IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

    Грешка. Грешка. Едни пари ще спрат да ходят в едни офшорики и ще си останат в БГ. Едни фирми ще спрат да са абонирани за обществени поръчки. Цялата мутрогенщина ще и секнат париците "бизнеса", което ще отвори един голям вакум в икономиката, мястото за конкуренция и чсатна инициатива. Смятам че предстои икомомически бум пред нас въпреки всички лоши перспективи, очаквам много силни бъдещи 5 години за страната.
    Аз очаквам нови 30 години, пак преход Ходете, не ми пречите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

      Това на морето е започнало от миналата година още . В пълна сила . Не помня точно , но ми се мярна тук , някакъв абсолютен смешен ''инвеститор'' , който се хвалеше , че е купил 2021 - лятото на морето , май в Бургас и то с кредит .
      Ами , на такива просто и Господ не може да им помогне .
      Хората чистят , продават , бягат , той купува на върха и то с кредит . При това и се хвали .
      Ужас !

      Освен ако не е ''* майстор на късия разказ""* , и си ги пише хей така , за спорта или за '' няколко $ повече ""
      Хахахаха, този някой беше купил на 21 април, което НЕ Е лято. Кредитът е 35% от покупната цена на този инвеститор, което НЕ Е "покупка с кредит". Ужасът е в сърцата на плъховете, които не могат да прогнозират

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
        https://www.pariteni.bg/novini/imoti...i-u-nas-240819

        Чужденци масово продават имотите си у нас !!
        Срив на инвестициите в имоти !!!!
        Това на морето е започнало от миналата година още . В пълна сила . Не помня точно , но ми се мярна тук , някакъв абсолютен смешен ''инвеститор'' , който се хвалеше , че е купил 2021 - лятото на морето , май в Бургас и то с кредит .
        Ами , на такива просто и Господ не може да им помогне .
        Хората чистят , продават , бягат , той купува на върха и то с кредит . При това и се хвали .
        Ужас !

        Освен ако не е ''* майстор на късия разказ""* , и си ги пише хей така , за спорта или за '' няколко $ повече ""

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          е, да де. ама то и това не го казва със сигурност. а само някакви прогнози за бифоркация.
          ще има ръст, но ръста е спрял... ка така?!
          а мене ми е много важно, каква прогноза ще даде, да мога да си планирам нещата.
          *''Със сигурност''* , какво означава за теб . Говорим за световни процеси и то неслучвали се досега в историята . Това не е като да звъннеш по Нокията , и да кажеш на опърпаните наемателчета от едностайката , че на 5ти в 13.30 идваш за 300 те лева наем .
          Тук процесите и причините за тях са малко по сложни .
          Затова диапазона 2022 и 2023 е доста приемлив за хора, които знаят какво предстои , и могат да вземат адекватно решение за активите си . Но най общо - сега не е време за купуване на имот , тъй като пазара е БАЛОН !!!

          А който плува без гащи , като се отдръпне прилива 2022 /2023 - ще лъсне пред всички с измислената си 2029 ( това Бъфет го е казал )
          Last edited by Bearfox; 18.11.2021, 19:14.

          Коментар


          • Шок в Пловдив !!!
            На прага на масови съкращения в производствените компании в Пловдиската индустриална зона!!!

            https://www.plovdiv24.bg/novini/plov...lovdiv-1156068

            Коментар


            • https://www.pariteni.bg/novini/imoti...i-u-nas-240819

              Чужденци масово продават имотите си у нас !!
              Срив на инвестициите в имоти !!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                кое от двете?

                лордче, тебе стана ли ти ясно за ръста?
                Първото червено е какво мисли pesimist na kvadrat , a второто , което си почервенил е каквото твърдя аз .
                Между двете , няма никаква прилика или допирна точка .
                Last edited by X_Y; 18.11.2021, 19:14.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                  Не. Много объркани писания. От клетви от няколко месеца за спада точно в този момент до разтегляне на ластика до 23'та година
                  е, да де. ама то и това не го казва със сигурност. а само някакви прогнози за бифоркация.
                  ще има ръст, но ръста е спрял... ка така?!
                  а мене ми е много важно, каква прогноза ще даде, да мога да си планирам нещата.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    кое от двете?

                    лордче, тебе стана ли ти ясно за ръста?
                    Не. Много объркани писания. От клетви от няколко месеца за спада точно в този момент до разтегляне на ластика до 23'та година

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                      Инвстиционни банкери в БГ няма. По простата причина че няма инвестиционни банки.
                      еми начи със сигурност не е инвестиционен банкер.
                      аз дори съм по-склонен да приема, че е въображаем приятел.
                      защото сюжета е малко слаб. двамата с общ доход около 5-6к. пък успели да спестят /за колко време??/ 100к евро.
                      начи те ако са със стандарта на джонката / нали са му все пак приятели/ трябва до сега да са с толко заеми.
                      Last edited by ratten; 18.11.2021, 18:54.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

                        Да така е !!


                        Не , не е така . Не го знам само аз, а и хиляди други умни хора , пък и *знам* е силно казано . По скоро , предполагам с голяма доза увереност , по голяма от твоята , че ръста ще продължи. И не съм казал догодина със 100% . Догодина или 2023 . Но ръста , свърши !
                        кое от двете?

                        лордче, тебе стана ли ти ясно за ръста?
                        Last edited by ratten; 18.11.2021, 18:38.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
                          Може човека да не е инвестиционен банкер или вижда прекалено добре недостатъците при всеки актив в момента.
                          Като гледам, има си достатъчно в имоти. Сега да влиза на борсата точно, ако вдигнат лихвите дали е добре? Може да си взема злато за 50000 евро и да чака да види, какво ще стане догодина.
                          Инвстиционни банкери в БГ няма. По простата причина че няма инвестиционни банки.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                            За едно нещо си прав - когато цените на имотите падат има по-голям проблем от това, а падането на тези цени е следствие на проблема.
                            Да така е !!
                            Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                            Сега дали ще е точно догодина само ти го знаеш, но тук във форума го чета същото от 5 години.... и все е догодина и вспка следваща година е догодина.
                            Не , не е така . Не го знам само аз, а и хиляди други умни хора , пък и *знам* е силно казано . По скоро , предполагам с голяма доза увереност , по голяма от твоята , че ръста ще продължи. И не съм казал догодина със 100% . Догодина или 2023 . Но ръста , свърши !
                            Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                            Някоя догодина обаче ще стане със сигурност....
                            Да - следващата или 2023 !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                              Според мен, тези които се надяват на спад на цените на имотите още спят по кашоните
                              Аз не виждам връзка между черното и червеното , но ако се доверя на твоето наблюдение , ще си направя извод , че тези които се надяват ръста на цените на имотите да продължи , имат някакъв дефицит и сигурно спят в нецели кашони (1/2)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение
                                Неминуемо е падането на цените на недвижимостите догодина ! И това ще дойде с много по лоши съпътстващи неща. Цената на НИ , ще е най малки проблем !!
                                За едно нещо си прав - когато цените на имотите падат има по-голям проблем от това, а падането на тези цени е следствие на проблема.
                                Сега дали ще е точно догодина само ти го знаеш, но тук във форума го чета същото от 5 години.... и все е догодина и вспка следваща година е догодина.
                                Някоя догодина обаче ще стане със сигурност....

                                Коментар

                                Working...
                                X