IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А нашия премиер прооз... прооз... стиска 700 хилки у гущери, ама не дава и лев за имот у бг-то!

    https://segabg.com/hot/category-bulg...ta-na-zhena-si

    Как па се не намери 1 корифей тука да му каже къде да 'инвестира'?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Няма по-евтино. А ми трябва имот в Плевен, Бай Пеше. Спирам се на един познат на апарта. Хубаво място, но висок етаж, 10ти непоследен. 85кв е истински, тристаен голям. Вярно, с панорама хубава. 60К€. Но го е поразринал. Трябва да го пипна да го направя. Това са 1980 година пакетоповдигащи блокове с тула стени. Чудя се кво да правя. Отделно с къщетата греда, с парцелите също. И имам за кола място. Гараж йок, но за 70 кинта имам подземна широка клетка.
      Моя имот с два гаража,и двор и 2 спални,може и 3 да станат ,а за колко да го дам??Ще се вдига офертата,ми то само гаражите струват едно 25 000 евра...с канали,сервиз може да направиш,бетон ,е всичко

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        В сливен ни беше такъв блока - пакетоповдигащи плочи.
        Според мен не си струва риска - те са най-малко устойчиви на земетресение. Може да се съберат на 1-ви етаж откъдето са ги вдигнали. Който е бръз да бяга в общите части ще оживее
        И аз така знам,но не искам да давам оценки.Левчо е уважаван доктор,сигурен съм че има познати архитекти,които ще проучат целия блок.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Това е експ.строителство,на КНСБ сградата е строена пилотно така

          https://www.sandacite.bg/%D0%BF%D0%B...%82%D0%BE/amp/
          Ето,прочети
          В сливен ни беше такъв блока - пакетоповдигащи плочи.
          Според мен не си струва риска - те са най-малко устойчиви на земетресение. Може да се съберат на 1-ви етаж откъдето са ги вдигнали. Който е бръз да бяга в общите части ще оживее
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Ти да не мислиш че преди 10 години са били по умни?Тези изоставените сгради,кой ги е строил?Пак такива като сегашните с множеството кранове!
            Тук си прав. Обикновено, преди за започнат да изпускат въздух балоните, всички индикатори са на макс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Не лудост,хората са луди.
              Ти какво очакваш ?
              Левчо ще набута четвърт милион у Плевен.
              Левчо , търси за него си. Работил е, изкарал е некой лев и иска да живее в жилище, което му харесва.... в Плевен. Неговото явно му е малко и търси по-голямо. Другият му вариант е да се премести в София, ама работата, жената, детето и тях ли да мести ?! Той предполагам лесно, ама другите двама требва да зарежат работа всичко.... Трябва му тристайно, сгоден, ама и съседи да не са пущиняци в Плевен... или къща . Тях не ги знам как са в Плевен....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Няма по-евтино. А ми трябва имот в Плевен, Бай Пеше. Спирам се на един познат на апарта. Хубаво място, но висок етаж, 10ти непоследен. 85кв е истински, тристаен голям. Вярно, с панорама хубава. 60К€. Но го е поразринал. Трябва да го пипна да го направя. Това са 1980 година пакетоповдигащи блокове с тула стени. Чудя се кво да правя. Отделно с къщетата греда, с парцелите също. И имам за кола място. Гараж йок, но за 70 кинта имам подземна широка клетка.
                Това е експ.строителство,на КНСБ сградата е строена пилотно така

                https://www.sandacite.bg/%D0%BF%D0%B...%82%D0%BE/amp/
                Ето,прочети

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                  Добре де, едно не разбирам - тук повечето очакват спад на цените. Или поне по-гласовитите Строителните предприемачи не ми изглеждат кухи лейки. Защо тогава при нас последната седмица започнаха още няколко строежа? От който и прозорец да погледна поне по 6 крана виждам! Или хитреците просто са прибрали парите на балъците в аванс, още на голя поляна? И така да е, нека поне си завършат обектите, защото в квартала има две сгради изоставени на акт15 през 2007-ма - ей така си стоят и се рушат - срамота!
                  Ти да не мислиш че преди 10 години са били по умни?Тези изоставените сгради,кой ги е строил?Пак такива като сегашните с множеството кранове!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Някаква лудост е обхванала тоя град.И Булиндол започнаха да застрояват.Покрай Табаковата чешма е ужас на Орлето също..И не ги бърка пикочта.Няма улици кал ама строят
                    Не лудост,хората са луди.
                    Ти какво очакваш ?
                    Левчо ще набута четвърт милион у Плевен.

                    Коментар


                    • Добре де, едно не разбирам - тук повечето очакват спад на цените. Или поне по-гласовитите Строителните предприемачи не ми изглеждат кухи лейки. Защо тогава при нас последната седмица започнаха още няколко строежа? От който и прозорец да погледна поне по 6 крана виждам! Или хитреците просто са прибрали парите на балъците в аванс, още на голя поляна? И така да е, нека поне си завършат обектите, защото в квартала има две сгради изоставени на акт15 през 2007-ма - ей така си стоят и се рушат - срамота!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Луд умора няма само се поти.До Франкфурт може и да стигнат ама до НюЙорк????
                        оттам в името на зелената идея, по телемост ще се скарат на Фед-а за паричната инфлация

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Някаква лудост е обхванала тоя град.И Булиндол започнаха да застрояват.Покрай Табаковата чешма е ужас на Орлето също..И не ги бърка пикочта.Няма улици кал ама строят
                          Плевен е вече предполагам под 90.000 население, тенденция тежкият спад да продължи.
                          Какво е това ново строителство, кой ще живее в него?

                          Имот в този град не бих купил и за 200 Евро/кв.м., просто защото няма да струва абсолютно нищо след 10 години.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Няма по-евтино. А ми трябва имот в Плевен, Бай Пеше. Спирам се на един познат на апарта. Хубаво място, но висок етаж, 10ти непоследен. 85кв е истински, тристаен голям. 60К€. Но го е поразринал. Трябва да го пипна да го направя. Чудя се кво да правя. Отделно с къщетата греда, с парцелите също.
                            Някаква лудост е обхванала тоя град.И Булиндол започнаха да застрояват.Покрай Табаковата чешма е ужас на Орлето също..И не ги бърка пикочта.Няма улици кал ама строят

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                              т.е. Протестът ще бъде срещу Ко-сертификат, срещу ФЕД и ЕЦБ

                              Колоната от София може да продължи направо към Франкфурт
                              Луд умора няма само се поти.До Франкфурт може и да стигнат ама до НюЙорк????

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Дури никога не забравяй че да нямаш не е като да имаш...Колкото повече трупаш толкова повече други обедняват и започват да разсъждават по този начин.В един момент чашата ще прелее и дупе да им е яко на богатите..Имотите ще са им последната грижа.Щото живота е по ценен от парите и имотите.
                                Няма по-евтино. А ми трябва имот в Плевен, Бай Пеше. Спирам се на един познат на апарта. Хубаво място, но висок етаж, 10ти непоследен. 85кв е истински, тристаен голям. Вярно, с панорама хубава. 60К€. Но го е поразринал. Трябва да го пипна да го направя. Това са 1980 година пакетоповдигащи блокове с тула стени. Чудя се кво да правя. Отделно с къщетата греда, с парцелите също. И имам за кола място. Гараж йок, но за 70 кинта имам подземна широка клетка.
                                Last edited by bulgarian lev; 16.02.2022, 18:02.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X