IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Разбира се че имотите не са за продаване. Да не би да са нещо виртуално дето днес го има утре е минус 50%...., ако въобще можеш да вземеш хартията от него....
    Не ми трябва никакъв ''виртуален'' друг актив след като имам възможността да сложа хляб и праз на масата....
    Иначе разбирам безпокойството ти добре. При цялата ти ''диверсификация'' трепериш във всеки един момент да не изпуснеш момента за продажба...., за да купиш имот....:-) Кой както сам си го направи....:-)

    Кой доскоро си е представял, че тази монополна компания ще е такава греда / във валута/
    Market Summary > Gazprom PAO
    228.00 RUB+93.20 (69.14%)past 5 years
    Не че можеш да изнесеш валута от Русия де....

    ПП Всяка една твоя ''диверсифицирана'' позиция като се занули и общото ти средно е под водата и те бият тези с депозитите в банките....:-). И говори на някой друг, че имотите могат да станат нула. Айде отиди и си купи в Киев сега без пари имот....нали нищо не струват.
    Говориш пълни глупости и показваш за порден път пълно невежество по темата. Няма какво да добавя и коментирам повече.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Я виж това от днес -отново с исторически основи изказано на глас

      https://www.dnevnik.bg/sviat/2022/03...ef=home_layer2
      Медведев заплаши Франция с "истинска" война

      "Днес някакъв френски министър каза, че обявява икономическа война на Русия," написа бившият премиер и президент Дмитрий Медведев, който в момента е зам.-председател на съвета за сигурност на страната. В "Туитър" той предупреди "джентълмена" да си "държи езика зад зъбите" и да не "забравя, че в човешкат история икономическите войни много често се превръщат в истински."
      Тоя същия смешник ли беше, дето на пияна глава му се привиждаха 2000 евро за газта?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Я виж това от днес -отново с исторически основи изказано на глас

        https://www.dnevnik.bg/sviat/2022/03...ef=home_layer2
        Медведев заплаши Франция с "истинска" война

        "Днес някакъв френски министър каза, че обявява икономическа война на Русия," написа бившият премиер и президент Дмитрий Медведев, който в момента е зам.-председател на съвета за сигурност на страната. В "Туитър" той предупреди "джентълмена" да си "държи езика зад зъбите" и да не "забравя, че в човешкат история икономическите войни много често се превръщат в истински."
        И Франция има ядрено оръжие.
        Още ли не си разбрал, че която държава го има може да си прави и говори каквото си иска с други държави, които го нямат ?
        Виж обаче действията между ядрени държави са друга бира....направо марсианска....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Напрежението ще расте. Факт.
          Нерви никой няма да си изпусне. Накрая / може и след десетилетия/ ще се договорят / за наша сметка разбира се/
          Я виж това от днес -отново с исторически основи изказано на глас

          https://www.dnevnik.bg/sviat/2022/03...ef=home_layer2
          Медведев заплаши Франция с "истинска" война

          "Днес някакъв френски министър каза, че обявява икономическа война на Русия," написа бившият премиер и президент Дмитрий Медведев, който в момента е зам.-председател на съвета за сигурност на страната. В "Туитър" той предупреди "джентълмена" да си "държи езика зад зъбите" и да не "забравя, че в човешкат история икономическите войни много често се превръщат в истински."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Риска за България расте с всеки изминал ден ,войната все повече се разраства и няма да свърши дори със спиране на огъня ,самите санкции ще доведат до още и още напрежение докато някой не си изпусне нервите
            Напрежението ще расте. Факт.
            Нерви никой няма да си изпусне. Накрая / може и след десетилетия/ ще се договорят / за наша сметка разбира се/
            Last edited by pesimist4o na kvadrat; 01.03.2022, 16:52.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Аз имам имот, имам облигации, имам ЕТФи, имам отделни акции, имам физическо злато, имам малко крипто, имам участия във фирми, имам и кеш, всичко е разпределено по различни точки на света, имам няколко плана за действие при различни извънредни ситуации.
              Ти си набил всичко в непродаваеми имоти в най-бедната и корумпирана европейска държава, печалбата от които е само в сънищата ти - реално досега си на загуба и то с много заради таксите, данъците, ремонтите и поддръжката. Едно лошо стечение на обстоятелствата за теб и изгаряш брутално. Това е разликата между нас.
              Разбира се че имотите не са за продаване. Да не би да са нещо виртуално дето днес го има утре е минус 50%...., ако въобще можеш да вземеш хартията от него....
              Не ми трябва никакъв ''виртуален'' друг актив след като имам възможността да сложа хляб и праз на масата....
              Иначе разбирам безпокойството ти добре. При цялата ти ''диверсификация'' трепериш във всеки един момент да не изпуснеш момента за продажба...., за да купиш имот....:-) Кой както сам си го направи....:-)

              Кой доскоро си е представял, че тази монополна компания ще е такава греда / във валута/
              Market Summary > Gazprom PAO
              228.00 RUB+93.20 (69.14%)past 5 years
              Не че можеш да изнесеш валута от Русия де....

              ПП Всяка една твоя ''диверсифицирана'' позиция като се занули и общото ти средно е под водата и те бият тези с депозитите в банките....:-). И говори на някой друг, че имотите могат да станат нула. Айде отиди и си купи в Киев сега без пари имот....нали нищо не струват.
              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 01.03.2022, 16:51.

