IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Баш тъй ше стане... ! 100%
    Купи си семки и почвай да люпиш и гледай сеир....:-) 2040-та не е толкова далеч :-) Макар, че и по-рано ще станат ясни нещата :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      ооо "...без ТЕЦ, без асансьор..."
      песимисчо няма да се навие
      Хаха , знаеш ко търся :-))))

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        2040 ще сме вече 5 милиона, от които само 1 милион трудоспособно население, останалото ромове и пенсии.
        Дори сегашният брой жилища да разделиш на глава от населението, нещата изглеждат отчайващо зле за имотопритежателите.

        Не бих се учудил 1 апартамент да струва колкото 1 годишна средна заплата. Просто защото няма да има кой да работи, а имотите няма да са нужни на никого.
        хахахахаха. Еми Купата не е в час. Пу за мен 2039 година ще е годината на истината :-))))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
          https://www.dnes.bg/stranata/2022/01...1-50-lv.518490

          Честито на плевенчани

          В Плевен билетът за градския транспорт става 1.50 лв.
          Месечната карта за една линия - 56 лв., за всички линии - 74 лв.

          Прочети още на: https://www.dnes.bg/stranata/2022/01...1-50-lv.518490
          Това е радостна новина.Два лева да го направят...Тамън по скоро ще фалира и ще освободи хората.Плевен не е голям град с малки изключения може да се ходи от една точка до друга пеша.Чува се че демолратичния кмет ще вдига и такса смет....леле па ако направят и данъчните оценки по цените в Имот бг. ще има избесени по дереците.К рчо и Кокорчо отекоа у каналя.Честито на будалите...Ето ви промяната...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            И през 2008 всички говореха така, а то какво стана? 15 години по-късно - нула разлика.

            ПС: От 2008 насам броят жилища се увеличи, а населението намаля. Все с двуцифрен процент.
            За 2008 не знам, но за покупката ми 2007 съм изключително доволен :-)

            ПП По ПП-то пак не си в час. Населението на София за периода се е увеличело доста, а на 95% от сграденият фонд са му изтекли 15% от живота . Построеното през периода не може да компенсира овехтяването в никаква степен :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              В София скоро ще спрат метрото заради неплатени сметки за ток.
              Тогава ще ги видя всички купили на "топ-локации" до метро.
              Ха ха ха не ми се мисли какво ще правят у Папурково и другиде престижни локации....Изгрява звездата на Центъра....Венко земай мерки че си е мамата .......Сваляйте ги тея двете п

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Ще е 3-5 средни годишни заплати. Всичко извън този интервал е временно и нетрайно
                Кога у нас е било толкова ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Да вдигат каквото искат 20 години се возя гратис ,не ми дреме ,не че ми е все тая като цяло но виж проблема е в нас .Защо стоим и гледаме как ни докарват беди на главата насила ?
                  Искаш ли да ти кажа че ако масово хората излязат на улиците но не само в България а и в Европа и срещу инфлацията и срещу всичките им мизерии за има няма два месеца и цените ще паднат и паричната политика ще коригират и нещата ще си дойдат на мястото
                  Накавръче домати краднеш возиш се гратис са остава и некоя мандра да опукаш да не е започнала революцията

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Зарежи ги тези схеми ,на такива неща могат да се радват само хора които не са в час как са нещата извън България .
                    И моето дете живее така в момента ,на 15 мин са от града ,лятото ходихме и се връщахме НО разликата е от тук до космоса .
                    Опъната магистрала ,няма задръствания ,няма проблеми няма стрес да се чудиш дали ще стигнеш и да закъсняваш,няма мизерии като у нас .
                    Тука от който и път към София да тръгнеш ,това не са пътища ами селски пътеки и се почват едни колони едно чудо ,зарежи ,това не си е работа за нормални хора ,трябва да си мазохист за да живееш така че и децата си да измъчваш
                    Е и тук ако си в някое село до Дупница примерно ще си пак без грижи до малкия град.
                    около Мадрид, Барцелона, Валенсия .. мани ти да няма трафик и лудница - по-голяма е от нашата. Големи пътища, но и много повече народ са.

                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Ще видим,ще видим. Ако ходя на оглед няма да е с колегите ти брокерасти, бъди сигурен. Мен стабилните хора ме уважават. С отрепки от вашия бранш не се занимавам.
                      Не съм брокер, Жонка, споменавал съм го 10ина пъти.

