IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
    Mомци гледайте фючърсите на тока по борсите из Европа....Иде зима и съвсем няма да ни е до имоти...Аз отдавна пиша че през 2022 ще има МЯУ и БАУ и МЕЕ и БЕЕ.....При 700 кинта ток иде направо хиперинфлация.....Аз съм се запасил с 15 кубика дърва имам и малко кимур...При тая цена на тока колко ли фирми ще хлопнат кепенците????А ако го докараме до режим на тока ще стане весело.....Днес засях 70 декара пшеница....Бог да ни е на помощ....
    да, aмa, кризите се създават от хората,
    сега са решили да е енергиен локдаун, ама нали трябва да има някоя достоверна мантра за масите.
    Ужким фирмите са със намалени продажби, има проблеми със системите за доставка, хората работят от дома и/или са безработни, ама тая година газта била кът, нямало вятър за перките, и други алабализми.
    Как пък не ги предвидиха тия неща предварително и да имат достатъчно газ на склад доставен от Катар, Азерски или Хамерикански, в най-лощия случай - Руски.
    Де да беше само проблема с енергията, във 48 часов прозорец Фейса падна за седем часа, Пандора пусна компроматите, оная свидетелства срещу Фейса и 1.7 млрд Фейсови акаунти се продават .....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ernan Kortes Разгледай мнение

      Ударно купувам всичко на промоция,кашкавали,сирена,олио,каквото се сетиш,на ниските цени.За Нова Година се очакват празни рафтове,заради проблемите с логистиката.Който иска да купува подаръци да го прави сега,по рано.
      А, на този фон се очаква имотите да поевтиняват нали хахаха

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

        добре дошъл обратно. Защо не си ползваш оригиналния ник? Остави банките и лихвите и дай нова дата, че сегашните понижители не смеят. Хубаво е, че пак даваш инфо от вътре, този път е от шефа на Булинс.

        пп. между другото произнася се Ернан Кортес, но се пише Hernan Cortes. Да беше прочел малко по-добре испанската история...
        Сега не ми се занимава да го сменям.Карай.Между другото инфото е това.Каза ми го моята приятелка от КФН.Те са в застрахователния надзор.Чакали са около половин час за среща при проверка на Булинс,и докато са чакали счетоводителката са си поговорили.Това е.
        Last edited by X_Y; 07.10.2021, 08:50.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
          Mомци гледайте фючърсите на тока по борсите из Европа....Иде зима и съвсем няма да ни е до имоти...Аз отдавна пиша че през 2022 ще има МЯУ и БАУ и МЕЕ и БЕЕ.....При 700 кинта ток иде направо хиперинфлация.....Аз съм се запасил с 15 кубика дърва имам и малко кимур...При тая цена на тока колко ли фирми ще хлопнат кепенците????А ако го докараме до режим на тока ще стане весело.....Днес засях 70 декара пшеница....Бог да ни е на помощ....
          Ударно купувам всичко на промоция,кашкавали,сирена,олио,каквото се сетиш,на ниските цени.За Нова Година се очакват празни рафтове,заради проблемите с логистиката.Който иска да купува подаръци да го прави сега,по рано.

          Коментар


          • Моите пенсии, за радост на Yandox:
            Панелена 500
            тухлена в Софето- 600
            итонгова в Софето-150
            тухлена в Бургас- от 45 до 90 дневно според сезона
            Б Е З Ц Е Н Н О!
            Заплата- 2300
            Last edited by 13ADROL; 06.10.2021, 23:09.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ernan Kortes Разгледай мнение
              https://www.investor.bg/novini/130/a...2012-g-337079/

              Не купувайте на зелено в никакъв случай в момента.Доста строителни компании започват да изнудват купили на зелено клиенти да им дават повече пари за сгради почнати на по-ниски цени,защото няма да могат да ги завършат при настоящите разходи,които са непосилни за тях...инфото е от шефа на Булинс.

              И Полша изпрати лихвите нагоре на фона на лъжите и глупостите които се пишат в България.
              Унгария,Чехия,Румъния,Нова Зеландия,Норвегия...всички Централни банки една по една започват да вдигат цената на кредита...В Щатите ипотеките също са нагоре в Русия банките започват да начисляват положителни лихви по депозитната маса..
              Остави банките и лихвите и дай нова дата, че сегашните понижители не смеят. Хубаво е, че пак даваш инфо от вътре, този път е от шефа на Булинс.

              пп. между другото произнася се Ернан Кортес, но се пише Hernan Cortes. Да беше прочел малко по-добре испанската история...
              Last edited by X_Y; 07.10.2021, 08:49.

