IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Обеднява ли българинът? Ръст на депозитите с 9% а година, на кредитите с 13,4%

    Българина забогатява но ,става богат на дългове

    Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2022/...-s-13-4.518343

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cecostef Разгледай мнение

      Депозитите на фирмите и домакинствата достигат рекордни размери в края на 2021 година

      https://business.dir.bg/banki-i-fina...d-72-mlrd-leva
      Цецко,

      Много подскачаш когато се засегне темата за заемите и поскъпването им ,я кажи колко ипотечки и странични заеми си взел ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
        https://www.investor.bg/analizi/9/a/...itika-344517/#
        И централната банка на Канада се подготвя за затягане на паричната политика

        Прогнозите на икономистите са за шест лихвени повишения през 2022 г., но някои анализатори очакват отлагане на покачванията

        .Централната банка на Канада ще започне агресивна поредица от лихвени повишения като част от кампанията си за борба с инфлацията в страната, достигнала 30-годишен връх. Такива са очакванията на икономистите за резултата от заседанието на финансовата институция, което приключва в сряда, пише Bloomberg.


        "Пазарът разбира, че това е нещо, което е трябвало да се случи отдавна, и че централната банка на Канада изостава“, смята директорът по стратегии в BMO Global Asset Management Фред Димърс. „Време е за увеличение, данните плачат за затягане [на паричната политика] от известно време насам“, допълни експертът.

        Централната банка на страната, базирана в Отава, вече прекрати програмата си за покупка на облигации. Сега финансовата институция се присъединява към други регулатори по света, сред които Английската централна банка (АЦБ) и тази на Нова Зеландия, които затягат паричната си политика.

        В сряда предстои Федералният резерв на САЩ също да вземе решение как да се пребори с инфлацията. Очакванията са Фед също да повиши лихвите със серия от покачвания, първото от които може да е още през март 2022 г.
        Депозитите на фирмите и домакинствата достигат рекордни размери в края на 2021 година

        https://business.dir.bg/banki-i-fina...d-72-mlrd-leva

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Защо се заяждаш с него?

          Той е платежоспособен, работи, дава пари за детето си и на майка си също.

          Апартаментът е една инвестиция и съхранение на стойност, но иначе не ти гарантира нищо.
          Евго този Боби е човек с много ниска култура ,нон стопл плюе и обижда

          Коментар


          • https://www.investor.bg/analizi/9/a/...itika-344517/#
            И централната банка на Канада се подготвя за затягане на паричната политика

            Прогнозите на икономистите са за шест лихвени повишения през 2022 г., но някои анализатори очакват отлагане на покачванията

            .Централната банка на Канада ще започне агресивна поредица от лихвени повишения като част от кампанията си за борба с инфлацията в страната, достигнала 30-годишен връх. Такива са очакванията на икономистите за резултата от заседанието на финансовата институция, което приключва в сряда, пише Bloomberg.


            "Пазарът разбира, че това е нещо, което е трябвало да се случи отдавна, и че централната банка на Канада изостава“, смята директорът по стратегии в BMO Global Asset Management Фред Димърс. „Време е за увеличение, данните плачат за затягане [на паричната политика] от известно време насам“, допълни експертът.

            Централната банка на страната, базирана в Отава, вече прекрати програмата си за покупка на облигации. Сега финансовата институция се присъединява към други регулатори по света, сред които Английската централна банка (АЦБ) и тази на Нова Зеландия, които затягат паричната си политика.

