тон!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kot_dodi Разгледай мнение

                Аз ситуацията съм я осъзнал. За мен си остава пълна лудост да дадеш 120К евро за 3-стайка в Манастирски и Витоша (към момента е далеч повече), както съм твърдял винаги. И още по-болен мозък трябва да си да го направиш с кредит.
                Това не променя факта, че реално погледнато цената расте поради причините, които написах по-горе и съответно, това за което в момента мисля, че ще стане в бъдеще.
                Не толкова, че цифрата е проблема, а че ми се вижда скъпа. Кредита е за хора, които знаят как да го използват. Те, по мое мнение, не са много.
                Въпросите които повдигаш са въпрос на свикване и приемане...мислиш че даденото нещо е скъпо и просто не го купуваш....друг приема цените и живее там.... Ливадите поне в частта около Каблешков са приемливи станали. Нагоре не знам как е към Околовръстното.... Иначе има без проблем тристайни и под 100К ... в Орландовци/Централна Гара, Връбница с МЕТРО !!! и т.н. ама вие искате за 100К на желано място. Е няма как да стане защото МНОГО други искат същото и пИчели само този който има кеша и е смел да го плати....Няма как всички да живеят на желани места....Всъщност има срещу сгоден наем....:-)
                Относно кредитите с Джони и Бота имаме еднакви мнения. Не мисля че са лошо нещо , ако човек има стабилна работа и умения в случай че я загуби и 50-60% от кеша , не е проблем да вземе заем за останалото, който да може да изплати за 5-7 години....Ако обаче ще брои стоотинките 20-30 години е безумие и надскачане Това е много дълъг период и всякакви житейски драми се случват почти с всеки човек и тогава ще има неизбежно още една ...с ипотечката....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                  ами не - пак не си разбрал
                  няма мераклии за плащане на наем
                  а не за отдаване
                  не останАха - сещаш ли се
                  НЕМА
                  и в склада нЕма
                  хихихихих

                  ще си ги държат празните - защото ляб и вода не искат
                  и като дойде пързалката я заради фондовия я заради лихви
                  я заради местни данъци и такси
                  и ще стане тесно на писимиситата да излизат през тясното
                  антре
                  хихихихихихихихихи
                  Кой както си е послал :-)
                  Да четеш да се оплаквам от немане на наематели ?! :-))))) Е в Радомир немам , ама за там и не търся :-)))
                  Last edited by pesimist4o na kvadrat; 30.09.2021, 14:31.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                    Хахахахаха, Янков от Ескпат капитал, търси алтернатива на имотите в неговото посредничество за покупка на фондове на борсите. Сякаш мисли всички българи за тъпаци, които вместо реален актив-ИМОТ, ще дават спестяванията си на управление от него и да събира таксички, смешник
                    Никой не те кара и никъде не пише , че трябва да му даваш някакви пари. То пък ти колко и да му дадеш, дори и да продадеш панелката На друго обърни внимание , на големия шрифт. Не търси под вола , теле.
                    200 000 жилища стоят празни . Няма наем, няма ползване. Ясна е посоката на цените на имотите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      За първи път си започнал да осъзнаваш ситуацията донякъде с изключение на подчертаното. Хубавото е разпродадено на познати и запазено за тях не на зелено , а 1-2 години преди зеленото.
                      А ако тръгнеш по огледи ще са хванеш за главата какво нямане на свестни имоти има и от там колко би струвал такъв....
                      Аз ситуацията съм я осъзнал. За мен си остава пълна лудост да дадеш 120К евро за 3-стайка в Манастирски и Витоша (към момента е далеч повече), както съм твърдял винаги. И още по-болен мозък трябва да си да го направиш с кредит.
                      Това не променя факта, че реално погледнато цената расте поради причините, които написах по-горе и съответно, това за което в момента мисля, че ще стане в бъдеще.
                      Не толкова, че цифрата е проблема, а че ми се вижда скъпа. Кредита е за хора, които знаят как да го използват. Те, по мое мнение, не са много.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                        Хахахахаха, Янков от Ескпат капитал, търси алтернатива на имотите в неговото посредничество за покупка на фондове на борсите. Сякаш мисли всички българи за тъпаци, които вместо реален актив-ИМОТ, ще дават спестяванията си на управление от него и да събира таксички, смешник

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Ауууу драма...Ко шъ праим сяга ?!
                          Явно няма меркалии да отдават под наем под нормалната цена...Т.е. шъ плащате яки наеми та пушек ЧЕ се дига :-))))
                          ами не - пак не си разбрал
                          няма мераклии за плащане на наем
                          а не за отдаване
                          не останАха - сещаш ли се
                          НЕМА
                          и в склада нЕма
                          хихихихих

                          ще си ги държат празните - защото ляб и вода не искат
                          и като дойде пързалката я заради фондовия я заради лихви
                          я заради местни данъци и такси
                          и ще стане тесно на писимиситата да излизат през тясното
                          антре
                          хихихихихихихихихи

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение
                            ахахахахахаах

                            инфо от
                            блог на Управител на ....агенция за Недвижими имоти
                            хихиххиихххи

                            абе тия брокери наистина ли мислят че
                            хората на 100% са финансови и икономически лаици
                            и глупаци

                            нищо от това което е ПРЕписал тоя Цветославчо не е вярно
                            още повече
                            знам и от къде го е преписал защото съм чел същата глупост
                            но не на български
                            100 % ПРЕписано и НЕ вярно

                            истината е ЕДНА :

                            на тези цени В МОМЕНТА е Огромна Глупост
                            някой да загроби парите си в тугла
                            или да тегли ОГРОМЕН робски кредит за нея


                            ФАКТ !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                              Ауууу драма...Ко шъ праим сяга ?!
                              Явно няма меркалии да отдават под наем под нормалната цена...Т.е. шъ плащате яки наеми та пушек ЧЕ се дига :-))))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kot_dodi Разгледай мнение
                                То няма нищо свястно, това е най-тревожно. Хората не са принудени да продават. Защо да го правят, ако утре ще са на загуба? То, реално и строителите така започнаха. Някои си запазват половината апартаменти и ги продават след това. Първо създават илюзията, че всичко е разпродадено на зелено, след това малко по малко си продават апартаментите на още по-набалончени цени.
                                След 5 страници в imot.bg нищо не ми хареса, та какво да говорим .
                                Ножа не е опрял до кокъла, даже кожата не е пробил!
                                Все си мисля, че чисто и просто, цените на имотите няма да ги бутнат никакви такива очаквания за криза, данъци и прочие шокови сътресение, а най-чисто и просто пазара ще достигне връхната си точка, ще се изчерпи, задържи на едно място и плавно ще тръгне надолу в по-дълъг период от време.
                                За първи път си започнал да осъзнаваш ситуацията донякъде с изключение на подчертаното. Хубавото е разпродадено на познати и запазено за тях не на зелено , а 1-2 години преди зеленото.
                                А ако тръгнеш по огледи ще са хванеш за главата какво нямане на свестни имоти има и от там колко би струвал такъв....
                                Last edited by pesimist4o na kvadrat; 30.09.2021, 12:22.

                                Коментар

                                Working...
                                X