IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Не помня, добре за теб, но в темата се Фалеха как са продали всичко тамън преди спада.....:-)
    Мислиш ли че човек ходил по шахматни турнири от 6 годишна възраст, а после и на бридж такива може да е нетърпелив и със слаби нерви ?! :-) Е, не съм Мих, ама мога да си стискам картите за последно десет :-)
    Въпросът е че това са спортове за кеф, а комар не играя :-)
    Леле, ти и шахматист ли се извъди? Да не си оня от Благоевград, дето биеше всички наред и не можаха да докажат, че ползва компютър (а ходовете му 100% Стокфиш)? После го изглючиха от федерацията, той предлагаше да играят в бетонен бункер чисто голи, за да доказва, че не лъже.

    Аз играя анонимно в Личес, много скучни съперници - всички играят супер дефанзивно и скучни дебюти. Ти от кои си?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Какъв ползвател те гони?
      От ЕТФ-и понятие имаш точно толкова, колкото от цените в Лидъл-Германия - кръгла нула. Купи си имот в Гоцето, май наистина това е единствената възможна инвестиция за теб (и за 90% от Ганьовците).
      От ЕТФ рабира колкото от бридж.Даже една идея по-малко.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Не помня, добре за теб, но в темата се Фалеха как са продали всичко тамън преди спада.....:-)
        Мислиш ли че човек ходил по шахматни турнири от 6 годишна възраст, а после и на бридж такива може да е нетърпелив и със слаби нерви ?! :-) Е, не съм Мих, ама мога да си стискам картите за последно десет :-)
        Въпросът е че това са спортове за кеф, а комар не играя :-)
        Колко ти беше ЕЛО-то?
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Е имаше червена оцветка на индексите преди дни.
          Ако ежедневно следиш курсовете, значи ти трябва един вагон хлофадон. Аз така дигнах кръвно 220 през 2008 година (бил съм на 25), защото бях влязъл в разни деривати и общо взето заплатите ми за 1 година бяха на карта.

          Нагласи си един спестовен план, който автоматично да ти внася всеки месец едни 1000 лева/Евро. Внуците ти след 30 години да гледат какво се е събрало, ти не му бери толкова грижата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

            Казах 3 пъти че нищо не съм продал нито после купил със същите пари.Ти ако имаш слаби нерви борасата не е за теб.(освен това си и много бос).
            Не помня, добре за теб, но в темата се Фалеха как са продали всичко тамън преди спада.....:-)
            Мислиш ли че човек ходил по шахматни турнири от 6 годишна възраст, а после и на бридж такива може да е нетърпелив и със слаби нерви ?! :-) Е, не съм Мих, ама мога да си стискам картите за последно десет :-)
            Въпросът е че това са спортове за кеф, а комар не играя :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

              Казах 3 пъти че нищо не съм продал нито после купил със същите пари.Ти ако имаш слаби нерви борасата не е за теб.(освен това си и много бос).
              Радев, нема ли некоя икономистка дето иска да става докторица? Да и кажем как. С двете висши ще избие рибата.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                Ти като изкараш една хилядна от неговото богатство,тогава може да го оценяваш.
                Хихихи, ами ако имам ?! Все пак имам поне 1 апарт в Гоцето. Той едва ли има 1000 там :-))))
                Неам идея колко е богат, но парите си ги е изкарал от такива като теб, не от мен :-))))

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                  Казах 3 пъти че нищо не съм продал нито после купил със същите пари.Ти ако имаш слаби нерви борасата не е за теб.(освен това си и много бос).
                  Е те парите вече не са същите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                    Кое надолу?
                    Е имаше червена оцветка на индексите преди дни.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                      Баси ГПР-то по потребителски.
                      Моето е 4,28% по потребителски . Твоята чистачка, явно е с много лошо ЦКР. Да не е оная студентка-геронтофил?
                      лордче, на какво си да те черпя едно
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Викаш при локдауна продаде на върха и после купи на дъното налЕ ? Сички са така . Само се чудя кой е бил от другата страна на тези сделки :-)
                        Казах 3 пъти че нищо не съм продал нито после купил със същите пари.Ти ако имаш слаби нерви борасата не е за теб.(освен това си и много бос).

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Мани го тоя Котарани щом ми фали дори и облигациите. Требе да е бил ного заблуден чиляк. Иначе е прав де имотите са съвсем друга категория..... реална храна, а не виртуална.... Нема как да пише за тях след като не са въображаемо нищо :-)
                          Ти като изкараш една хилядна от неговото богатство,тогава може да го оценяваш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                            То закона им резна крилцата на лихварите с 5-10% такса погасяване ,ама ако предварително им кажеш че ще погасиш след 2 години почват да се мръщят.Народа прост и лихварите най много от туй лапат.Има една жена дет ми чисти апартамента.Ушила се на 30%ГПР с потребителски кредит за 5 години. По едно време имаше спестени пари и аз я посъветвах да го погаси предсрочно.И тя питал в банката ,колко ще плати ако го погаси. И те и казали че лихвата пак си я дължи,демек нищо не спестява. Тия са за съд ама то е само разговор на 4 очи и няма нищо черно на бяло.Аз се амбицирах и отдох с нея до клона на банката и след един доста остър разговор оправихме нещата.
                            Баси ГПР-то по потребителски.
                            Моето е 4,28% по потребителски . Твоята чистачка, явно е с много лошо ЦКР. Да не е оная студентка-геронтофил?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              не се излагай ... за 50-100 кинта циркове
                              аз имам 3 карти 2 от които са ми единствено бекъп опция, когато пътувам в чужбина.
                              имат някакви такси на година, но майната им важното е, че като тръгна за някъде рентакар, хотел ги ползвам + имам един резерв от няколко хиляди евро, който ако имам форс мажор мога да ползвам (не ги държа на едно място)
                              Ботичът е по тънките сметки, затова къщата му е незаконна и терасите на замазка.
                              Същевременно продаде на цени от 2017,къта париците и губи по 10% на година от обезценяването им

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Радев не и се сърди ,в банката са свикнали ексела да им смята всичко
                                Чак и ексел ли да владеят?

                                Коментар

                                Working...
                                X