IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    само тоя факт е достатъчен да си седнеш и да не се опитваш да му даваш оценки или не дай боже акъл.
    Пълни глупости .В Манастирските ливади сума народ продаваха през глава след като пукна предишния балон.
    Хора с по няколко апартамента там разчистиха всичко което могат от тези локации .
    Там е гето,такова гето направиха вече и в Кръстова Вада,а това доказателството за средата там

    https://www.segabg.com/hot/category-...-nikoy-ne-hodi

    Това по горе е за Кръстова вада ,докато в другото гето Манастирски ливади няма и детска градина

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      За къщите в Красна поляна и пари да имаш не може да се вредиш там ,много малко хора са запознати с тази локация която еуникална за София и може да се сравни с един малък Лозенец без да преувеличавам .
      Къщите в Красна поляна нямат нищо общо с нарицателното Красна поляна ,те се намират на около 1 спирка от ВМА като локация ,от другата им страна е Сердика и над тях Лагера .
      Там трябва да чакаш някой да умре и пак не е сигурно ,най много до етаж да се вредиш но цяла къща забрави или цената ще е умопомрачителна .
      Имотите там се предават само по наследствена линия и рядко се продават изобщо .
      Накавръче знам бе.Са има Лозенец и Лозенец...Красна поляна е по комуникативно място от Лозенец.Иначе Лозенец в долната част е супер покрай ВИАС Римската стена парка..Виж Лозенец на баира не мерси.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        200€ - лека конструкция от бетопан или друг вид термопанели. Като не ти стигне мястото - долепяш 1 или 2 стаи.
        Ще започнем да живеем ПРАКТИЧНО, а не да струпаме всичкото имане в тули и битонь.
        Който е милионер да си строи как иска и какъвто иска палат
        Аз също не разбирам защо са тия палати.Като отрастнат децата и тръгнат по своя си път трябват две стаи с баня...Къщата ми е със 6 стаи ползваме три..Апартамента е спет ползваме три.Децата като се преместят догодина в техните жилища в София остава празно.на жената имотите дори не се интересувам от тях.И да продам нещо не знам какво да правя с парите.Земя си имам достатъчно техника доволно.Е засега нямам комбайн но не ми и трябва проблеми със жътвата нямам приятеля ми първо жъне моето щото е малко в сравнение с неговото..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Факта че си купил в Манастирски ливади ,предполагам изключва всякакви коментари,те стават излишни.
          Не желая да категоризирам и хората живеещи там за да не се обиди някой .
          Като цяло имот в Манастирски ливади не е за хвалба ,а по скори признак за липса на здрав разум .
          само тоя факт е достатъчен да си седнеш и да не се опитваш да му даваш оценки или не дай боже акъл.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Жонка скоро ще узрееш и за Света Троица.Между другото в Красна поляна има и къщи и там ама изобщо не е лошо.Виждаш ли колко е просто наритваш си егото и спираш да си мериш пишката други с такива...Нещата лека полека почват да се нареждат.Живееш си кротко тихо незабележимо изкарвш си кинтата и гледаш да не се набиваш на очи не парадираш с коли пари имоти и жени и те така...просто спираш да се опитваш да си над другите а живееш според каквото ти е необходимо а не според думата искам
            За къщите в Красна поляна и пари да имаш не може да се вредиш там ,много малко хора са запознати с тази локация която еуникална за София и може да се сравни с един малък Лозенец без да преувеличавам .
            Къщите в Красна поляна нямат нищо общо с нарицателното Красна поляна ,те се намират на около 1 спирка от ВМА като локация ,от другата им страна е Сердика и над тях Лагера .
            Там трябва да чакаш някой да умре и пак не е сигурно ,най много до етаж да се вредиш но цяла къща забрави или цената ще е умопомрачителна .
            Имотите там се предават само по наследствена линия и рядко се продават изобщо .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bayhuydaduy
              Понеже тука усилено се самовъхваляват - един, друг; а някой са едни и същи с проблеми с шизо, но нейсе. Да отговоря на въпроса на темата ви, който е и подвеждащ :
              - отрицателен ръст - чакайте па 2008-2010 г.: никой балон НЕ е издържал дълго, а камо ли вечно (може да почетете учебниците по икономика или стопанска история за 1-ви курс).
              И понеже ще се почне с коментари къв съм и кой съм - всеки да се ориентира по ника ми , че не ми се отговаря на "заядлици". Аз съм байото с парите, на който от 2 месеца звънят брокерчета (горките - те) и то все с нови отстъпки, а мале и все са за мен били .
              А и за малко да забравя два балона ги нацелих с грешка от няколко месеца : 2008 - имотния; и 2003-предния. Успех ви с балоните
              ти си моя човек!
              може ли да посочиш приблизителна дата за тоя трети балон?
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение


                Имам апартамент в зоната, описана от Песимиста и ходя там почти всеки месец - млади хора, видимо заможни, нови и скъпи автомобили и тн.

