IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

    Какво би означавало това? Не загрявам?
    Означава че отиваме от режим лесни пари в режим намаляване на ликвидност ..постепенно в другата посока обратно на евтините пари

    Коментар


    • мибова, дори не хващаш контекста на разговора.
      как познаваш, че е заяждане?
      всъщност, ти малоумна ли си?
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
        Преди малко имаше спот реклама на забележете ДЕПОЗИТИ на Прокредит банк по телевизията .
        Сами си направете сметката какво следва .
        Нямам спомен банка да си плати за реклама на депозити в последните 5-6 години ,особено при тръбенето налява и надясно за пълните с пари банки и как не им трябвали парите и се чудели какво да ги правят ,но май нещата птват в една друга позната посока
        https://www.marica.bg/biznes-zona/ta...-na-pensioneri

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
          Преди малко имаше спот реклама на забележете ДЕПОЗИТИ на Прокредит банк по телевизията .
          Сами си направете сметката какво следва .
          Нямам спомен банка да си плати за реклама на депозити в последните 5-6 години ,особено при тръбенето налява и надясно за пълните с пари банки и как не им трябвали парите и се чудели какво да ги правят ,но май нещата птват в една друга позната посока
          Какво би означавало това? Не загрявам?

          Коментар


          • Преди малко имаше спот реклама на забележете ДЕПОЗИТИ на Прокредит банк по телевизията .
            Сами си направете сметката какво следва .
            Нямам спомен банка да си плати за реклама на депозити в последните 5-6 години ,особено при тръбенето налява и надясно за пълните с пари банки и как не им трябвали парите и се чудели какво да ги правят ,но май нещата птват в една друга позната посока

            Коментар


            • https://harmonygroup.bg/sgradi/harmo...SAAEgI5wvD_BwE


              айде, Джонка
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                Тук съм съгласен с Евгени, Бъкстон е много приличен квартал (за софийските стандарти)
                Наскоро се разхождах в него. Бива, само да си поне 3-та линия от Борис ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                  Брокерите са докарали тези невъзможни цени
                  Не са невъзможни, а нереални .. това е мокърия сън на някой с любимата световно известна актриса
                  действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Аз съм живял там като дете и за това го харесвам, нямаше толкова коли, а пред блока садяха рози и ни крякаха, че ги късаме и си играем покрай тях.


                    Пред блока спира тролей 2, наблизо е трамвай 5, до Витоша и до Княжево си близо, това не е краен квартал, пазарът на Борово ти е близо.

                    Малко по-дълго се пътува до центъра. Блокът е в средата на Бъкстон, с хубаво изложение.
                    Тук съм съгласен с Евгени, Бъкстон е много приличен квартал (за софийските стандарти)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение

                      една нула има повече тука
                      тея хора тотално изплискаха водата
                      Брокерите са докарали тези невъзможни цени

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                        ми преди 30 г може и да е било ок, според мен метрото вече е задължително за София.
                        През 2015 г можех да купя апартамента, който бяхме ползвали 23 г. и беше добре ремонтиран от собственика.

                        И го мислех, викам си, в стар блок, не е в центъра, ще имам проблем с намирането на наематели, а цената беше скъпа (68 000 евро), по онова време нямаше силно търсене. Блокът е на около 50 г. и като параметри на инвестицията не ми изглеждаше ОК.

                        И си викам коя провинциална двойка ще отиде в стар блок с лоши общи части (те после са ги оправили), а хората от провинцията са доста придирчиви, . И след няколко седмици обявата изчезна.

                        Коментар


                        • ми преди 30 г може и да е било ок, според мен метрото вече е задължително за София.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                            как точно реши, че е хубава локация?
                            Няма транспорт, задръствания по каблешков всеки ден, краен квартал до некъв пазар?
                            Аз съм живял там като дете и за това го харесвам, нямаше толкова коли, а пред блока садяха рози и ни крякаха, че ги късаме и си играем покрай тях.


                            Пред блока спира тролей 2, наблизо е трамвай 5, до Витоша и до Княжево си близо, това не е краен квартал, пазарът на Борово ти е близо.

                            Малко по-дълго се пътува до центъра. Блокът е в средата на Бъкстон, с хубаво изложение.

                            Коментар


                            • как точно реши, че е хубава локация?
                              Няма транспорт, задръствания по каблешков всеки ден, краен квартал до некъв пазар?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Номер 12

                                Обаче Бъкстон не се търси толкова от наемателите, защото е отдалечен от центъра и се пътува много.
                                Разбирам,Благодаря

                                Коментар

                                Working...
                                X