IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

    Тая сума е само на пръв поглед, от нея извади данъците 10% ( 600лв като си приспадне амортизация), извади годишния данък за апартамента, извади месечна такса за чистачка на входа, асансьор....извади парите които ще даде за почистване, пране и т.н на апарта, извади таксата за кабелна телевизия и интернет, извади парите за ток, вода за дните през които ще отдава, извади и пари за амортизация на мебелите и техниката защото едно е да отдаваш целогодишно на човек дето ходи на работа и вечерта е в къщи а съвсем друго за 2 месеца да минат 30 човека през апарта.... та крайната сума ще е съвсем различна
    ами то се получава май ,
    че няма да взима , а че ще дава
    хихихихи

    6 бона вика ми е печалбата за годината
    от тази инвестиция

    ахахахахахахаах

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение





      при пълна заетост на измисления имот 6,5 бона. И ще чакаш до догодина за тези пари за семки . Не веднъж съм писал , тук се подвизават страшни клошари . Дай сметка да ти ги пратя бе , панелоинвесторче
      Тая сума е само на пръв поглед, от нея извади данъците 10% ( 600лв като си приспадне амортизация), извади годишния данък за апартамента, извади месечна такса за чистачка на входа, асансьор....извади парите които ще даде за почистване, пране и т.н на апарта, извади таксата за кабелна телевизия и интернет, извади парите за ток, вода за дните през които ще отдава, извади и пари за амортизация на мебелите и техниката защото едно е да отдаваш целогодишно на човек дето ходи на работа и вечерта е в къщи а съвсем друго за 2 месеца да минат 30 човека през апарта.... та крайната сума ще е съвсем различна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Аз не познавам такъв. А знам хиляди в Гърция, Испания .. баш гастари. Най-"богатия" дето познавам е бил 17 години в майорка - къде 60-70к беше спастрил. Другите по читавите държави - ВСИЧКИ КОИТО ПОЗНАВАМ СИ КУПУВАТ ЖИЛИЩА. УЖ БИЛО ТРУДНО. И в ЮК, Холандия си купуват къщи че и по 300к. Даже редкретин-а си купи. Да не би да взема повече от НЕМЕЦ? ТЕ НЕ ИСКАТ ДА КУПУВАТ ИМОТИ - ВСИЧКО ИМ Е НА ЛИЗИНГ/НАЕМ. И това е по добре от загробване на всички усилия за 4 стени и да вкара детиту у университета, по възможност чужбина, че да не го издържа
        Даже вика, ало Ми повече взимам от средното за региона, ама в рамките на +10%.
        А камиларя къде го забрави, пустинния мелеонер?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
          Време е за акции. И само ще помоля форумците кредитополучатели малко по-тихо, че е късно и хората искат да си лягат.
          Време е за крипто. +13% без риск от въздуха тази вечер
          Нали, Три без пари?

          Коментар


          • Време е за акции. И само ще помоля форумците кредитополучатели малко по-тихо, че е късно и хората искат да си лягат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Нема издънка Ботич... С цифри и статистика много рядко ми се случва :-)... не че е невъзможно....Около 15% от апартите на последните 2 места дето живея са купени от БГ хора живеещи и изкарващи пари в чужбина, и да речем още 15% от хора живели и изкарали парите пак там, но сега живеят в тези апарти....
              Хора излезнали в чужбина 2007-2010 в чужбина , ако до момента не са спестили поне 200К евро / 10К на години и малка възвръщаемост през годините/ не знам защо са отишли въобще.... Някои си купуват там, други в провинцията и т.н., но има огромен брой които биха взели и в София на добро място.... Биха взели дори и да не го ползват и без наеми просто ей така да покажат колко са велики.... Та така те са част от пазара....
              За другото разпределение в някаква степен съм съгласен с теб...Описах го и в другият пост донякъде....
              Аз не познавам такъв. А знам хиляди в Гърция, Испания .. баш гастари. Най-"богатия" дето познавам е бил 17 години в майорка - къде 60-70к беше спастрил. Другите по читавите държави - ВСИЧКИ КОИТО ПОЗНАВАМ СИ КУПУВАТ ЖИЛИЩА. УЖ БИЛО ТРУДНО. И в ЮК, Холандия си купуват къщи че и по 300к. Даже редкретин-а си купи. Да не би да взема повече от НЕМЕЦ? ТЕ НЕ ИСКАТ ДА КУПУВАТ ИМОТИ - ВСИЧКО ИМ Е НА ЛИЗИНГ/НАЕМ. И това е по добре от загробване на всички усилия за 4 стени и да вкара детиту у университета, по възможност чужбина, че да не го издържа
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Нотариуси в София изповядват имотни сделки с Биткойни!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yandox

