IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

    Старши, я се похвали ти идеалната част от магазина с потребителски кредит ли я взе.Че вчера се хавалеше с "изгодно" ГПР по потребителски кредит.
    Първото помещение-50% съсобствен, 2010г. с 50% самоучастие и 50% потр. кредит в аllianz на 6,8% твърда лихва + ОЛП, който в последните 3г. беше 0,00%
    Второто помещение -2020г. 100% моя собственост, без кредит.
    Третия имот, вак. апарт с хол , стая , тераса и сан.помещение, 100% моя собственос, в идеал център на Бургас, 2021г. с 60% собствени средства и 40% потр. кредит на 4,28% ГПР в ССВ. Мога да ти предоставя данни от агенцията по вписванията и двете банки.
    Това е общо взето за последните 11г.
    Last edited by 13ADROL; 02.02.2022, 19:39.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      Ти явно не можеш да четеш. Апарта беше общински , какво МВР бълнуваш???
      Старши, я се похвали ти идеалната част от магазина с потребителски кредит ли я взе.Че вчера се хавалеше с "изгодно" ГПР по потребителски кредит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Лорда е взел общинско жилище през МВР значи,ясно иначе се има за голям инвеститор
        Евала на момента е лапнал 100% .Обаче по офертна.Той си е жив спекулант и то доста успешен.Ако я беше лъзнал ведна щеше да направи голям удар.Ама докато се назландива паднаха лекинко цените и 10% ГПР му изяде голяма част от печалбата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          А,така чудесно после си големия инвеститор то през МВР е лесно да ползваш служебните си опции за схеми после всичките сте чисти като сълзички .
          Лошо няма ,имам приятел от Европол който така взе в Младост гарсониера ,но поне си казвайте нещата
          Ти явно не можеш да четеш. Апарта беше общински , какво МВР бълнуваш???

          Коментар


          • Ако не престанете да се заяждате ще получите бан!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Аз съм завършил Манхаймския Университет - за икономика и финанси номер 1 в Германия и в топ 30 в света. После още 1 магистратура с техническа насоченост. Целият немски елит учи там, аз бях сред първите 50 по крайна оценка в този випуск и завърших с 1 семестър предсрочно (8 вместо 9). Паралелно с ученето работех какво ли не, за да се издържам.

              Ти с какво можеш да се похвалиш? Саздов в УНСС как ти даде изпита? В натура ли му плати или според теглото му (към 150 кила)?
              Какви сте ми смешковци само...Банкови консултантчета, брокерчета, кредитни посредничета...Още 100 години да жувуркате няма да стигнете до там, откъдето аз съм тръгнал.
              Спасе, понякога даваш ценна гледна точка, ама по-малко тантруми хвърляй. Никой не ходи в "топ университетите" заради образованието.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                Приемам твоето оправдание, не всички могат топ 100, поне си станал самостоятелен. В деЦката.
                Аз съм завършил Манхаймския Университет - за икономика и финанси номер 1 в Германия и в топ 30 в света. После още 1 магистратура с техническа насоченост. Целият немски елит учи там, аз бях сред първите 50 по крайна оценка в този випуск и завърших с 1 семестър предсрочно (8 вместо 9). Паралелно с ученето работех какво ли не, за да се издържам.

                Ти с какво можеш да се похвалиш? Саздов в УНСС как ти даде изпита? В натура ли му плати или според теглото му (към 150 кила)?
                Какви сте ми смешковци само...Банкови консултантчета, брокерчета, кредитни посредничета...Още 100 години да жувуркате няма да стигнете до там, откъдето аз съм тръгнал.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  Защо си мислиш, че нивото на образованието е единствената причина да си пращат децата там? Може пък идеята е да се научат на самостоятелност, да придобият опит в добри компании, да станат по-толерантни и по-отговорни...Все неща, които в чалготеките из Студентски няма как да придобият.
                  Приемам твоето оправдание, не всички могат топ 100, поне си станал самостоятелен. В деЦката.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                    Абе гений, процедурата почва от есента, но след като те приемат, ако не покажеш дипломата през лятото при записването, отпадаш. Естествено че в елитните гимназии ще търсят таланти, в селското ти училище ли да ходят?
                    И в НБУ така. До края на първи курс трябва да покажеш, че всъщност си завършил средно. Готина процедура. Започваш 12 клас, а си вече одобрен за студент. Таланти викаш. Таланти специалност туризъм.

