IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Джонка, всеки си има мнение, субективно Аз споделих моето, дано съм бил полезен на някого. Ти така или иначе търсиш друго. Ако беше същото като ливадите и хладилника и цените щяха да са същите Успех, тъй като търсиш нещо много специфчно и аз да кажа като колегите, по-близо до твоите изисквания от това до американското много трудно ще намериш. А то времето си минава и хубавите места/неща стават все по-малко. Както виждаш налага се малко да се правят и компромиси. Скоро и тотално гадни ще са ок,щото няма да има нищо по-добро.

    ПП това е в дианабад на границата с изток за което говорим, а щом в изток ти е като в ливадите и търсиш по-добро от това. Не си за тази държава/ столица и само ще си губиш времето и ще се ядосваш.
    Last edited by pepe1234; 04.11.2021, 12:11.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

      Наполовина си прав, наполовина не. Калове няма,метрото е буквално на 3-5 мин. трафика доста, но е за в уличките навътре, тинтява и пимен зографски, николай хайтов е ок има място да се разминеш, кратери по тинтява, но там нямаш какво да търсиш. Като си с ок дограма няма проблем с метрото. Еднакво далече е от ловния парк и борисовата и се стига нормално. По тинтява изникнаха много престижни сгради и продължават индустриална зона вече почти няма. Ще имаш проблеми с паркирането ако нямаш гараж и паркомясто, района се обособява като престижен. Самия факт че тея строят там го доказва.
      Престижен според брокери и строители, за да продават по-скъпо. Но реално качеството на живот там е сходно с това в Хладилника и Вадите. Безразборно строителство на места, които са били с друго предназначение и цялата планировка на града е тотално компроментирана.
      Ловният парк е една гора, задръстена с всякакви боклуци и изобщо не става според мен.

      Района съм го обикалял и пеша, и с автомобил, за да придобия представа за това, как бих се чувствал на това място. Оглеждах имоти в двата Диаманта на Артекс, както в други нови сгради наоколо. Заключението ми е, че абсолютно не става. Комбинация от лъскави нови сгради, стари ЕПК, разни рушащи са бараки и складове и всичко това без никакъв ред и посока.
      И не говоря за Дианабад - там така или иначе не гледам имоти. Говоря за самия квартал Изгрев.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

        Пропуснал си че е много близо до метролинията, а там метрото е надземно. То е много шумно като си наблизо дори като е под земята, а така не ми се мисли. Хем си близо до метрото, хем прекалено близо.
        не съм казах, че като си с ок дограма нямаш проблем, освен това метрто е север североизток, ако вземаш, вземаш от другата страна там е по принцип към витоша и да над 4ти етаж, защото метрото и булеварда са там някъде като височина. Преди там минаваше трамвая и беше даже доста по шумен от метрото
        Last edited by pepe1234; 04.11.2021, 11:02.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

          Наполовина е си прав, наполовина не. Калове няма,метрото е буквално на 3-5 мин. трафика доста, но е за в уличките навътре, тинтява и пимен зографски, николай хайтов е ок има място да се разминеш, кратери по тинтява, но там нямаш какво да търсиш. Като си с ок дограма няма проблем с метрото. Еднакво далече е от ловния парк и борисовата и се стига нормално. По тинтява изникнаха много престижни сгради и продължават индустриална зона вече почти няма. Ще имаш проблеми с паркирането ако нямаш гараж и паркомясто, района се обособява като престижен. Самия факт че тея строят там го доказва.
          Пропуснал си че е много близо до метролинията, а там метрото е надземно. То е много шумно като си наблизо дори като е под земята, а така не ми се мисли. Хем си близо до метрото, хем прекалено близо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Твърде близо е до булеварда, околностите изглеждат като лунен пейзаж - нещо средно между западаща индустриална зона и жилищен квартал. Същото важи и за района Тинтява. Улици с огромни кратери - изобщо неспособни да поемат трафика. Метрото е близо, но за да стигнеш дотам трябва да газиш из калове и да се скиташ из разбитите улици - няма един нормален тротоар. Паркът е далеч - пак 10 минути през мизерията, докато го стигнеш. Освен това самият парк е една гора пълна с боклуци и няма нищо общо с Южния.