                  хихихи
                  ко каза ко ?

                  ей шутьо, ай бягай смятай с калкулатора
                  то бива бива - нямте спирка в глупостите бе

                  пс: 30 бимберици не си виждал у живот си анасонен
                  Дублиращ абонат си ти. Как предполагаш кой какво има? Кристално кълбо ли имаш? Два пъти по толкова съм дал за самоучастие. Искам да видя когато ги направя отново тази година, а дори на бараката на дядо ти на село не е паднала цената, как ще се гърчиш като червей

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                    Одих два пъти май месяц и края на август , ама моите роднини още одат. Догодина сички ще одим в слабио сийзън, живот и здраве, щото през активнио 2,5 месеца 75 дана по 90лв. ке ми требат за подобрения.
                    оплел си кошЕто.
                    сега само чакай на гюме форумни милионери- квартиранти.

                    пп. на многониковия не разчитай. още маже филии с домашна лютеница, докато пише гръмко по форумите
                    Last edited by ratten; 30.09.2021, 22:24.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение





                      при пълна заетост на измисления имот 6,5 бона. И ще чакаш до догодина за тези пари за семки . Не веднъж съм писал , тук се подвизават страшни клошари . Дай сметка да ти ги пратя бе , панелоинвесторче
                      Дръж се прилично бе подмостовец, аз не съм те псувал тази вечер, ама си го просиш. Става въпрос за две стаи в 4-тия град. В първия имам 10. + 20м2 търговски. Ако ги сложа грубо още 30 бимберици, ще си прережеш ли вените от яд
                      Ако смяташ, че е измислен , търся облог, най -страшната дума за понижителите
                      Last edited by 13ADROL; 30.09.2021, 22:16.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                        Одих два пъти май месяц и края на август , ама моите роднини още одат. Догодина сички ще одим в слабио сийзън, живот и здраве, щото през активнио 2,5 месеца 75 дана по 90лв. ке ми требат за подобрения.




                        при пълна заетост на измисления имот 6,5 бона. И ще чакаш до догодина за тези пари за семки . Не веднъж съм писал , тук се подвизават страшни клошари . Дай сметка да ти ги пратя бе , панелоинвесторче

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          лордче, оди ли на бургас тоя сезон
                          или като мине наплива
                          Одих два пъти май месяц и края на август , ама моите роднини още одат. Догодина сички ще одим в слабио сийзън, живот и здраве, щото през активнио 2,5 месеца 75 дана по 90лв. ке ми требат за подобрения.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                            е чиф ще го търси там
                            влак - билети - кашони - плаж - студ

                            по добре си му е в Слатина и у лидъла
                            отсреща - да не е луд

                            а за тебе наплива минава сигурно ноември
                            хиихихииххи
                            Пак ли между два адреса семерината опусна?Съсредоточи се върху обслужването на клиентите никой не го еня за тебе.Най добре ще е да се разкараш.Маймун

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              лордче, оди ли на бургас тоя сезон
                              или като мине наплива
                              е чиф ще го търси там
                              влак - билети - кашони - плаж - студ

                              по добре си му е в Слатина и у лидъла
                              отсреща - да не е луд

                              а за тебе наплива минава сигурно ноември
                              хиихихииххи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                                За сметка на това, всички понижители тънат в разкош и богатство, ама според тях цените на НИ са финансово самоубийство, а брокерска комисионна от порядъка на 15 000лв. е жив обир и дране.
                                лордче, оди ли на бургас тоя сезон
                                или като мине наплива
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X