                    И чак пък гений не съм. Посредствен съм си. Просто в твоето обкръжение всички сте от средата надолу. Много надолу и не си свикнал.

                    Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                    Бе не всички приемат толкоз лесно, пробвай инженерство в Делфт, медицина където и да е. Просто има множество ментета, само да вземат парите на мама и тате.
                    Е, естествено не всичко е трагедия, но по същество и там няма образование. Тук там някоя бяла лястовица. И квоти за педали. Дори Лайден е пълно е с турци на all inclusive, дето са педали или се правят на педали и се обявяват за бегълци от Ердоган. Обобщенията са си обобщения, но висшето в западния свят е пълен капут.
                    Last edited by terziеv; 02.02.2022, 17:03.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      Ти не ги броиш, ама знаеш ли колко баламурници дават кинти да пратят детето в "university of applied science" в Холандия или Германия. Все тая, не омаловажавам образованието там, просто казвам, че боклуци има навсякъде.
                      Защо си мислиш, че нивото на образованието е единствената причина да си пращат децата там? Може пък идеята е да се научат на самостоятелност, да придобият опит в добри компании, да станат по-толерантни и по-отговорни...Все неща, които в чалготеките из Студентски няма как да придобият.

                      Коментар


                      • [QUOTE=terziеv;n3866316]

                        Спасе, корупцията в Германия е в пъти над тукашната..../QUOTE]

                        Интересно защо тогава там никога не са ми искали рушвет за каквото и да било, а в България още от първия ден и то от официалните институции. Как пък един доставчик там не предложи стока без фактура, а тук ти казват директно в очите "Ако искаш фактура - освен ДДСто и 10% данък печалба трябва да ми възстановиш"...
                        Last edited by ejonny2376; 02.02.2022, 16:57.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                          Хохшулетата не са в тази класация, не ги броят за университети. Ок, може и да си права, макар че реално тия 10 са практически 95% от студентите. Другите дори не ги знаех че съществуват, може би въобще не приемат чужди студенти и не се рекламират.
                          Ти не ги броиш, ама знаеш ли колко баламурници дават кинти да пратят детето в "university of applied science" в Холандия или Германия. Все тая, не омаловажавам образованието там, просто казвам, че боклуци има навсякъде.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Спасе, корупцията в Германия е в пъти над тукашната. Включително лекарската мафия. Неслучайно най-големите далавери на нашата Медицинска академия бяха с клона в Германия. Разликата е, че там дори на най-долното проли му е осигурен що годе нормален социален минимум. И този социален минимум е осигурен от изсмукването на периферията, т.е. на нас. Едно е да крадеш милиони от система захранвана с милиарди, друго е да късаш живо месо както при нас.



                            Тука в елитните ни гимназии всяка година идват холандските университети, опъват една масичка и агитират нашите да се записват там. Приемат ги дори без да са завършили средно у нас!!!
                            Абе гений, процедурата почва от есента, но след като те приемат, ако не покажеш дипломата през лятото при записването, отпадаш. Естествено че в елитните гимназии ще търсят таланти, в селското ти училище ли да ходят?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              В София няма къде и един дюнер да изядеш. Продават ти някакви боклуци на цени като в Германия, че и по-високи.
                              имаше до окръжна болница, но тоя май продаде бизнеса и новите съсипаха качеството
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                                Когато си избрал да гледаш негативите винаги ще намериш, но да си мангал(чужденец в друга държава), гатсър и икономически зависим роб цял живот за мен не е оферта.

                                Западното общество е модерното робство, създадено е имагинерното чувство че живееш добре, а всъщност си един цървул без келяв лев у джоба, бачкаш до полуда и накрая всичко отива за месечните разходи. И ако спестиш за някоя почивка някъде си добре. С това се изчерпва съществуването в модерното робство.
                                Жалко е, очевидно самият ти си бил в описаната от теб ситуация. Е, аз имам коренно различни впечатления от живота там. В самото начало и аз съм бил така със сигурност, но изцяло от мен е зависело да го променя към по-добро и съм го направил.

                                Коментар

                                Working...
                                X