IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Ма ако щеш и нула , не ми пречиш
    На крива ракета космоса и крив , ич ми не е кво ти пречи !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
      ти сериозно ли ? биткойн макс 10% да не кажа 5%
      Ма ако щеш и нула , не ми пречиш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Съжалявам, но неутралитета е много скъпо нещо. Колкото и да ни се иска ние не сме Швейцария, където много страни си държат парите.
        Няма смисъл да спорим.Досега като не бяхме неутрални колко войни спечелихме????Или викаш тоя път ще спечелим

        Коментар


        • Приземяване,приземяване ,приземяване ....

          Т.Живков

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Дурка айде моля ти се може и още как...Ние сме длъжни да сме неутрални..Който иска да се бие да хваща калашника и да заминава...
            Към Парламента най добре ..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
              България, не може да бъде неутрална ! Това го запомни !
              Напълно съм съгласен с теб - късно видях,че си написала аргумента си в поста към бат Пешо!

              Неутралитета е като да си позволиш съхраняваш пари на свръхотрицателна лихва в доста продължително време,а това Швейцария исторически си го е завоювала.А разликата между свръх-отрицателната и силно-положителната е чисто математическа,но финансово погледнато е напълно еднаква - т.е.свръх-рискова!

              Впрочем инвеститорите в БГ са застинали като кроманьонец в Алпите - и след 2000 години ще го намерят замръзнал със завещание върху откраднатите тухли!
              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Дурка айде моля ти се може и още как...Ние сме длъжни да сме неутрални..Който иска да се бие да хваща калашника и да заминава...
                Съжалявам, но неутралитета е много скъпо нещо. Колкото и да ни се иска ние не сме Швейцария, където много страни си държат парите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  България, не може да бъде неутрална ! Това го запомни !
                  Дурка айде моля ти се може и още как...Ние сме длъжни да сме неутрални..Който иска да се бие да хваща калашника и да заминава...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    България, не може да бъде неутрална ! Това го запомни !
                    така така - сал Швейцарския чукар може
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Песи не е глупост не съм сляп и много добре виждам накъде драпаш..Никъде не съм писал че Изтока ни мисли доброто.Винаги съм твърдял че ние трябва да сме неутрални и да си вървим по нашият път...Та какъв СССР те гони не знам.
                      България, не може да бъде неутрална ! Това го запомни !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        имаме ... познал верния отговор.
                        Нямаме.
                        У нашия край немаме.........!!!!!
                        Куче влаче рейс, диря няма....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Не ти се случва често, ама този път написа глупост. Нито Запада, нито Изтока ни мисли доброто. Те си следват техните интереси, които понякога изглежда, че съвпадат с нашите. И в двата случая е за наша сметка.
                          Не знам какво хубаво ни е наоравил Запада освен ''възможността'' Крети да ходи да им мие тоалетните, ама поинтересувай се какво е изнесено от България към СССР от 44-та до 60-те години. Умопокрачително количество материални блага за страна като България. Не е случайно, че има чести занулявания на лева през периода....
                          Песи не е глупост не съм сляп и много добре виждам накъде драпаш..Никъде не съм писал че Изтока ни мисли доброто.Винаги съм твърдял че ние трябва да сме неутрални и да си вървим по нашият път...Та какъв СССР те гони не знам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Песи е ясен той със зъби нокти ша драпа към Запада
                            На Песи бакшишите " му ги плащат в долари,иначе плюе царя на валутите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Ти не помниш ли мача 2008 на година.
                              Инфлацията тогава,отиде в небето и след това хоп...Краш...
                              Тогава работех в Бизнес парка и поскъпването ме смазваше,заплатата ми не стигаше,та се налагаше и от време на време да работя втора работа.
                              Я да те питам намери ми в световната история момент,период когато да е имало инфлация в такива размери и после да не е била последвана от криза ???
                              Потърси добре и ако намериш пиши...
                              Също така и цените на петрола...След изстрелване и задържане над 100 долара за барел отново стагнацията чука на вратата,така е било винаги...и през 70,те и преди 10 години отново.
                              Той ориза утре може да е 8 лева за няколко месеца и после да го продават 2 пакета за 4 лева..
                              И сега може да стане така. И като паднат цените ще купиш ли? Аз не. Няма да мога. Схващаш ли кога се купува, не казвам че е ок за купувамв сега. Ще стане още по неОК.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Песи е ясен той със зъби нокти ша драпа към Запада
                                Не ти се случва често, ама този път написа глупост. Нито Запада, нито Изтока ни мисли доброто. Те си следват техните интереси, които понякога изглежда, че съвпадат с нашите. И в двата случая е за наша сметка.
                                Не знам какво хубаво ни е наоравил Запада освен ''възможността'' Крети да ходи да им мие тоалетните, ама поинтересувай се какво е изнесено от България към СССР от 44-та до 60-те години. Умопокрачително количество материални блага за страна като България. Не е случайно, че има чести занулявания на лева през периода....

                                Коментар

                                Working...
                                X