IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Някаква лудост е обхванала тоя град.И Булиндол започнаха да застрояват.Покрай Табаковата чешма е ужас на Орлето също..И не ги бърка пикочта.Няма улици кал ама строят
    Плевен е вече предполагам под 90.000 население, тенденция тежкият спад да продължи.
    Какво е това ново строителство, кой ще живее в него?

    Имот в този град не бих купил и за 200 Евро/кв.м., просто защото няма да струва абсолютно нищо след 10 години.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Няма по-евтино. А ми трябва имот в Плевен, Бай Пеше. Спирам се на един познат на апарта. Хубаво място, но висок етаж, 10ти непоследен. 85кв е истински, тристаен голям. 60К€. Но го е поразринал. Трябва да го пипна да го направя. Чудя се кво да правя. Отделно с къщетата греда, с парцелите също.
      Някаква лудост е обхванала тоя град.И Булиндол започнаха да застрояват.Покрай Табаковата чешма е ужас на Орлето също..И не ги бърка пикочта.Няма улици кал ама строят

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

        т.е. Протестът ще бъде срещу Ко-сертификат, срещу ФЕД и ЕЦБ

        Колоната от София може да продължи направо към Франкфурт
        Луд умора няма само се поти.До Франкфурт може и да стигнат ама до НюЙорк????

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Дури никога не забравяй че да нямаш не е като да имаш...Колкото повече трупаш толкова повече други обедняват и започват да разсъждават по този начин.В един момент чашата ще прелее и дупе да им е яко на богатите..Имотите ще са им последната грижа.Щото живота е по ценен от парите и имотите.
          Няма по-евтино. А ми трябва имот в Плевен, Бай Пеше. Спирам се на един познат на апарта. Хубаво място, но висок етаж, 10ти непоследен. 85кв е истински, тристаен голям. Вярно, с панорама хубава. 60К€. Но го е поразринал. Трябва да го пипна да го направя. Това са 1980 година пакетоповдигащи блокове с тула стени. Чудя се кво да правя. Отделно с къщетата греда, с парцелите също. И имам за кола място. Гараж йок, но за 70 кинта имам подземна широка клетка.
          Last edited by bulgarian lev; 16.02.2022, 18:02.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
            Свързах се с партия Възраждане която организира протеста срещу Ковид.


            11:58 ч. (преди 4 часа)
            до vazrazhdane
            Здравейте ,

            Разбрах че ще организирате протест срещу зеления сертификат.
            Смятам че е редно да включите и резултата от всичко това -инфлацията и печатането на пари без контрол заради Ковид.
            Всички тези процеси са свързани помжду си и както виждаме цените на всичко не спират своя ръст .

            Поздрави,



            Ето и отговора :
            vazrazhdane@vazrazhdane.bg
            16:21 ч. (преди 7 минути)
            до мен
            Здравейте г-н Кавръков,

            благодарим за предложението. Ще бъдат включени.

            С уважение: Секретар на Възраждане
            Най-накрая. Браво. Ще е хубаво да се добавят няколко лесни за асимилиране слогана, като мото за протеста. Аз лично харесвам много слогана как централните банки надуват цените на имотите за да могат хазяи да забогатяват без да работят, без да плащат осигуровки на гърба на трудещите се докато банките им се присмиват от реклами по телевизията да влизат в 30 годишни ипотеки. Повечето неща на Пиер Поливие са много добри и се отнасят със същата сила и за нас https://www.youtube.com/watch?v=5ZaVfEHxs30

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              Свързах се с партия Възраждане която организира протеста срещу Ковид.


              11:58 ч. (преди 4 часа)
              до vazrazhdane
              Здравейте ,

              Разбрах че ще организирате протест срещу зеления сертификат.
              Смятам че е редно да включите и резултата от всичко това -инфлацията и печатането на пари без контрол заради Ковид.
              Всички тези процеси са свързани помжду си и както виждаме цените на всичко не спират своя ръст .

              Поздрави,



              Ето и отговора :
              vazrazhdane@vazrazhdane.bg
              16:21 ч. (преди 7 минути)
              до мен
              Здравейте г-н Кавръков,

              благодарим за предложението. Ще бъдат включени.

              С уважение: Секретар на Възраждане
              т.е. Протестът ще бъде срещу Ко-сертификат, срещу ФЕД и ЕЦБ

              Колоната от София може да продължи направо към Франкфурт

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                Свързах се с партия Възраждане която организира протеста срещу Ковид.


                Здравейте ,

                Разбрах че ще организирате протест срещу зеления сертификат.
                Смятам че е редно да включите и резултата от всичко това -инфлацията и печатането на пари без контрол заради Ковид.
                Всички тези процеси са свързани помжду си и както виждаме цените на всичко не спират своя ръст .