                Има инфраструктурни недостатъци, но в сравнение с Красна поляна (където е смейната панелка, в която си се сврял) е като Челси или Сохо
                Факта че си купил в Манастирски ливади ,предполагам изключва всякакви коментари,те стават излишни.
                Не желая да категоризирам и хората живеещи там за да не се обиди някой .
                Като цяло имот в Манастирски ливади не е за хвалба ,а по скори признак за липса на здрав разум .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  Манастирски Ливади е най-гадната възможна кочина, в която човек може да се набута. Красна Поляна е много по-добро място за живеене, а панелките имат по-дълъг живот от боклуците, построени след 2000 година.
                  Жонка скоро ще узрееш и за Света Троица.Между другото в Красна поляна има и къщи и там ама изобщо не е лошо.Виждаш ли колко е просто наритваш си егото и спираш да си мериш пишката други с такива...Нещата лека полека почват да се нареждат.Живееш си кротко тихо незабележимо изкарваш си кинтата и гледаш да не се набиваш на очи не парадираш с коли пари имоти и жени и те така...просто спираш да се опитваш да си над другите а живееш според каквото ти е необходимо а не според думата искам.Казва ти някой че живеш в лош квартал отговаряш му ми искам в по хубава ама нямам толкова пари казва ти друг жена ти е грозна ти му казваш ми така е ама е само моя...Трети ти казва че колата ти е скапана ти му отговаряш бе човек цяло чудо е че сбрах пари за кола хубавата кола иска хубава мацка аз съм лузър.В същото време си печелиш кинтата обикаляш света като те питат къде си бил казваш при родата на село и те така.Пускаш капацитетите по пързалката и си правиш квото ти е кеф без да дразниш и да се правиш на голяма работа.
                  Last edited by power grid; 16.11.2021, 16:21.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    И стигаме до идеята на Ледчо / жалко че го изгониха и не пише напоследък/. Купува се когато можеш, а не само когато е ''изгодно''
                    изгодно /ама още в момента на покупката/ ми беше 2015-та.
                    след това никога не ми е изглеждало изгодно в момента на покупката
                    но всяка пропусната покупка от тогава насам, сега ми изглежда супер изгодна
                    разбираш, какво казвам, нали.
                    да не давам пак моля любим пример с ботчо, който продаде на върха
                    е да ама е било върха за 2018-та. след това ...всеки/ с някои дребни форумни изключения/ знае какво стана с цените
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Разпадането е добро, но не задължително условие. Ти би ли живял в панелка / здрава/ с 30% Шведи и 50% пенсионери над 70 години ?
                      Колко процента от 50-70 годишните къщи по селата са обитавани за постоянно ? И колко пари ще ти струва да си построиш нова къща в дадено село ? Законно !
                      200€ - лека конструкция от бетопан или друг вид термопанели. Като не ти стигне мястото - долепяш 1 или 2 стаи.
                      Ще започнем да живеем ПРАКТИЧНО, а не да струпаме всичкото имане в тули и битонь.
                      Който е милионер да си строи как иска и какъвто иска палат
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        истината е, че всеки е голям специалист, особено в материята, с която няма допир.
                        самата тема е парадоксално изкривена от участници, които практически живеят под наем или при родителите си
                        а дават ценни съвети на други участници, минали през целия процес, натрупване на капитал, покупка, обзавеждане, отдаване и управление.
                        другия парадокс е, че който няма какво да пише по темата е дори още по-активен, било, чрез повтарящи се мнения или чрез мултиплицирани акаунти + повтарящи се мнения.
                        сядам аз тук да споделя личен опит и да поискам съвет от други инвеститори и вместо това получавам криптирани намеци и заяждания.
                        та, исках да кажа, че последните месеци активно търся нов инвестиционен имот.
                        по сайтовете е пълно с фалшиви обяви или с картинки, за които не е издадено още разрешение за строеж.
                        тук там има нещо готово, но са партери, тавани или ужасни разпределения.
                        сяда обаче мноогознайко отваря сайта и казва, я! хиляда обяви! всеки момент цените ще вземат да паднат.
                        да ама не.
                        На тези цени трудно ще се изплати един апарт от наеми.

                        Не трябваше да си продаваш твоя от миналата година.

                        Аз имам още провинциални имоти за продажба, но локациите са проблемни. И после кешът ще се топи от инфлацията.

                        Освен да си купя една джипка втора употреба и редовно да ходя в къщата от баба и дядо. Ще я модернизирам и ще поканя Нова Тв да направят репортаж за етнографското наследство и хубавата природа на ловешкия край. Ще си работя на двора, ще ме пече пролетното слънце, ще си правя почивки и ще си спомням за отминалите времена.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          И стигаме до идеята на Ледчо / жалко че го изгониха и не пише напоследък/. Купува се когато можеш, а не само когато е ''изгодно''
                          Ако е за лично ползване с определени условности е така, но ако е за инвестиция трябва да се смята повече и да не се купува на всяка цена.

                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение


                            Имам апартамент в зоната, описана от Песимиста и ходя там почти всеки месец - млади хора, видимо заможни, нови и скъпи автомобили и тн.

                            Има инфраструктурни недостатъци, но в сравнение с Красна поляна (където е смейната панелка, в която си се сврял) е като Челси или Сохо
                            Манастирски Ливади е най-гадната възможна кочина, в която човек може да се набута. Красна Поляна е много по-добро място за живеене, а панелките имат по-дълъг живот от боклуците, построени след 2000 година.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Обикновенно в гетата живеят по млади ,и на Запад е така .

                              Имам апартамент в зоната, описана от Песимиста и ходя там почти всеки месец - млади хора, видимо заможни, нови и скъпи автомобили и тн.

                              Има инфраструктурни недостатъци, но в сравнение с Красна поляна (където е смейната панелка, в която си се сврял) е като Челси или Сохо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                трябва да призная, че добри цени видях последно лятото на миналата година
                                и естествено ги проспах, докато чаках да се сринат.
                                И стигаме до идеята на Ледчо / жалко че го изгониха и не пише напоследък/. Купува се когато можеш, а не само когато е ''изгодно''

                                Коментар

                                Working...
                                X