IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Ти си загубил всякаква връзка с реалността. Ще се опариш жестоко. Казвам ти го най-приятелски и няма повече да повтарям - мисли за план Б.
    И аз ти казвам същото / дано да нямаш руски облигации и акции/ . Помня, че беше фен на облигации и ДЦК-та с ''голяма'' доходност. Първото , което гарантирано потъва при световен конфликт са виртуалните неща....
    Иначе ето това е реалността:
    Market Summary > DAX PERFORMANCE-INDEX
    14,066.05+53.23 (0.38%)past year
    Market Summary > DAX PERFORMANCE-INDEX
    14,066.05+2,038.69 (16.95%)past 5 years

    Кавръка и Бота с кеша в банката са изкарали повече от теб за периода.... срамота....

    Коментар


    • Пишете по темата!
      За войната Русия - Украйна има отделна тема.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Ти си загубил всякаква връзка с реалността. Ще се опариш жестоко. Казвам ти го най-приятелски и няма повече да повтарям - мисли за план Б.
        Джонка ,не можеш да си представиш какъв страх го е обхванал,и знаеш ли защо ?
        Защото войната удари света подчертавам не Украйна ,а света ,буквално за седмица ,две както с Ковида всичко се преобърна ,само че разликите са че това е реална война ,с реални военни действия,близо до България и още по страшното е че като една препълнена чаша започва да прелива глобално и затова Песимиста е нервен ,всичко е набил в България ,всичко !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Не съм, ама нямам имот с под 2000 евро на квадрат цена в момента....Харков ми е любимият град в Украйна, населението е 95% руско....това за протокола, че цензурата е яка напоследък. Там правят най-вкусните пирожки, особено с мак...може и булочки... а как вървят с кефир Лактония нема да ти казвам. По 2-3 дни съм ял само това без да искам нищо друго....За последно като бях там можеше да се купи по 300-400 евро квадрата, на топ местата под 1000....
          Относно повиквателните има други теми. Ама накратко каквито сте си избрали , такова ще получите / повиквателни и може би не само//, а за нас негласувалите остават пентхаусите....:-)
          Ти си загубил всякаква връзка с реалността. Ще се опариш жестоко. Казвам ти го най-приятелски и няма повече да повтарям - мисли за план Б.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Абе ти като вдигаше революции и сваляше законно установената власт в България получи ли бан?Като напоса Welcome Covid 19получи ли бан????Ба си уникалния идиот върти се като пумпал и не знае какво е правил сутринта...Поп трябва за тебе поп..
            Поп е нужен за тези дето подкрепят агресора .
            Нали ти обясних ,ти си поддръжник на Русия и съответно си враг на Република България !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              БАН -ове са получили всички и то не е случайно .
              Ще продължават и да получават ,особено в момента е наложително защото такива хора са заплаха за националната сигурност
              Абе ти като вдигаше революции и сваляше законно установената власт в България получи ли бан?Като напоса Welcome Covid 19получи ли бан????Ба си уникалния идиот върти се като пумпал и не знае какво е правил сутринта...Поп трябва за тебе поп..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Видя ли какво ти написах по долу .....?
                Постваш статии в минало време ,за минали събития ...
                Разбирам че си нервен когато си набил всичко в имоти ,а на прага ти се води война,която е на прага да стане световна след като днес и Беларус нахлу официално в Украйна .....
                Кажи ми каква стойност имат имотите ти когато света бъде въвлечен във война ??
                Еми нема да е..., а кеш имам повече от теб. Това за набиването всичко в имоти....Иначе от това съм нервен да....с основание, защото от половин година се опитвам да го похарча неуспешно....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Имотите ти скоро ще струват 0.
                  Очертава се глобален световен военен конфликт ,а територията на която си купил е на топ първа линия до него .
                  Така е само чакане трябва.... към 2149 ще са там някъде. Скоро е.... :-)
                  Очертава се само в твоята глава. Не знам колко пъти да ти обяснявам, че подобно нещо е невъзможно, а ако се случи всичко на повърхността на Земята е първа линия. Евентуално на 50 метра надолу има некви надежди за оцеляване :-)
                  Ще има просто яка ''студена'' война и цените на всичко нагорЕ. По Бай Пешето, който има какво да яде под покрив требе да е щастлив