                Поздрави,

                Здравейте г-н Кавръков,

                благодарим за предложението. Ще бъдат включени.

                С уважение: Секретар на Възраждане
                Кавръков и Възраждане ще протестират срещу печатането на пари. Пред коя печатница ще протестирате?
                Има една диагноза - луди за връзване.

                Коментар


                • Свързах се с партия Възраждане която организира протеста срещу Ковид.


                  11:58 ч. (преди 4 часа)
                  до vazrazhdane
                  Здравейте ,

                  Разбрах че ще организирате протест срещу зеления сертификат.
                  Смятам че е редно да включите и резултата от всичко това -инфлацията и печатането на пари без контрол заради Ковид.
                  Всички тези процеси са свързани помжду си и както виждаме цените на всичко не спират своя ръст .

                  Поздрави,



                  Ето и отговора :
                  vazrazhdane@vazrazhdane.bg
                  16:21 ч. (преди 7 минути)
                  до мен
                  Здравейте г-н Кавръков,

                  благодарим за предложението. Ще бъдат включени.

                  С уважение: Секретар на Възраждане

                  Коментар


                  • https://www.investor.bg/ikonomika-i-...ciiata-346016/
                    Шнабел: ЕЦБ не може да пренебрегва поскъпването на жилищата, оценяйки инфлацията

                    Имотният бум се прибавя към рисковете от закъснели действия за затягане на паричната политика, смята един от членовете на ЕЦБ

                    Европейската централна банка трябва да вземе предвид „безпрецедентния“ ръст на цените на жилищата, когато оценява нивото на инфлацията и решава колко бързо да затегне паричната политика, заяви Изабел Шнабел, член на Изпълнителния борд на Европейската централна банка (ЕЦБ) в интервю за Financial Times.

                    Това е най-агресивното изявление на представител на борда на ЕЦБ преди заседанието идния месец, на което банката трябва да реши кога ще оттегли стимулите си в отговор на рекордната инфлация в еврозоната. „Не можем да игнорираме това“, посочи Шнабел

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      Има резон в това което казваш , имоти имам още един два ми е в повече пък и на тези цени не съм убеден ,че е релевантно ,въпроса е акомулиращ се кеш в какво да се набива за да не гори....
                      Ако си намерил нещо, което да ти акомулира успешно кеш- инвестирай в същия " акомулатор" за да ти акомулира още

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                        Тия ги слушам от 10 години вече... . Може и от повече!
                        14. Успяха да замажат положението бая дълго време.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Има резон в това което казваш , имоти имам още един два ми е в повече пък и на тези цени не съм убеден ,че е релевантно ,въпроса е акомулиращ се кеш в какво да се набива за да не гори....
                          Има един такъв момент, че многото харчене при инфлация я стимулира и увеличава.

                          Иначе, моят съвет е да не се купуват неща, които не ви трябват, но можете да си направите ремонт, да си обновите гардероба или да си купите хубава вила някъде, или качествена земя (но цената й е дебела),

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Лорде те не изглеждат те са главозамайващи...Аз не познавам човек дето да са му вдигнали заплатата слушам само приказки че щели били ама кога не се знае.Тя ако е 5000 ще е радост.Аз мисля че ще е много по голяма.На никой няма да му е до имоти в следващите година две за по на татък не зная..Идват лоши дни и мрак..Оправяй се с кредита ако можеш и се моли бурята да премине през нас по леко.
                            Има резон в това което казваш , имоти имам още един два ми е в повече пък и на тези цени не съм убеден ,че е релевантно ,въпроса е акомулиращ се кеш в какво да се набива за да не гори....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                              Тия ги слушам от 10 години вече... . Може и от повече!
                              Вече няма да го слушаш ще го изпиташ на собствен гръб.Ти впрочем вече го усещаш.Просто усещането ще се засили

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                                Бате Пешо, тези числа изглеждат на пръв поглед главозамайващи. Реално парите се обезценяват с по-голями темпове отколкото е възможно да възприемем. Вчера купих 100 чаши. От 1,80 са ги вдигнали за 1м. на 2,15. Мисля до 2-3 години средната заплата ще е 5000лв.
                                Лорде те не изглеждат те са главозамайващи...Аз не познавам човек дето да са му вдигнали заплатата слушам само приказки че щели били ама кога не се знае.Тя ако е 5000 ще е радост.Аз мисля че ще е много по голяма.На никой няма да му е до имоти в следващите година две за по на татък не зная..Идват лоши дни и мрак..Оправяй се с кредита ако можеш и се моли бурята да премине през нас по леко.

                                Коментар

                                Working...
                                X