              Коментар


              • Mомци гледайте фючърсите на тока по борсите из Европа....Иде зима и съвсем няма да ни е до имоти...Аз отдавна пиша че през 2022 ще има МЯУ и БАУ и МЕЕ и БЕЕ.....При 700 кинта ток иде направо хиперинфлация.....Аз съм се запасил с 15 кубика дърва имам и малко кимур...При тая цена на тока колко ли фирми ще хлопнат кепенците????А ако го докараме до режим на тока ще стане весело.....Днес засях 70 декара пшеница....Бог да ни е на помощ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                  E, ама тука икономиката е по-силна и здрава от тези на Полша,Чехия и Н.Зеландия, моля ти се, питай тухларите.
                  Едно птиче ми подшушна за евентуално подбутване на нашия малък имотен пазар ....нали знаеш, една шепа хора държат и банките, и имотите и складовете ....образно казано де.
                  Спирането да приемат срочни депозити от дадени банки дава психологическо подпиране на имотите, пък и държането на кеш от банките само загуби им носи, така че и двете страни са доволни.
                  Доволни са понижителите, щото ни пари имат, ни имоти...остават си по детските стаи и под мостовете, демек в зоните им на комфорт

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ernan Kortes Разгледай мнение
                    Ама как така ?Нали уж банките обещаха ниски лихви?Ама как така ги вдигат,като буквално до онзи ден,говореха обратното?Ха ха...БГ купувачите май скоро ще трябва да връщат чадърчето ,защото времето се развалии..
                    E, ама тука икономиката е по-силна и здрава от тези на Полша,Чехия и Н.Зеландия, моля ти се, питай тухларите.
                    Едно птиче ми подшушна за евентуално подбутване на нашия малък имотен пазар ....нали знаеш, една шепа хора държат и банките, и имотите и складовете ....образно казано де.
                    Спирането да приемат срочни депозити от дадени банки дава психологическо подпиране на имотите, пък и държането на кеш от банките само загуби им носи, така че и двете страни са доволни.

                    Коментар


                    • 01.10.2021 0.00
                      01.09.2021 0.00
                      01.08.2021 0.00
                      01.07.2021 0.00
                      01.06.2021 0.00
                      01.05.2021 0.00
                      01.04.2021 0.00
                      01.03.2021 0.00
                      01.02.2021 0.00
                      01.01.2021 0.00
                      лихвената статистика на БНБ . Б О Л И !
                      Last edited by 13ADROL; 06.10.2021, 21:45.

                      Коментар


                      • Ама как така ?Нали уж банките обещаха ниски лихви?Ама как така ги вдигат,като буквално до онзи ден,говореха обратното?Ха ха...БГ купувачите май скоро ще трябва да връщат чадърчето ,защото времето се развалии..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          Преди 2 години писах че повишените заплати ще изяде калкулираните печалби на строителите. Сега тройните цени на материалите ще им ги занули, а търгашите хич не обичат да работят залудо. не е ли 100% не работят.
                          Сами се сетете какво ще последва, след като и 2% СПАД имаме отчетен от НСИ. И ни затрупаха брокерастите с глупости как се купувало на поразия и цените хвърчали с дни, опс с часове
                          ясно е какво
                          това което пишем през последните месеци

                          ПУУУУУУУУУУУУУУУККККККККККККККККККККККК !!!!!!

                          но ще има изненадани от МЯУ
                          ще питат озадачени
                          АМА КАК ТАКА





                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ernan Kortes Разгледай мнение
                            https://www.investor.bg/novini/130/a...2012-g-337079/

                            Не купувайте на зелено в никакъв случай в момента.Доста строителни компании започват да изнудват купили на зелено клиенти да им дават повече пари за сгради почнати на по-ниски цени,защото няма да могат да ги завършат при настоящите разходи,които са непосилни за тях...инфото е от шефа на Булинс.

                            И Полша изпрати лихвите нагоре на фона на лъжите и глупостите които се пишат в България.
                            Унгария,Чехия,Румъния,Нова Зеландия,Норвегия...всички Централни банки една по една започват да вдигат цената на кредита...В Щатите ипотеките също са нагоре в Русия банките започват да начисляват положителни лихви по депозитната маса..
                            Преди 2 години писах че повишените заплати ще изяде калкулираните печалби на строителите. Сега тройните цени на материалите ще им ги занули, а търгашите хич не обичат да работят залудо. не е ли 100% не работят.
                            Сами се сетете какво ще последва, след като и 2% СПАД имаме отчетен от НСИ. И ни затрупаха брокерастите с глупости как се купувало на поразия и цените хвърчали с дни, опс с часове
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                              обясняваме на панелджиичета и караванаджии
                              на бонки и монки на дурки и м....ки
                              че това което четат и постват тук като инфо е КРАЯТ НА ЕДИН ТРЕНД
                              но как да разберат - то е свикнало да се екзалтира по върхове
                              а после да пита с болка : АМА КАК ТАКА
                              хихихи
                              това разбира се ако приемем че не го
                              правят комерсиално, а от глупост

                              макар и изненадващ, ходът поставя Полша в унисон с други страни от региона. Унгария и Чехия вдигнаха лихвите си вече няколко пъти в отговор на сходно ускоряване на инфлацията и планират да пристъпят към още повишения. Румъния неочаквано увеличи лихвите във вторник за първи път от 2018 г. насам.
                              Освен в региона натискът за затягане на паричната политика се увеличава и у дома, въпреки че растящите случаи на COVID-19 създават рискове за възстановяването на икономиката след блокадите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
                                Нещата загрубяват - https://www.investor.bg/nachalo/0/a/...gariia-337004/
                                Световната банка рязко повиши прогнозите си за икономиката на България

                                Натрупаните парички РЯЗКО ще загубят сила на имотния пазар
                                https://www.investor.bg/novini/130/a...2012-g-337079/

                                Централната банка вече не може да игнорира подобна инфлация. От друга страна това е напълно шокиращо решение предвид изявленията на Глапински до момента“, коментира Моника Куртек, главен икономист в Bank Pocztowy.

                                Коментар

                                Working...
                                X