IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
    "Πoвишeниeтo нa цeнитe нa имoтитe paзшиpи пpoпacттa мeждy тeзи, ĸoитo имaт и тeзи, ĸoитo нямaт; пoдcили ядa oтнocнo нepaвeнcтвoтo, ĸaĸтo и oбвинeниятa, чe пaзapът нa жилищaтa e cчyпeн, нeфyнĸциoниpaщ и нeчecтeн."

    хихихихихихи
    със сигурност пазара е нечестен
    харесам си аз имотче, зачакам да му падне цената
    и изведнъж хоп! някой нахалник го купил!
    на какво прилича това?!
    препоръка е

    Коментар


    • "Πoвишeниeтo нa цeнитe нa имoтитe paзшиpи пpoпacттa мeждy тeзи, ĸoитo имaт и тeзи, ĸoитo нямaт; пoдcили ядa oтнocнo нepaвeнcтвoтo, ĸaĸтo и oбвинeниятa, чe пaзapът нa жилищaтa e cчyпeн, нeфyнĸциoниpaщ и нeчecтeн."

      хихихихихихи

      Коментар


      • ето кои и какви купуват и вдигат цените
        1000 като тоя и ето 120 000 апарта
        като се добаявят и очилатите ИТ и някой
        друг наивник с кредит - чул че '' сега е време за апартамента''
        от ФИКИ - и картинката се изяснява
        а панелните лидълци и джуджета - подскачат
        в такт и смятат вечер на калкулатора
        докато чуят едно силно звучно и дълго '' ПУУУУУУУУУУКККККККК''
        тогава вече ще има :
        АМА ...КАК ТАКА
        хихихи

        SVOBODNAEVROPA.BG
        "Чакаме си ключовете". Как сръбски политик казваше, че няма 24 имота в България, а се оказа, че лъже





        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Кооперацията във Вазов е строена някъде 1971. Баща ми е вербуван 50те. Много се разминават годинките, не мислиш ли? Или смяташ, че като са го изкарали от зандана са му предложили договор на зелено за апартамента след 20 години срещу вярна служба?
          Приеми го, че е бачкал като ИТ специалист и за 20 годинки си е изплатил кредитчето. Типичната жертва на вас-брокерастите. Или откриваш някакви коренни разлики?

          Не те знам на какви години си, но има страшно много келешлък и незнание в изказванията ти. Личи си, че идея си нямаш какво точно е ставало и как е ставало преди 10ти. Нищо чудно да си някой 30 годишен. С една дума - конкурираш Бонка и Ледосветлението по брокерско невежество.
          Преди 10 ноември да купиш апарт в СФ е ставало трудно, дори да имаш пари.

          Нали сте гледали "Баш майстора строител" - как хората драпат да купят апарт за себе си и децата си. И се чака.

          Дори да си на хубава държавна работа, където дават жилища, ще ти дадат след 10-20 г.

          Но е имало начин да се пребори системата, ако си хитър.

          Един чичо (близък) се оженил, но нямало къде да живеят с жена си. Работел в ГСВ (Строителни войски). Сестрата на жена му ги приютила в кухнята си. А той си пуснал молба в ГСВ, че е крайно нуждаещ се, че няма къде да живее, че са младо семейство и веднага му дали апарт. Има и други случаи, но да не ви отегчавам,

          И са заобикаляли правилата - за някой може, за други не може.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Защото ако се интересуваш ще разбереш че обитаването и "живеенето" в гараж не е незаконно. Даже е евтино. За наем също. Сори че отговарям вместо Маверик.
            То и в палатка пак така Даже а нейния фон гаража е делукс!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Защото ако се интересуваш ще разбереш че обитаването и "живеенето" в гараж не е незаконно. Даже е евтино. За наем също. Сори че отговарям вместо Маверик.
              благодарим за информацията но няма да ни е нужна
              хихихихих

              на теб сигурно ти е свършила добра работа
              та от колко години живучкаш в гаражче
              хихихих

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Ебаси наглеца....верно, ей ги до фургона и сливите и оназ дето мечката е прекършила. Ай-ай, Джони, като изключим фургона парцела ти не е лош.
                Леле, разкрихте ме. Да имаш приятел брокер си е голяма далавера.
                Фургонът ми е Хоум-Офисчето. Вътре е люкс. Само кенеф няма, но какво да се прави...Ако си ходил на Станка Седларова на гости, предполагам знаеш как е.

                Коментар


                • Не отговарям за "гилдията", отговарям за себе си.
                  Имот продавам, отдавам такъв, какъвто е.
                  Ако купувам за клиент, подлежи на много проверки...
                  Със здраве!

                  Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                  Маверик, я кажи защо вашата гилдия не я е срам да продава "апартаменти" със статут на гаражи и магазини, които били подходящи за " инвестиция"?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                    Маверик, я кажи защо вашата гилдия не я е срам да продава "апартаменти" със статут на гаражи и магазини, които били подходящи за " инвестиция"?
                    Защото ако се интересуваш ще разбереш че обитаването и "живеенето" в гараж не е незаконно. Даже е евтино. За наем също. Сори че отговарям вместо Маверик.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                      На мен ми прилича, че пробутва неговия фургон...
                      Маверик, я кажи защо вашата гилдия не я е срам да продава "апартаменти" със статут на гаражи и магазини, които били подходящи за " инвестиция"?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                        На мен ми прилича, че пробутва неговия фургон...
                        Ебаси наглеца....верно, ей ги до фургона и сливите и оназ дето мечката е прекършила. Ай-ай, Джони, като изключим фургона парцела ти не е лош.
                        Last edited by bulgarian lev; 04.10.2021, 23:08.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          виде ли Джони дето нема кой да му окоси тревата кво ми пробута. Неговата я не дава.
                          На мен ми прилича, че пробутва неговия фургон...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Мапсът стига дотук, оттам продължаваш нагоре, има няколко стари махали, които са слабо населени: Самото място кое е, нямам идея. Но е в тоя район. Близо до центъра, над манастира.

                            https://www.google.com/maps/@42.8433...6!9m2!1b1!2i47


                            Погледни и това:

                            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...mo1&f1=1&fe7=1

                            Село Табашка, имаш и нелош асфалт дотам. Гледките са брутални, от малко по-друга перспектива, цялото било от Триглав до Купените.

                            А за баба Меца си прав - имаме посещения, доста чести. Представи си дърво-млада синя слива с диаметър на ствола над 20см - прекършено като сламка. За каква сила иде реч. Под нея - все едно валяк е минавал.
                            То и ограда не може да спре някой як мечок. Кърти и поваля всичко, катери се, но повече мачка. Само с ток по оградата би могло, но пак си е игра на покер.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение

                              Ще конфискуват ( да,да, ще конфискуват, няма да национализират) имотите на богатите и ще ги раздават на бездомните голтаци по програма, като онази с уредите за отопление.
                              ​​​​​​
                              От богатите ще конфискуват и ще ги раздават на каскетите да не вдигат врява и да бутат демокрацията. А отделно и с програма за заселване и връщане на чужденци-гастари. Такива като Ред кредита го намамват с покупка за 1 евро, да инвестира с лек кредит и реновира и гарантиран наем на година 3000 лв.
                              Last edited by bulgarian lev; 04.10.2021, 22:47.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                                Леве, това верно ли, бре...?!?
                                виде ли Джони дето нема кой да му окоси тревата кво ми пробута. Неговата я не дава.
                                Last edited by bulgarian lev; 04.10.2021, 22:46.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X