IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Евго, чак ме е срам как може да си бил добър по математика / требе и логика/ та са те приели хубава специалност едно време....
    Няма логика някой на някого да плаща , за да показва реалностите в цените на имотите такива каквито са . В тази тема няма фарма бюджет, или НПО политически такъв.
    Единственият, който би могъл да организира подобно нещо на теория е някоя строителна организация хипотетично, ама те са леко повърхностни и алчни и едва ли дават и стотинка за маркетинг.... Няма и нужда да го правят в момента щото продажбите им вървят..

    Иначе нещата са лесни. Например купил съм си олио преди месец по 3 лева, сега цената е 6 лева и някой пише не бе не е 6 лева и бутилката я пълнят по 900 мл а не по литър, а то не струва и левче и няма да дам и 50 стинки щото е Българско и немското ако знаеш какво е ехей.....олио та дрънка...., а твоето утре ще ти греняса. А пък аз му казвам че без слънчоглед от Украйна и Русия може и 10 лева да стане бутилката..... Това докато маам шопска салата с олио на 3 лева и домашнярка....:-) , пък той чака да стане левче бутилката преди да замези салатка.....:-)

    Много слаба логика Евго....много....:-)


    В момента става дума за едно инфлиране на паричната маса, както го е имало и преди.
    Last edited by Evgo; 11.03.2022, 16:26.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Евго, чак ме е срам как може да си бил добър по математика / требе и логика/ та са те приели хубава специалност едно време....
      Няма логика някой на някого да плаща , за да показва реалностите в цените на имотите такива каквито са . В тази тема няма фарма бюджет, или НПО политически такъв.
      Единственият, който би могъл да организира подобно нещо на теория е някоя строителна организация хипотетично, ама те са леко повърхностни и алчни и едва ли дават и стотинка за маркетинг.... Няма и нужда да го правят в момента щото продажбите им вървят..

      Иначе нещата са лесни. Например купил съм си олио преди месец по 3 лева, сега цената е 6 лева и някой пише не бе не е 6 лева и бутилката я пълнят по 900 мл а не по литър, а то не струва и левче и няма да дам и 50 стинки щото е Българско и немското ако знаеш какво е ехей.....олио та дрънка...., а твоето утре ще ти греняса. А пък аз му казвам че без слънчоглед от Украйна и Русия може и 10 лева да стане бутилката..... Това докато маам шопска салата с олио на 3 лева и домашнярка....:-) , пък той чака да стане левче бутилката преди да замези салатка.....:-)

      Много слаба логика Евго....много....:-)
      Чкай бре с този ентусиазъм сам се издаде ,Евго не е казал че си ти

      И какви са тия смешки дето ги пишеш

      Например купил съм си олио преди месец по 3 лева, сега цената е 6 лева и някой пише не бе не е 6 лева и бутилката я пълнят по 900 мл а не по литър,

      Снощи съм купил 1 литър на 3,89 в Лидъл ,сега в Събота олиото е на 3 лева в кауфланд -смях и приказки чудесни ,басни и измислици

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

        Изглежда ще почакаме повечко за лихвения процент... Верно карвъка няма ни една верна прогноза, тази му е поредната грешна...
        Ти даже не можеш и да четеш или по скоро четеш но не разбираш-от банката ти казват че е прекъсна автоматичната връзка между свиването на стимулите и повишаването на лихвите.
        По принцип лихвите се вдигат след като приключат изкупуванията ,а сега заради инфлацията времето в момента е изместено с един или два месеца за есента ,но това е моментна картинка ,обясняват ти че може и да стане и по-бързо ,като това зависи от данните ,вече няма прогнози занапред .
        И двете банки и ФЕД и ЕЦБ смениха модела си още преди месеци именно с тази цел да могат бързо и неочаквано да правят корекции

        Няма промяна дали това ще се случи по-рано или по-късно. Според мен вчерашното решение означава, че разполагаме с повече свобода да маневрираме между решенията за паричната политика и смятам, че това е правилният път. По-добре да играем на сигурно, отколко да съжаляваме", каза Рен пред репортери в Хелзинки.