            Много ми прилича на Хладилника - и него го пишат брокерите за "район Лозенец", но няма нищо общо и едва ли скоро ще заприлича на нормално място за живеене.
            Наполовина си прав, наполовина не. Калове няма,метрото е буквално на 3-5 мин. трафика доста, но е за в уличките навътре, тинтява и пимен зографски, николай хайтов е ок има място да се разминеш, кратери по тинтява, но там нямаш какво да търсиш. Като си с ок дограма няма проблем с метрото. Еднакво далече е от ловния парк и борисовата и се стига нормално. По тинтява изникнаха много престижни сгради и продължават индустриална зона вече почти няма. Ще имаш проблеми с паркирането ако нямаш гараж и паркомясто, района се обособява като престижен. Самия факт че тея строят там го доказва.
            Last edited by pepe1234; 04.11.2021, 11:00.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Твърде близо е до булеварда, околностите изглеждат като лунен пейзаж - нещо средно между западаща индустриална зона и жилищен квартал. Същото важи и за района Тинтява. Улици с огромни кратери - изобщо неспособни да поемат трафика. Метрото е близо, но за да стигнеш дотам трябва да газиш из калове и да се скиташ из разбитите улици - няма един нормален тротоар. Паркът е далеч - пак 10 минути през мизерията, докато го стигнеш. Освен това самият парк е една гора пълна с боклуци и няма нищо общо с Южния.

              Много ми прилича на Хладилника - и него го пишат брокерите за "район Лозенец", но няма нищо общо и едва ли скоро ще заприлича на нормално място за живеене.
              Току-що описа половин София Иначе както казах, Дианабад ставаше до преди 15 години, първата вълна на застрояване му е#@ $%^ката - тогава се и изнесох от там, та чак до Индийския океан
              Иначе конкретното блокчЕ има и бонус - не само е твърде близо до булеварда (метрото пречи повече отк булеварда), ами и първите два три етажа са ПОД булеварда.
              Нищо в София скоро няма да е нормално място за живеене.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                Не видях цена? Обзаведени и направени ги продават или шпакловка и замазка или и двете?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

                  Ей, това парче земя доживях да го застроят. Имаше едно време някакво складче там.
                  Не е толкова лошо мястото, лошото е че тепърва се строи наоколо - и ще стане още по-задръстено.
                  Не знам дали и СофтУни-от няма да вдигнат.

                  Червена звезда не беше лош квартал, докато беше с 42 блока.
                  Твърде близо е до булеварда, околностите изглеждат като лунен пейзаж - нещо средно между западаща индустриална зона и жилищен квартал. Същото важи и за района Тинтява. Улици с огромни кратери - изобщо неспособни да поемат трафика. Метрото е близо, но за да стигнеш дотам трябва да газиш из калове и да се скиташ из разбитите улици - няма един нормален тротоар. Паркът е далеч - пак 10 минути през мизерията, докато го стигнеш. Освен това самият парк е една гора пълна с боклуци и няма нищо общо с Южния.

                  Много ми прилича на Хладилника - и него го пишат брокерите за "район Лозенец", но няма нищо общо и едва ли скоро ще заприлича на нормално място за живеене.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    разяжда ме мише любопитство
                    с какво по-точно, ти е симпатичен накавръка
                    Никола е един от малкото хора тук, които застават с истинското си име.
                    Отстоява си мнението, каквото и да е то - достоен е за уважение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Локацията не струва, ново строителство с неясно качество. Никакъв шанс.
                      Ей, това парче земя доживях да го застроят. Имаше едно време някакво складче там.
                      Не е толкова лошо мястото, лошото е че тепърва се строи наоколо - и ще стане още по-задръстено.
                      Не знам дали и СофтУни-от няма да вдигнат.