              Коментар


              • https://www.dnes.bg/voinata-v-ukrain...nikaria.522033

                ЕП: Не е възможна неутралност между огъня и пожарникаря
                Мецола: Европа, каквато познаваме, е под заплаха

                Последните дни бяха много болезнени, това трябва да бъде нашият час, в който си казваме: "Каквото ще да струва!", посочи председателят на ЕП.
                /БТА/


                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Разбира се че у нас. Ако бях набил в Украйна по-добре ли щях да съм сега ? А го обмислях МНОГО сериозно преди няколко години....Знам всичките най-луксозни имотни проекти от тогава в Киев и Харков....
                  Иначе съм радостен не нервен, че от няколко години приключих с работата ми в бившият СССР. Не съм ходил натам от 3-4 години....Облекчение знаеш ли какво е ? Сега можеше да съм в някое мазе там....
                  Риска за България расте с всеки изминал ден ,войната все повече се разраства и няма да свърши дори със спиране на огъня ,самите санкции ще доведат до още и още напрежение докато някой не си изпусне нервите

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    И аз ти казвам същото / дано да нямаш руски облигации и акции/ . Помня, че беше фен на облигации и ДЦК-та с ''голяма'' доходност. Първото , което гарантирано потъва при световен конфликт са виртуалните неща....
                    Иначе ето това е реалността:
                    Market Summary > DAX PERFORMANCE-INDEX
                    14,066.05+53.23 (0.38%)past year
                    Market Summary > DAX PERFORMANCE-INDEX
                    14,066.05+2,038.69 (16.95%)past 5 years

                    Кавръка и Бота с кеша в банката са изкарали повече от теб за периода.... срамота....
                    Аз имам имот, имам облигации, имам ЕТФи, имам отделни акции, имам физическо злато, имам малко крипто, имам участия във фирми, имам и кеш, всичко е разпределено по различни точки на света, имам няколко плана за действие при различни извънредни ситуации.
                    Ти си набил всичко в непродаваеми имоти в най-бедната и корумпирана европейска държава, печалбата от които е само в сънищата ти - реално досега си на загуба и то с много заради таксите, данъците, ремонтите и поддръжката. Едно лошо стечение на обстоятелствата за теб и изгаряш брутално. Това е разликата между нас.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Джонка ,не можеш да си представиш какъв страх го е обхванал,и знаеш ли защо ?
                      Защото войната удари света подчертавам не Украйна ,а света ,буквално за седмица ,две както с Ковида всичко се преобърна ,само че разликите са че това е реална война ,с реални военни действия,близо до България и още по страшното е че като една препълнена чаша започва да прелива глобално и затова Песимиста е нервен ,всичко е набил в България ,всичко !
                      Разбира се че у нас. Ако бях набил в Украйна по-добре ли щях да съм сега ? А го обмислях МНОГО сериозно преди няколко години....Знам всичките най-луксозни имотни проекти от тогава в Киев и Харков....
                      Иначе съм радостен не нервен, че от няколко години приключих с работата ми в бившият СССР. Не съм ходил натам от 3-4 години....Облекчение знаеш ли какво е ? Сега можеше да съм в някое мазе там....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Ти си загубил всякаква връзка с реалността. Ще се опариш жестоко. Казвам ти го най-приятелски и няма повече да повтарям - мисли за план Б.
                        И аз ти казвам същото / дано да нямаш руски облигации и акции/ . Помня, че беше фен на облигации и ДЦК-та с ''голяма'' доходност. Първото , което гарантирано потъва при световен конфликт са виртуалните неща....
                        Иначе ето това е реалността:
                        Market Summary > DAX PERFORMANCE-INDEX
                        14,066.05+53.23 (0.38%)past year
                        Market Summary > DAX PERFORMANCE-INDEX
                        14,066.05+2,038.69 (16.95%)past 5 years

                        Кавръка и Бота с кеша в банката са изкарали повече от теб за периода.... срамота....

                        Коментар


                        • Пишете по темата!
                          За войната Русия - Украйна има отделна тема.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Ти си загубил всякаква връзка с реалността. Ще се опариш жестоко. Казвам ти го най-приятелски и няма повече да повтарям - мисли за план Б.
                            Джонка ,не можеш да си представиш какъв страх го е обхванал,и знаеш ли защо ?
                            Защото войната удари света подчертавам не Украйна ,а света ,буквално за седмица ,две както с Ковида всичко се преобърна ,само че разликите са че това е реална война ,с реални военни действия,близо до България и още по страшното е че като една препълнена чаша започва да прелива глобално и затова Песимиста е нервен ,всичко е набил в България ,всичко !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Не съм, ама нямам имот с под 2000 евро на квадрат цена в момента....Харков ми е любимият град в Украйна, населението е 95% руско....това за протокола, че цензурата е яка напоследък. Там правят най-вкусните пирожки, особено с мак...може и булочки... а как вървят с кефир Лактония нема да ти казвам. По 2-3 дни съм ял само това без да искам нищо друго....За последно като бях там можеше да се купи по 300-400 евро квадрата, на топ местата под 1000....
                              Относно повиквателните има други теми. Ама накратко каквито сте си избрали , такова ще получите / повиквателни и може би не само//, а за нас негласувалите остават пентхаусите....:-)
                              Ти си загубил всякаква връзка с реалността. Ще се опариш жестоко. Казвам ти го най-приятелски и няма повече да повтарям - мисли за план Б.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Абе ти като вдигаше революции и сваляше законно установената власт в България получи ли бан?Като напоса Welcome Covid 19получи ли бан????Ба си уникалния идиот върти се като пумпал и не знае какво е правил сутринта...Поп трябва за тебе поп..
                                Поп е нужен за тези дето подкрепят агресора .
                                Нали ти обясних ,ти си поддръжник на Русия и съответно си враг на Република България !

                                Коментар

                                Working...
                                X