        Всички тези изявления се четат внимателно от всички по борси и инвеститори от всякакъв калибър само нашия ЗЕЛЕН инвестито ПЕПЕ се надява Ковид схемата да се повтори че да продължава да претака апартаменти без акт 16 и да си върти синджиира необезпокояван .
        Да ,де но това не е Ковид ,театъра е закрит ,в момента хвърчат бомби и снаряди -истински ,а не виртуални обаче

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Мислиш ли че имот в София може да се купи с бачкане ?.... Или требе и мозък..... или по-скоро повече от него отколкото бачкане ?
          Майка ми казваше - учи, за да не работиш.... :-)
          Келнера , понеже си бачкатор явно не вдяваш ,че всяка дейност с което се изкарват кинти е "бачкане" , умствените такива са принципно далеч от многословие у форума .Очевидно е ,че келнерството на лош маниер те е научило но , файда йок . Хартиен умник си ти , от тия анимираните .
          ПП Тия за които ти е говорила майка ти са изпълнители на тия дето не са учили ....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Тези, които отделят огромна енергия за темата и са крайни,
            Евго, чак ме е срам как може да си бил добър по математика / требе и логика/ та са те приели хубава специалност едно време....
            Няма логика някой на някого да плаща , за да показва реалностите в цените на имотите такива каквито са . В тази тема няма фарма бюджет, или НПО политически такъв.
            Единственият, който би могъл да организира подобно нещо на теория е някоя строителна организация хипотетично, ама те са леко повърхностни и алчни и едва ли дават и стотинка за маркетинг.... Няма и нужда да го правят в момента щото продажбите им вървят..

            Иначе нещата са лесни. Например купил съм си олио преди месец по 3 лева, сега цената е 6 лева и някой пише не бе не е 6 лева и бутилката я пълнят по 900 мл а не по литър, а то не струва и левче и няма да дам и 50 стинки щото е Българско и немското ако знаеш какво е ехей.....олио та дрънка...., а твоето утре ще ти греняса. А пък аз му казвам че без слънчоглед от Украйна и Русия може и 10 лева да стане бутилката..... Това докато маам шопска салата с олио на 3 лева и домашнярка....:-) , пък той чака да стане левче бутилката преди да замези салатка.....:-)

            Много слаба логика Евго....много....:-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Тези, които отделят огромна енергия за темата и са крайни,
              Те тези са понижители.

              Коментар


              • Вилроа дьо Гало: ЕЦБ няма времеви ограничения, за да повиши лихвите
                Европейската централна банка (ЕЦБ) прекъсна автоматичната връзка между свиването на стимулите и повишаването на лихвите - това означава, че сега банката може да отделя колкото време смята, че е необходимо, преди да повиши лихвите. Такова мнение изрази членът на Управителния съвет (УС) на регулатора Франсоа Вилроа дьо Гало, цитиран от Bloomberg.
                Изглежда ще почакаме повечко за лихвения процент... Верно карвъка няма ни една верна прогноза, тази му е поредната грешна...
                Last edited by pepe1234; 11.03.2022, 15:03.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  Отделяйки време измежду многото ангажименти в дългия им скъпоплатен трудов ден . МелЕонери от бачкане , ама с мноо свободно време ,оксиморончета всякакви .
                  Мислиш ли че имот в София може да се купи с бачкане ?.... Или требе и мозък..... или по-скоро повече от него отколкото бачкане ?
                  Майка ми казваше - учи, за да не работиш.... :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Е,чакай де ,приятел си ми ,но не се издавай сега така бързо
                    Хаха , как се саморазкрих...ужас. Сега само требе да си проверя сметката за плащанията , че не мога да ги открия засега :-)
                    Това няма да помогне на цените по никакъв начин уви...:-(

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Тези, които отделят огромна енергия за темата и са крайни,
                      Отделяйки време измежду многото ангажименти в дългия им скъпоплатен трудов ден . МелЕонери от бачкане , ама с мноо свободно време ,оксиморончета всякакви .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Тези, които отделят огромна енергия за темата и са крайни,
                        Е,сега ,дай поне някакъв реален жокер

                        Коментар


                        • Две еднакви новини и от САЩ и от ЕС

                          https://www.bloombergtv.bg/a/8-novin...ite-posleditsi
                          Eвропейската икономика се клати, а страхът от рецесия се засилва

                          https://www.bloombergtv.bg/a/3-pazar...-narasna-do-35
                          Рискът от рецесия в САЩ нарасна до 35%

                          Ръстът на потребителските цени в САЩ се ускори през февруари до нов 40-годишен връх

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Напиши им първите букви от никовете само .
                            Тези, които отделят огромна енергия за темата и са крайни,

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Най-агресивните повишители.
                              Напиши им първите букви от никовете само .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Хайде кои са кажи конкретно / аз влизам ли там ?/ ? И кой им /ми/ плаща и защо ?
                                Вкарвам и себе си в подозрителните защото оборвам всеки ден откровени лъжи / умишлени/ и глупости. Не мога да ги подмина просто....
                                Е,чакай де ,приятел си ми ,но не се издавай сега така бързо

                                Коментар

                                Working...
                                X