IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cecostef

    Ти даже не можеш и да пишеш грамотно. Виж колко грешки си допуснал само в едно изречение. И се научи най-накрая, че след запетая се оставя интервал!
    Явно са те поканили за коментатор в Блиц, 24 часа и Труд.
    Коментара ми за имотите е публикуван официално пред цялата държава в една от най-четените медии,толкова по този въпрос

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      а мен повече ме учудва този, който го покани за коментар на тема, която видимо е далечна на накавръков.
      Мен ме учуди колко бързо се завърна в темата ,а уж генерално обяви как задълго изчезваш от нея

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cecostef Разгледай мнение

        Пази Боже от твоите коментари. В началото на 2021 г. предричаше срив на имотния пазар, спукване на балона, катаклизъм, а 2021 г. приключи с 15% ръст.
        Да не са те поканили за анти-коментатор? Нещо като "Златна малинка" на филмовата академия?
        а мен повече ме учудва този, който го покани за коментар на тема, която видимо е далечна на накавръков.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cecostef Разгледай мнение

          Пази Боже от твоите коментари. В началото на 2021 г. предричаше срив на имотния пазар, спукване на балона, катаклизъм, а 2021 г. приключи с 15% ръст.
          Да не са те поканили за анти-коментатор? Нещо като "Златна малинка" на филмовата академия?
          Виж сега ,
          Нека оценката бъде от тези които са преценли към кой да се обърнат ,а не от хора които не могат да вържат две смислени изречения и се ръководят от съседа,комшийката и четат Факти и Блиц,Труд и 24 часа ....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

            Аз мисля, че той никога реално не е искал да излезе от детската стая. След развода, явно няма кой да се грижи за него и мисълта за поемане на отговорност за самостоятелно жилище, сметки, ремонти и прочие битовизми го ужасява.
            Аз мисля че имаш психични разстройства и го казвам на базата на изказването ти че учениците трябвало да бъдат мачкани по сталински модел ,общо взето в тоя дух беше

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              И на финала даже ме поканиха да коментирам пазара официално за 2021 година .
              Пази Боже от твоите коментари. В началото на 2021 г. предричаше срив на имотния пазар, спукване на балона, катаклизъм, а 2021 г. приключи с 15% ръст.
              Да не са те поканили за анти-коментатор? Нещо като "Златна малинка" на филмовата академия?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cecostef Разгледай мнение

                Кавръков, все повече заприличваш на онази мома, която седяла заключена вкъщи и все чакала прекрасния принц, докато един ден се погледнала в огледалото, видяла колко е остаряла и проумяла, че никакъв принц няма да дойде, а животът и е отминал.
                В тема "Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти" не спря да спамиш, та заради стотиците изтрити твои мнения са те закичили и с титла "Заслужил инвеститор".
                Аз мисля, че той никога реално не е искал да излезе от детската стая. След развода, явно няма кой да се грижи за него и мисълта за поемане на отговорност за самостоятелно жилище, сметки, ремонти и прочие битовизми го ужасява.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cecostef Разгледай мнение

                  Кавръков, все повече заприличваш на онази мома, която седяла заключена вкъщи и все чакала прекрасния принц, докато един ден се погледнала в огледалото, видяла колко е остаряла и проумяла, че никакъв принц няма да дойде, а животът и е отминал.
                  В тема "Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти" не спря да спамиш, та заради стотиците изтрити твои мнения са те закичили и с титла "Заслужил инвеститор".
                  И на финала даже ме поканиха да коментирам пазара официално за 2021 година .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                    https://www.investor.bg/analizi/9/a/...344491/?page=2
                    Всички погледи към Фед: Предстои затягане на паричната политика

                    Пазарите са в очакване Фед да покаже готовност за покачване на лихвите още през март тази година и за допълнително затягане на паричната политика

                    ..................основният канал за забавяне на инфлацията е посредством жилищния пазар“,
                    Кавръков, все повече заприличваш на онази мома, която седяла заключена вкъщи и все чакала прекрасния принц, докато един ден се погледнала в огледалото, видяла колко е остаряла и проумяла, че никакъв принц няма да дойде, а животът и е отминал.
                    В тема "Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти" не спря да спамиш, та заради стотиците изтрити твои мнения са те закичили и с титла "Заслужил инвеститор".

                    Коментар


                    • https://www.investor.bg/analizi/9/a/...344491/?page=2
                      Всички погледи към Фед: Предстои затягане на паричната политика

                      Пазарите са в очакване Фед да покаже готовност за покачване на лихвите още през март тази година и за допълнително затягане на паричната политика

                      ..................основният канал за забавяне на инфлацията е посредством жилищния пазар“,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Важно е човек как се чувства ,по писанията ти е видно ти къде си
                        Някъде около тебе съм. Само че не се чувствам на 16, защото голямата ми щерка е на толкова. Би било малко глуаво.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                          Да, ама не си. И не изглеждаш нито на 16, нито на 20. Между другото, най-са ми смешни чичаци, които се правят на млади. Както и жени на 50, дето им се иска да са на 30. Няма такъв вариант, колкото и да е напреднала естетичната медицина.
                          Тая темичка май основно се списва от хора, дето нямат/не купуват нищо и се мъчат да убедят останалите в правотата си? Найс.
                          За съжаление, при всеки младостта отминава.

                          Но дори на 50г един човек може да изглежда супер, поддържан, с хубави дрехи, с настроение и културен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                            Да, ама не си. И не изглеждаш нито на 16, нито на 20. Между другото, най-са ми смешни чичаци, които се правят на млади. Както и жени на 50, дето им се иска да са на 30. Няма такъв вариант, колкото и да е напреднала естетичната медицина.
                            Тая темичка май основно се списва от хора, дето нямат/не купуват нищо и се мъчат да убедят останалите в правотата си? Найс.
                            Важно е човек как се чувства ,по писанията ти е видно ти къде си

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Точно и така и се чувствам
                              Да, ама не си. И не изглеждаш нито на 16, нито на 20. Между другото, най-са ми смешни чичаци, които се правят на млади. Както и жени на 50, дето им се иска да са на 30. Няма такъв вариант, колкото и да е напреднала естетичната медицина.
                              Тая темичка май основно се списва от хора, дето нямат/не купуват нищо и се мъчат да убедят останалите в правотата си? Найс.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Аз познавам ......................Какво значение има кой познаваш ти или аз или някой друг ?
                                Всеки познава и знае за хора които са достигнали преклонна възраст ..И ...какво от това ?
                                Важното е какъв е процента на тези хора спрямо масата в която съм и аз и ти ....
                                Във Варна средната продължителност на живота за мъжете е 72 години за София е 73 близо ,като тези стойности са средни подчертавам ,в горната граница на твоите познати са толкова малък процент че шанса да отодеш в нея е все едно да изкараш печеливш фиш от тотото.
                                Като теглим чертата ,ако нямаш признаци че си дълголетник отиваш в най-добрия случай на средната 72 години ,само че това е най-добрата ти опция .
                                Ми не е така.

                                Ако не пушиш, не пиеш и не преяждаш, а спортуваш и се трудиш, ще доживееш поне до 80 г.

                                Коментар

                                Working...
                                X