IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

    и на мене вече ми писна да чекам. накавръков да прави всичко възможно да рути тия пусти цени, че вече не се трае, а има още 7 години до 2029-та.
    еми той прави каквото може,
    няма кладенец от който да не е донесъл вОда
    ама сам човек срещу многохилядна армия от безчестни брокери, трудна работа
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      а така, накавръков, само гръцката митология не сме призовавали на помощ.
      сега остава само сборника Омирови химни да изрецитираш и вече ще паднат пустите цени
      и на мене вече ми писна да чекам. накавръков да прави всичко възможно да рути тия пусти цени, че вече не се трае, а има още 7 години до 2029-та.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
        https://www.investor.bg/evropa/334/a...kym-es-339283/

        Лоша работа ,Поляците ако тръгнат доминото е неизбежно
        Полша предупреди, че може да спре да плаща членския си внос към ЕС
        Моли се това да не се случи, защото тога цените на имотите хептен ще избушат небесата. Верно е лоша работата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
          Какво се случва с пазара и цените на жилищата когато ценовия шок удари материалите и разходите по строителството ....


          Познат рефрен от гръцката митология. Икар пренебрегва предупрежденията на баща си и полита прекалено високо, а топлината от слънцето разтапя восъчните му криле. Икар пада в морето и се дави."
          а така, накавръков, само гръцката митология не сме призовавали на помощ.
          сега остава сборника Омирови химни да изрецитираш и вече ще паднат пустите цени
          Last edited by ratten; 09.11.2021, 10:34.
          препоръка е

          Коментар


          • Какво се случва с пазара и цените на жилищата когато ценовия шок удари материалите и разходите по строителството ....


            Познат рефрен от гръцката митология. Икар пренебрегва предупрежденията на баща си и полита прекалено високо, а топлината от слънцето разтапя восъчните му криле. Икар пада в морето и се дави."

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

              Бъфет каза че си записал час при Песи за консултация.Ама се притеснявал дали може да си го позволи ,щото Песи вземал скъпо.
              Сори много съм зает да преподавам бридж уроци / може и на него и Гейтс/ не моа да го приема по инвестиционни теми ....:-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Пак ти казвам не бъди самонадеян..Смирението винаги дава предимство...
                Бай Пеше, това си е твое мнение и аз уважавам всеки личен избор. С твоят приятел сме се срещали през годините и имаме разнопосочни отношение. Понякога е помагал в трудни и невъзможни моменти, после ме е карал да плащам свръхбалонизирана цена без да съм съгрешил за нищо дори напротив преобладават добрите ми действия в реалният живот..... Като цяло не ми е приятел.... Здраве да му е и да му се връща по шопски :-)

                Коментар


                • https://www.investor.bg/evropa/334/a...kym-es-339283/

                  Лоша работа ,Поляците ако тръгнат доминото е неизбежно
                  Полша предупреди, че може да спре да плаща членския си внос към ЕС

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    ако си подбере ново строителство в нормален квартал е силно вероятно да остане за внуците ако нещо не оклепаме съвсем България
                    в този ред на мисли при положение, че има деца може да гледа не 20, а 60-70 години напред.

                    на песи любимия строител ще му издържат сградите едно 50-100години при правилна поддръжка без проблем.
                    всичко му е точно само мерак да има да трупа за внуци и правнуци.


                    Иначе за тухлите,сегашното качество е ниско,не може да се сравни със това преди 1990.
                    Last edited by mibova; 09.11.2021, 08:49.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Споко Бай Пеше, не е до смиреност или не приеми го както искаш, но няма какво да ме уплаши. Предполагам като повечето хора у нас и аз съм минавал и през ада и през рая в семеен план и здраве / за здраве съм похарчил сума подобна на тази за тухли/. Знам и какво предстои / не е хубаво... та така/.
                      Осигурени са във финансов смисъл дотолкова че да си купуват нужното и плащат сметките и без мен.... Сега с копането на градината не знам как ще се справят ама там и аз не съм добър :-)))
                      Пак ти казвам не бъди самонадеян..Смирението винаги дава предимство...

                      Коментар


                      • Бюджет и финанси :: БУМ НА КРЕДИТИТЕ: Теглим за жилища както през имотната криза 2009 г. :: Monitor.bg
                        БУМ НА КРЕДИТИТЕ: Теглим за жилища както през имотната криза 2009 г.


                        Ниските лихвени проценти, заедно с рязкото повишение на цените на строителните материали от началото на 2021 г. продължават да повишават ценовите очаквания и да подкрепят търсенето на жилища. Това е записано в месечния бюлетин на българската икономика, изготвен от финансовото министерство за октомври.
                        ===================================

                        Амааа... как така?!!! Защо хората теглят кредити за покупка на имоти?!!! Защо цените продължават своя възход?!!! Докога ще продължи тази лудост?!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                          Прав си .Ти имаш малко пари и не можеш да спекулираш. Аз нямам пари и съм длъжен да спекулирам.(по Костолани).
                          Аз имах и ги набих в тули. Сега съм спокоен да спекулирам като теб. Само чакам гоУем гърмеж на Дауто, за да вляза когИто си заслужава. Иначе с години ще се бия в гърдите колко голям инвеститор съм на NYSE или в жълто, но ще си лягам и ставам с темата за поскъпването на НИ.::;

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Aха значи искаш да кажеш че Бъфет е нищо пред нашите родни инвеститори и той би трябвало да се учи от тях ,а не те от него.
                            Бъфет каза че си записал час при Песи за консултация.Ама се притеснявал дали може да си го позволи ,щото Песи вземал скъпо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Радев аз си имам бизнес там са инвестициите....и в децата...За съжаление никога не съм имал панелна гарсониера в цигански блок в Дружба която не мога да продам.
                              бай Пеше, от панелната душегубка на радев, ще стане чудесно сървърно/квартира за жони за чудо и приказ. С японския климатик сървърите няма да прегряват. А жони мое да рути шведки от входа за по 20лв, според възможностите си. Дружба е елитен шведски квартал и жони пасва точно в картинката.
                              Last edited by ddb; 09.11.2021, 07:29.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Не е същото. Никой не купува на куп 100 аоарта от различен вид- 5 в Тутракан , 6 в Гоцето, 12 на Слънюака, 7 в Радомир и т.н.....или пък дял от тях.
                                Всеки апарт си има индивидуална цена и масата не я помпа като част от всичките 100 апарта.
                                Освен това зад тези 100 млрд в банките седят милиони възможности и примерно 100К са добри, а зад трилионите в ЕТФ-ите седят 500 компании за 90% от тежестта им и 50 компании за 50%....
                                Не ме разбирай погрешно - ей го печелиш повече от добре ама то е само заради стръвта за рибките / ниска комисионна/ , и дремеш за механизма що се случва така и докога.... И после що имало компании без печалба или с по половин 1% такава дето си удвояват цената всяка година :-)... ми става на ЕТФ автомат :-)
                                https://www.investor.bg/sasht/337/a/...ekordi-339280/


                                чети там със ситните букви и докладвай дали си проумял.

                                Коментар

                                Working...
                                X