IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

    Предлагането би оказвало влияние върху цената, ако се търсеха жилища. Има още време докато се срутят нещата.
    Те жилища се търсят, но пазара е грубо около 20К на година / сделките са повече, но част са покупка и продажба и спекула / 18К нови на година са прекалено много. Разбира се тези ще станат готови след 3-4 години. Т.е. има врем, но не мисля че в процеса на строеж за всички ще има кандидати ако се продължава по същият начин. Като се забавят продажбите ще има и промо при някои строители или пък незавършени сгради....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...63852845859873

      Песимисте айде готов си .
      Има и дворче за някой и друг корен домат .електричеството може да се махне и да се сложят пелети,печка за дърва ,за да е по евтино
      Казах ти - тези ги давай на Ботича.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
        Колеги , мисля че може да се зарадват най-накрая някои. От 2023 ще има вече спад / не задържане/. С колко точно не знам, но този път строителите са се унесли малко....Около 10К годишно е ок, ама двойно повече не мисля че има кой да ги купи....
        https://www.investor.bg/bylgariia/45...2021-g-345208/
        В София през миналата година е било разрешено строителството на 17 773 нови жилища спрямо 9909 година по-рано
        Предлагането би оказвало влияние върху цената, ако се търсеха жилища. Има още време докато се срутят нещата.

        Коментар


        • https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...63852845859873

          Песимисте айде готов си .
          Има и дворче за някой и друг корен домат .електричеството може да се махне и да се сложят пелети,печка за дърва ,за да е по евтино

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
            Колеги , мисля че може да се зарадват най-накрая някои. От 2023 ще има вече спад / не задържане/. С колко точно не знам, но този път строителите са се унесли малко....Около 10К годишно е ок, ама двойно повече не мисля че има кой да ги купи....
            https://www.investor.bg/bylgariia/45...2021-g-345208/
            В София през миналата година е било разрешено строителството на 17 773 нови жилища спрямо 9909 година по-рано
            Някои нови проекти изкачат на до 1200 евро в момента при тези високи разходи ,а представям си когато почнат още да строят

            Коментар


            • Колеги , мисля че може да се зарадват най-накрая някои. От 2023 ще има вече спад / не задържане/. С колко точно не знам, но този път строителите са се унесли малко....Около 10К годишно е ок, ама двойно повече не мисля че има кой да ги купи....
              https://www.investor.bg/bylgariia/45...2021-g-345208/
              В София през миналата година е било разрешено строителството на 17 773 нови жилища спрямо 9909 година по-рано

              Коментар


              • Айде честито ,днеска ставките на v-power за фирмите отидоха на 3,02 лв с ДДС за литър

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  Песимисте ,защо не вземеш тънко някой офис ,преправи си го леко на жилище и си готов за инвестиция
                  Това на Ботича може да му хареса. Аз търся БЕЗПРОБЛЕМНИ имоти.

                  Коментар


                  • Песимисте ,защо не вземеш тънко някой офис ,преправи си го леко на жилище и си готов за инвестиция

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                      Щом във Връбница продават на 1000 евро/м2 на зелено, завършено дори в Сухата река ще е 1500.

                      Той да си сметне колко е на далавера
                      В завършен вид и с нормално разпределение или етаж по-скоро към 1700-2000 на менте квадрат.... Ако въобще има такова предложение.

                      Резултат от Вашето търсене на:
                      Вид имот: 2-СТАЕН,
                      Местоположение: град София
                      Под райони: СУХАТА РЕКА,
                      Особености: Тухла
                      Етажност: от 2-ри ет., Година на строителство: от 2016 г., Да не се показват обяви, докладвани за проблем, Без оферти на АГЕНЦИИ ОТ ЧЕРНИЯ МИ СПИСЪК,

                      Средна цена на имотите в извадката: 102313 euro
                      Средна цена на кв.м: 1448 euro.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                        Ботича продаде в Сухата река през 2016г. на цени от 2020г.
                        Е, друг е въпроса, че оттогава сън го не лови.....
                        И преди го писах и ще го повторя. Той не е сбъркал, че е изчистил некой коптор.
                        Грешката е че не купи веднага нещо друго. Тогава имаше тонове прилични предложения на фона на настоящото предлагане....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          Ботича продаде в Сухата река през 2016г. на цени от 2020г.
                          Е, друг е въпроса, че оттогава сън го не лови.....
                          Щом във Връбница продават на 1000 евро/м2 на зелено, завършено дори в Сухата река ще е 1500.

                          Той да си сметне колко е на далавера

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                            Там някъде беше.
                            Ботича продаде в Сухата река през 2016г. на цени от 2020г.
                            Е, друг е въпроса, че оттогава сън го не лови.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Ботича не е продавал в Гео Милев.
                              Там някъде беше.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                                1000 евро на зелено във Връбница ?!
                                Ботичът продаде завършено в Гео Милев за почти същите пари.

                                Не споделяй такава информация, че някой може да си посегне
                                Ботича не е продавал в Гео Милев.

                                Коментар

                                Working...
                                X