                      Червена звезда не беше лош квартал, докато беше с 42 блока.

                      Коментар


                      • Да лихвите ще се качват, но няма да е толкова скоро колкото си мислите. Американците като вдигнат, чакайте около година след това ЕС.
                        Last edited by pepe1234; 04.11.2021, 11:35.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                          Тоя направо е измислил нова икономическа теория, при която намаляващите спестявания водят до увеличаване на депозитите. Това е като затоплянето, което води до по-ниски температури.

                          ПП Еврика! Съгласно теорията на тоз професор, предстои поевтиняване на имотите, което ще се изрази чрез техните по-високи цени!
                          всичко е циклично на земята ..
                          има парников ефект в следствие на, който температурата се повишава ..
                          е да ама като се повишава температурата атмосферата става по "гъста"
                          понеже по високата температура води до повече изпарения на водните маси и въобще течностите
                          и атмосферата се насища с всякакви газове, става по гъста и по плътна,
                          съответно слънчевите лъчи по трудно пробиват през атмосферата и повърхността на земята изстива ..
                          съответно температурата на земята се понижава .... ето ти ледников период ..
                          ледников период в следствие на повишаване на температурата ..
                          има една теория, която е много силна, тя обяснява много неща, но най вече как се превишава критичния максимум ..
                          най общо тя гласи, че масата винаги действа положително, ама до един конкретен момент .. после действа обратно .... отрицателно ..
                          действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Ми знам ли. Как разбираш, че някой ти е симпатичен? Може би това, че във форума и под статиите от сигурно година време все пише и обяснява причините за предстоящо до седмица две увеличаване на лихвите. Очевидно чете, интересува се, ходи по конференции... все интелектуални занимания, в които аз като бачкатор не си потапям кутрето дори. В един двуизмерен, подреден по конец и чернобял свят сигурно щеше да е прав. Сигурно щеше да е по-хубаво, ако беше прав. Пък и в училище внимавах, когато учехме "Антигона".
                            ми мен примерно са ми симпатични някои жени,
                            ако аз търся форумен герой, не бих избрал такъв, който не постигнал нищо в живота си. и особено, ако е присъствал на много конференции. тук малко причина и следствие ми се преплитат.
                            ако е за сладки приказки, може да почетеш малко мнения от бъртрам примерно, но и той на чужди лаври гради авторитет. празнодумци, един вид.
                            странно, че мненията ти са интересни и обмислени.
                            Last edited by ratten; 03.11.2021, 22:18.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              разяжда ме мише любопитство
                              с какво по-точно, ти е симпатичен накавръка
                              визуално ли
                              с действия ли
                              с идеи ли
                              или с това, че пейства откъси от статии
                              Ми знам ли. Как разбираш, че някой ти е симпатичен? Може би това, че във форума и под статиите от сигурно година време все пише и обяснява причините за предстоящо до седмица две увеличаване на лихвите. Очевидно чете, интересува се, ходи по конференции... все интелектуални занимания, в които аз като бачкатор не си потапям кутрето дори. В един двуизмерен, подреден по конец и чернобял свят сигурно щеше да е прав. Сигурно щеше да е по-хубаво, ако беше прав. Пък и в училище внимавах, когато учехме "Антигона".

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                nkavrakov1982 ми е симпатичен като форумен участник, но наистина не е случил на хора, от които да се учи. Ама изобщо. Сега разбирам защо все очаква повишаване на лихвите. На фона на този професор тук във форума пишат от академик нагоре.
                                разяжда ме мише любопитство
                                с какво по-точно, ти е симпатичен накавръка
                                визуално ли
                                с действия ли
                                с идеи ли
                                или с това, че пейства откъси от статии
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X