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Кои, дето правят правилни прогнози за цените на имотите ли ? :-)))))
                    Видя ли какво ти написах по долу .....?
                    Постваш статии в минало време ,за минали събития ...
                    Разбирам че си нервен когато си набил всичко в имоти ,а на прага ти се води война,която е на прага да стане световна след като днес и Беларус нахлу официално в Украйна .....
                    Кажи ми каква стойност имат имотите ти когато света бъде въвлечен във война ??

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      БАН -ове са получили всички и то не е случайно .
                      Ще продължават и да получават ,особено в момента е наложително защото такива хора са заплаха за националната сигурност
                      Кои, дето правят правилни прогнози за цените на имотите ли ? :-)))))

                      Коментар


                      • https://news.bg/world/belaruski-voys...v-ukrayna.html

                        Песимистчо ,имаме трети участник във войната -познай какво се случва когато страните в един военен конфликт само нарастват като брой ?

                        Жокер : Вече и да искаш няма как да продадеш !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Не съм, ама нямам имот с под 2000 евро на квадрат цена в момента....Харков ми е любимият град в Украйна, населението е 95% руско....това за протокола, че цензурата е яка напоследък. Там правят най-вкусните пирожки, особено с мак...може и булочки... а как вървят с кефир Лактония нема да ти казвам. По 2-3 дни съм ял само това без да искам нищо друго....За последно като бях там можеше да се купи по 300-400 евро квадрата, на топ местата под 1000....
                          Относно повиквателните има други теми. Ама накратко каквито сте си избрали , такова ще получите / повиквателни и може би не само//, а за нас негласувалите остават пентхаусите....:-)
                          Имотите ти скоро ще струват 0.
                          Очертава се глобален световен военен конфликт ,а територията на която си купил е на топ първа линия до него .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Еми така става като баннаха прогнозатора за 2029.
                            Всеки нов баннат ще удължава срока на идването на промото с 10 години :-)
                            БАН -ове са получили всички и то не е случайно .
                            Ще продължават и да получават ,особено в момента е наложително защото такива хора са заплаха за националната сигурност

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              ама...как така???!
                              ...рисувано гневно човече...

                              ами 2029??!
                              Еми така става като баннаха прогнозатора за 2029.
                              Всеки нов баннат ще удължава срока на идването на промото с 10 години :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Ти в сегмента на пентхаусите и луксозните имоти ли си ?
                                Ама може и да те питам друго,по важно как са цените в Харков или Киев в момента ,там как е пазара ?
                                Питам за едни прЕател дето е получил повиквателна от Министерството на отбраната ,а такива не са получавани от 20 години ,в България .
                                Какво ще кажеш по тези въпроси /повиквателни масово се изпращат и това е само началото /
                                Не съм, ама нямам имот с под 2000 евро на квадрат цена в момента....Харков ми е любимият град в Украйна, населението е 95% руско....това за протокола, че цензурата е яка напоследък. Там правят най-вкусните пирожки, особено с мак...може и булочки... а как вървят с кефир Лактония нема да ти казвам. По 2-3 дни съм ял само това без да искам нищо друго....За последно като бях там можеше да се купи по 300-400 евро квадрата, на топ местата под 1000....
                                Относно повиквателните има други теми. Ама накратко каквито сте си избрали , такова ще получите / повиквателни и може би не само//, а за нас негласувалите остават пентхаусите....:-)
                                Last edited by pesimist4o na kvadrat; 01.03.2022, 14:56.

                                Коментар

                                Working...
                                X