IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

    Пазара според мен почна да се нажежава.
    тое е пренагрят от преди поне 3 години, въпроса е че отлагат това което предстои до последно ... със всякакви методи и сега ще е тегаво .. много тегаво и то бая време .. единствения вариант тренда да продължи нагоре е ако действително има подем на икономиката, който подем не мисля, че има от къде да дойде .. чужди инвестиции не вярвам, труда в бг стана скъп, конкурираме се вече с някой европейски държави макар и да изоставаме с доста, не сме атрактивни в това отношение . безработицата ще расте .. всички намалят разходите максимално за да останат на пазара и т.н аритметиката на все повече българи няма да им излиза .. идват гладни години според мен . ще стане работата парица е царица .. не че сега не е така, ама ще се засили този момент
    действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

    Коментар


    • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

      Пазара според мен почна да се нажежава.
      Къде ш'са нажежава, като е под нивата си от преди 15 години бре хахахахаха Той умрял.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
        ша варят ли нагоре имотиту иле напротив
        Пазара според мен почна да се нажежава.
        Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

        Коментар


        • ша варят ли нагоре имотиту иле напротив
          действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Потъне ли Бургас, голяма част от бургазлии ще се пренесат към София, сещай се цените накъде ще са. Защо винаги се радваш на новини за покачването на цените? Ти май си таен повишител.
            Къде в София? В някое блато или? Я я отвори картата хахахаха.

            Коментар


            • ECB sees rising risk that housing bubble will burst


              FRANKFURT (Reuters) - The euro zone housing market is heating up, increasing the chances of a correction in both the residential and commercial segments, the European Central Bank said in a stability report on Wednesday.

              With families building up savings during pandemic and increasingly working from home, demand for property is on the rise, pushing house price growth to over 7%, its fastest rate since 2005.

              “Risks of price corrections over the medium term have increased substantially amid rising estimates of house price overvaluations,” the ECB said in a biannual stability report.


              И надолу има още, който иска да цъкне на линка и да чете цялото.


              https://www.reuters.com/article/ecb-...-idUSKBN2I20Q3

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Бургас го дават да потъне до двайсетина години,заради затоплянето.
                Иначе е хубав град.
                Дано си купиш ЕПК в София, докато Бургас потъне

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Бургас го дават да потъне до двайсетина години,заради затоплянето.
                  Иначе е хубав град.
                  Потъне ли Бургас, голяма част от бургазлии ще се пренесат към София, сещай се цените накъде ще са. Защо винаги се радваш на новини за покачването на цените? Ти май си таен повишител.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Бургас го дават да потъне до двайсетина години,заради затоплянето.
                    Иначе е хубав град.
                    Кавръче наздраве

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

                      Това на морето е започнало от миналата година още . В пълна сила . Не помня точно , но ми се мярна тук , някакъв абсолютен смешен ''инвеститор'' , който се хвалеше , че е купил 2021 - лятото на морето , май в Бургас и то с кредит .
                      Ами , на такива просто и Господ не може да им помогне .
                      Хората чистят , продават , бягат , той купува на върха и то с кредит . При това и се хвали .
                      Ужас !

                      Освен ако не е ''* майстор на късия разказ""* , и си ги пише хей така , за спорта или за '' няколко $ повече ""
                      Бургас го дават да потъне до двайсетина години,заради затоплянето.
                      Иначе е хубав град.

                      Коментар


                      • https://trafficnews.bg/bulgaria-obsh...vat-15-228116/

                        Взрив на необслужените кредити !!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Аз очаквам нови 30 години, пак преход Ходете, не ми пречите
                          Е това е, кратко казано.
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                            Грешка. Грешка. Едни пари ще спрат да ходят в едни офшорики и ще си останат в БГ. Едни фирми ще спрат да са абонирани за обществени поръчки. Цялата мутрогенщина ще и секнат париците "бизнеса", което ще отвори един голям вакум в икономиката, мястото за конкуренция и чсатна инициатива. Смятам че предстои икомомически бум пред нас въпреки всички лоши перспективи, очаквам много силни бъдещи 5 години за страната.
                            Аз очаквам нови 30 години, пак преход Ходете, не ми пречите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

                              Това на морето е започнало от миналата година още . В пълна сила . Не помня точно , но ми се мярна тук , някакъв абсолютен смешен ''инвеститор'' , който се хвалеше , че е купил 2021 - лятото на морето , май в Бургас и то с кредит .
                              Ами , на такива просто и Господ не може да им помогне .
                              Хората чистят , продават , бягат , той купува на върха и то с кредит . При това и се хвали .
                              Ужас !

                              Освен ако не е ''* майстор на късия разказ""* , и си ги пише хей така , за спорта или за '' няколко $ повече ""
                              Хахахаха, този някой беше купил на 21 април, което НЕ Е лято. Кредитът е 35% от покупната цена на този инвеститор, което НЕ Е "покупка с кредит". Ужасът е в сърцата на плъховете, които не могат да прогнозират

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                https://www.pariteni.bg/novini/imoti...i-u-nas-240819

                                Чужденци масово продават имотите си у нас !!
                                Срив на инвестициите в имоти !!!!
                                Това на морето е започнало от миналата година още . В пълна сила . Не помня точно , но ми се мярна тук , някакъв абсолютен смешен ''инвеститор'' , който се хвалеше , че е купил 2021 - лятото на морето , май в Бургас и то с кредит .
                                Ами , на такива просто и Господ не може да им помогне .
                                Хората чистят , продават , бягат , той купува на върха и то с кредит . При това и се хвали .
                                Ужас !

                                Освен ако не е ''* майстор на късия разказ""* , и си ги пише хей така , за спорта или за '' няколко $ повече ""

                                Коментар

                                Working...
                                X