            В сряда предстои Федералният резерв на САЩ също да вземе решение как да се пребори с инфлацията. Очакванията са Фед също да повиши лихвите със серия от покачвания, първото от които може да е още през март 2022 г.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              https://www.karieri.bg/news/39214_bl...da-se-vrnat-no

              По темата за имотите
              Българите в чужбина засега не планират да се върнат, но искат да останат свързани с България

              Ново проучване на “Тук-Там", проведено със съдействието на “Капитал Кариери", показа какви са миграционните нагласи на българите по света

              Какво ги спира да се върнат

              Анкетираните посочват три основни пречки пред вземането на решение за завръщане в България:
              • Лошо качество на живот
              • Липса на добро заплащане
              • Липса на възможности за професионална реализация
              Те българите в чужбина са едни успели милионер до милионера...И едно качество на живот имат мани мани...приказки и пози пред медии и мрънкачи.В реалността убитници живещи по паркове мазета каравани...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                Аз мисля, че той никога реално не е искал да излезе от детската стая. След развода, явно няма кой да се грижи за него и мисълта за поемане на отговорност за самостоятелно жилище, сметки, ремонти и прочие битовизми го ужасява.
                Защо се заяждаш с него?

                Той е платежоспособен, работи, дава пари за детето си и на майка си също.

                Апартаментът е една инвестиция и съхранение на стойност, но иначе не ти гарантира нищо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  а мен повече ме учудва този, който го покани за коментар на тема, която видимо е далечна на накавръков.
                  излез с името си, спри да се заяждаш на дребно с лаконични 'миши' коментари и теб ще поканят
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • https://www.karieri.bg/news/39214_bl...da-se-vrnat-no

                    По темата за имотите
                    Българите в чужбина засега не планират да се върнат, но искат да останат свързани с България

                    Ново проучване на “Тук-Там", проведено със съдействието на “Капитал Кариери", показа какви са миграционните нагласи на българите по света

                    Какво ги спира да се върнат

                    Анкетираните посочват три основни пречки пред вземането на решение за завръщане в България:
                    • Лошо качество на живот
                    • Липса на добро заплащане
                    • Липса на възможности за професионална реализация

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cecostef

                      Ти даже не можеш и да пишеш грамотно. Виж колко грешки си допуснал само в едно изречение. И се научи най-накрая, че след запетая се оставя интервал!
                      Явно са те поканили за коментатор в Блиц, 24 часа и Труд.
                      Коментара ми за имотите е публикуван официално пред цялата държава в една от най-четените медии,толкова по този въпрос

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        а мен повече ме учудва този, който го покани за коментар на тема, която видимо е далечна на накавръков.
                        Мен ме учуди колко бързо се завърна в темата ,а уж генерално обяви как задълго изчезваш от нея

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cecostef Разгледай мнение

                          Пази Боже от твоите коментари. В началото на 2021 г. предричаше срив на имотния пазар, спукване на балона, катаклизъм, а 2021 г. приключи с 15% ръст.
                          Да не са те поканили за анти-коментатор? Нещо като "Златна малинка" на филмовата академия?
                          а мен повече ме учудва този, който го покани за коментар на тема, която видимо е далечна на накавръков.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cecostef Разгледай мнение

                            Пази Боже от твоите коментари. В началото на 2021 г. предричаше срив на имотния пазар, спукване на балона, катаклизъм, а 2021 г. приключи с 15% ръст.
                            Да не са те поканили за анти-коментатор? Нещо като "Златна малинка" на филмовата академия?
                            Виж сега ,
                            Нека оценката бъде от тези които са преценли към кой да се обърнат ,а не от хора които не могат да вържат две смислени изречения и се ръководят от съседа,комшийката и четат Факти и Блиц,Труд и 24 часа ....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                              Аз мисля, че той никога реално не е искал да излезе от детската стая. След развода, явно няма кой да се грижи за него и мисълта за поемане на отговорност за самостоятелно жилище, сметки, ремонти и прочие битовизми го ужасява.
                              Аз мисля че имаш психични разстройства и го казвам на базата на изказването ти че учениците трябвало да бъдат мачкани по сталински модел ,общо взето в тоя дух беше

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                И на финала даже ме поканиха да коментирам пазара официално за 2021 година .
                                Пази Боже от твоите коментари. В началото на 2021 г. предричаше срив на имотния пазар, спукване на балона, катаклизъм, а 2021 г. приключи с 15% ръст.
                                Да не са те поканили за анти-коментатор? Нещо като "Златна малинка" на филмовата академия?

                                Коментар

                                Working...
                                X