                      Иначе мрънкачите никой не ги уважава, но може само във форума да си такъв (ако на живо не говориш много, може и да не те шамаросат)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...62748496616309

                        Red Apple в квартал Иван Вазов на 2600 евро на квадрат
                        Обзаведен след ремонт
                        На което му викахме едно време "антре", сега му викат "кухня"? Има в Икеа едни вакуумни закачалки, може да се сложат две-три на вратата на хладилника, като влезеш да има къде да си закачиш якето. Иначе имам едно ателие 55 квадрата, МНОГО по-голямо е от това на снимките. С около 1/3 повече пространство има. И антре си има хехе.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                          Жонка, теб няма да те пуснат и на оглед в Епъла (като те видят с цървулите)
                          Ще видим,ще видим. Ако ходя на оглед няма да е с колегите ти брокерасти, бъди сигурен. Мен стабилните хора ме уважават. С отрепки от вашия бранш не се занимавам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            всичко е товар кавръче.
                            въпросът е за какво да си даде парите човек, който ги е изкарал. няма еднозначна формула, за да се чуства добре.
                            имам познати много състоятелни хора, които имат огромна къща зад витоша и всеки ден пътуват с двете си деца в 'пернишкото' задръстване. Някои (вероятно повечето им познати) им се чудят, но тях ги кефи. Правят си графиците така, че да могат да карат и взимат децата ( ходят с 2 коли, че да са мобилни) и се радват на живота. Къщата е с хубав двор, голям басейн , фитнес и въобще неща, които им харесват на собствениците и няма как да ги имат в затворен комплекс примерно в лозенец или някой друг джиджав квартал.

                            хем не са ИТ и им се налага да пътуват всеки ден докато масовите ИТ-та минаха хоумофис

                            личното ми мнение е, че точно този тип хора - семейства с високи доходи и ценящи слънце и простора ще са хората, които ще повлекат крак в деурбанизацията или по-точно разстилането на града.

                            сам или възрастен в голяма къща не е забавно - трябват деца

                            Зарежи ги тези схеми ,на такива неща могат да се радват само хора които не са в час как са нещата извън България .
                            И моето дете живее така в момента ,на 15 мин са от града ,лятото ходихме и се връщахме НО разликата е от тук до космоса .
                            Опъната магистрала ,няма задръствания ,няма проблеми няма стрес да се чудиш дали ще стигнеш и да закъсняваш,няма мизерии като у нас .
                            Тука от който и път към София да тръгнеш ,това не са пътища ами селски пътеки и се почват едни колони едно чудо ,зарежи ,това не си е работа за нормални хора ,трябва да си мазохист за да живееш така че и децата си да измъчваш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              https://www.dnes.bg/stranata/2022/01...1-50-lv.518490

                              Честито на плевенчани

                              В Плевен билетът за градския транспорт става 1.50 лв.
                              Месечната карта за една линия - 56 лв., за всички линии - 74 лв.

                              Прочети още на: https://www.dnes.bg/stranata/2022/01...1-50-lv.518490
                              В София скоро ще спрат метрото заради неплатени сметки за ток.
                              Тогава ще ги видя всички купили на "топ-локации" до метро.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                Около София вече стана един панаир ,задръствания тесни пътища,скъпи горива ,скъп ток ,къщата е голям товар
                                всичко е товар кавръче.
                                въпросът е за какво да си даде парите човек, който ги е изкарал. няма еднозначна формула, за да се чуства добре.
                                имам познати много състоятелни хора, които имат огромна къща зад витоша и всеки ден пътуват с двете си деца в 'пернишкото' задръстване. Някои (вероятно повечето им познати) им се чудят, но тях ги кефи. Правят си графиците така, че да могат да карат и взимат децата ( ходят с 2 коли, че да са мобилни) и се радват на живота. Къщата е с хубав двор, голям басейн , фитнес и въобще неща, които им харесват на собствениците и няма как да ги имат в затворен комплекс примерно в лозенец или някой друг джиджав квартал.

                                хем не са ИТ и им се налага да пътуват всеки ден докато масовите ИТ-та минаха хоумофис

                                личното ми мнение е, че точно този тип хора - семейства с високи доходи и ценящи слънце и простора ще са хората, които ще повлекат крак в деурбанизацията или по-точно разстилането на града.

                                сам или възрастен в голяма къща не е забавно - трябват деца


                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X